5/5 - (2 امتیاز)

اجاره کامپیوتر { ارزان }

اجاره کامپیوتر برای بسیاری از کسب و کارها می‌تواند به امری ضروری تبدیل شود که البته سودهای قابل توجهی نیز به همراه می‌آورد. رایانه وسیله‌ای الکترونیکی است که اطلاعات یا داده‌ها را پردازش می‌کند. قابلیت ذخیره‌سازی، بازیابی و پردازش داده‌ها از مهم‌ترین ویژگی‌های کامپیوتر است.

از کامپیوتر برای تایپ اسناد، ارسال ایمیل، بازی و وبگردی، ویرایش یا ایجاد صفحات اکسل، ارائه‌ها و پخش فیلم استفاده می‌شود‌.

لازم به ذکر است برای بسیاری از کسب و کارها اجاره کامپیوتر بسیار باصرفه‌تر از خرید آن است. با این حال برای انجام فرایند اجاره این نوع تجهیزات نیاز به اطلاعات کافی برای انتخاب و تصمیم‌گیری است. در این میان شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر از شرکت‌های مطرح فناوری‌ اطلاعات می‌تواند به سازمان‌ها کمک‌های زیادی درخصوص اجاره این امکانات ارائه دهد.

 

کامپیوترها نقش مهمی در کسب و کارها دارند

اصول محاسبات

در بحث در مورد اجاره کامپیوتر به موارد کاربرد آن‌ها توجه می‌کنیم. اولین رایانه‌ها در درجه اول برای محاسبات عددی مورد استفاده قرار گرفتند. با این حال از آنجا که هر اطلاعاتی می‌تواند به صورت عددی رمزگذاری شود، افراد دریافتند که کامپیوترها قادر به پردازش اطلاعات با اهداف مختلفی هستند.

ظرفیت کامپیوترها برای مدیریت و وپردازش مقادیر زیادی از داده افزایش یافته است. سرعت بالای آنها امکان تصمیم‌گیری در مورد مسیریابی ارتباطات تلفنی از طریق شبکه و کنترل سیستم‌های مکانیکی مانند اتومبیل، راکتورهای هسته‌ای و ابزارهای جراحی رباتیک را فراهم کرده است.

وقتی از اجاره کامپیوتر صحبت می‌کنیم باید بگوییم، کامپیوترها همچنین به اندازه‌ای ارزان هستند که می‌توانند در وسایل و ابزارهای روزمره استفاده شوند و همچنین امکاناتی «هوشمند» ارائه دهند. رایانه‌ها این امکان را به ما داده‌اند که بتوانیم سوالاتی را مطرح کنیم که قبلاً امکان دنبال کردن آن‌ها نبود.

ممکن است در مورد توالی DNA در ژن‌ها، الگوهای فعالیت بازار مصرف یا موارد استفاده یک کلمه در متن‌هایی که در یک پایگاه داده ذخیره شده‌اند، به سوالات ما پاسخ دهند. به‌طور فزاینده‌ای رایانه‌ها می‌توانند یاد بگیرند و همزمان با کار خود سازگار شوند.

پردازش فوق سریع –شبیه سازی– پردازش محاسبات سریع – gpu جی پی یو – سوپر کامپیوتر – کامپیوتر قوی – اجاره کارت گرافیک – پردازش موازی – جهت انجام پروژه نرم افزارهای شبیه سازی – شبیه سازی – مرکز محاسبات رایانش ابری امیرکبیر – انواع پردازش مجازی – سامانه پردازش سریع – سوپر کامپیوتر برای شبیه سازی در نرم افزار اباکوس – کامپیوتر محاسباتی قوی – hpc محاسبات سنگین – سیستم‌های تخصصی مهندسی و پردازش سریع GPU – اجاره کامپیوتر – سرور محاسباتی – پردازش فوق سریع – کلاستر – پردازش موازی در شبیه سازی متلب matlab اباکوس abaqus انسیس فلوئنت ansys fluent متریال استادیو material studio سی اس تی cst-ارائه دهنده ارزانترین خدمات مرکز پردازش موازی – ابر رایانه – سرور محاسباتی – رایانش ابری – اجاره کامپیوتر – پردازش فوق سریع – اجاره ابر رایانه – اجاره ابر کامپیوتر – اجاره سیستم کامپیوتر – سیستم رندر – سیستم تدوین- کارت گرافیک رندرینگ gpu – سرور رندر- اجاره کلاستر– اجاره سرور محاسباتی – سرور پردازش موازی – اجاره کامپیوتر سرور- پردازش سریع – اجاره کامپیوتر قوی – کرایه کامپیوتر سرور – پردازش موازی

کامپیوترها سرعت و دقت عملیات سازمانی را بالا می‌برند

اجاره ابر رایانه   →

اینجا کلیک کنید

مزایای استفاده از کامپیوترها کدامند؟

در این قسمت به برخی از مزایای کامپیوترها اشاره شده است. با اجاره کامپیوتر می‌توان تمامی این مزایا را با صرف هزینه کمتری فراهم کرد:

 • افزایش بهره‌وری سازمانی را به همراه دارد.
 • می‌تواند اطلاعات زیادی را ذخیره کرده و دوباره‌کاری را کاهش دهد.
 • شما را به اینترنت متصل می‌کند.
 • به مرتب‌سازی، سازماندهی و جستجوی اطلاعات کمک می‌کند.
 • کمک می‌کند درک بهتری از داده‌ها داشته باشید.
 • می‌تواند در یادگیری و اطلاع‌رسانی کمک کند.
 • با کمک آن می‌توانید درآمد کسب کنید.
 • توانایی‌ها را بهبود می‌بخشد.
 • می‌تواند به خودکارسازی و نظارت کمک کند.
 • کمک می‌کند در وقت صرفه‌جویی کنید.
 • سرگرمی‌های زیادی فراهم می‌کند.

 

کامپیوترها فاقد بهره هوشی هستند

محدودیت‌های کامپیوتر چیست؟

محدودیت‌هایی برای کامپیوتر وجود دارد که در زیر آورده شده است:

 • کامپیوترها فاقد بهره هوشی هستند و تنها براساس برنامه‌های تعریف‌شده عمل می‌کنند.
 • رایانه‌ها نمی‌توانند تصمیم بگیرند.
 • رایانه‌ها نمی‌توانند ایده‌های خود را بیان کنند.
 • کامپیوترها نمی‌توانند فکر کنند.
 • تمامی عملیات آن‌ها به ورودی کاربر بستگی دارد.

 اهمیت کامپیوترها برای کسب و کارهای مختلف کدامند؟

اجاره کامپیوتر از آنجا برای کسب و کارها مهم است که به ابزاری ضروری برای تجارت تبدیل شده‌اند. آن‌ها در هر جنبه از عملکرد شرکت، از جمله ایجاد محصول، بازاریابی، حسابداری و مدیریت استفاده می‌شوند. صاحبان مشاغل باید برای انتخاب رایانه، نرم‌افزار و وسایل جانبی مناسب برای سازمان خود وقت بگذارند.

با توجه به تنوع فناوری مدرن، از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها گرفته تا سیستم‌های دسکتاپ بزرگ، انتخاب بهترین فناوری برای کسب و کارها می‌تواند دلهره‌آور باشد.

در حال حاضر بیشتر فرآیندهای کسب و کار از رایانه استفاده می‌کنند. در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌شود. با اجاره کامپیوتر می‌توانید در این زمینه از آن بهره ببرید.

ارتباطات. شرکت‌ها از رایانه برای ارتباطات داخلی و خارجی از طریق ایمیل، سیستم‌های پیام‌رسان، برگزاری کنفرانس و پردازش متن استفاده می‌کنند.

تحقیق. مشاغل می‌توانند از طریق رایانه‌ها و پایگاه‌های داده اختصاصی از رایانه برای تحقیق در مورد روند صنعت، حق ثبت اختراع، علائم تجاری، مشتریان و رقبای بالقوه استفاده کنند.

تولید رسانه. اکنون از رایانه‌ها برای تولید انواع مختلف رسانه‌ها از جمله گرافیک، ویدیو و صوت استفاده می‌شود.

ردیابی و ذخیره‌سازی داده‌ها. اگرچه پرونده‌های کاغذی حاوی اسناد کپی چاپی همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرند، سازمان‌ها همچنین داده‌های خود را با استفاده از نرم‌افزار و رایانش ابری ذخیره و مدیریت می‌کنند.

توسعه محصول. توسعه‌دهندگان از رایانه برای ایجاد محصولات و خدمات جدید استفاده می‌کنند.

منابع انسانی. فرآیندهای منابع انسانی داخلی و سیستم‌های حقوق و دستمزد با استفاده از نرم‌افزار و خدمات آنلاین مدیریت می‌شوند.

اجاره کامپیوتر می‌تواند صرفه‌جویی فراوانی به همراه بیاورد

نتیجه‌گیری

تقریباً در هر شغلی، به هر روشی از کامپیوتر برای انجام وظایف خود استفاده می‌شود. در اینجاست که اجاره کامپیوتر اهمیت می‌یابد. از تولید گزارش گرفته تا برقراری ارتباط با مشتری، رایانه‌ها کارایی زیادی را برای هر کسب و کاری فراهم می‌کنند.

رایانه‌ها می‌توانند سرعت و کارایی را در هر کسب و کاری افزایش دهند، در وقت صرفه‌جویی کنند، داده‌های دقیق و جامعی را در اختیار صاحبان مشاغل و اشخاص مرتبط قرار دهند و با پشتیبانی از تصمیم‌گیری‌های تیمی در یک کسب و کار یا سازمان، به جریان اطلاعات کمک ‌کنند.

علی‌رغم مزایای فراوانی که کامپیوترها برای سازمان‌ها دارند، مدیران برای خرید و یا اجاره آن‌ها به مشورت و راهنمایی نیاز دارند، باید گفت شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر مشورت و راهنمایی‌های لازم را جهت اجاره کامپیوتر برای مدیران کسب و کارها فراهم می‌کند.

سوالات متداول

در ادامه به برخی از سوالات پرتکرار در مورد کامپیوترها پاسخ داده شده است:

چگونه کامپیوتر در تجارت و مدیریت کمک می‌کند؟

رایانه‌ها این امکان را برای شرکت‌ها فراهم می‌کنند تا حجم عظیمی از اطلاعات را به طور مولد سازماندهی و دستکاری کنند. شرکت‌های بزرگ‌تر ممکن است از چندین پایگاه داده برای نظارت بر عملیات داده استفاده کنند.

اولین کامپیوتر چه کامپیوتری بود؟

اولین رایانه ماشینی غول پیکر به نام ENIAC بود که توسط جان دبلیو ماوچلی و جی پرسپراکرت در دانشگاه پنسیلوانیا ساخته شد. این کامپیوتر دستگاهی یکپارچه‌کننده و محاسبه‌گر عددی الکتریکی بود.

نمونه‌های ابزارهای کامپیوتری کسب و کار کدامند؟

ابزارهای رایانه‌ای می‌تواند به صاحبان مشاغل کوچک در صرفه‌جویی در وقت و هزینه کمک کند. این ابزارها شامل ابزارهای مدیریت وظیفه، ایمیل و بازاریابی اجتماعی، برنامه‌ریزی شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌ریزی جلسات، دریافت امضای الکترونیکی و یافتن و حفظ مشتری‌های تجاری است.

اجاره ابر رایانه   →

اینجا کلیک کنید

با توجه ‌به تمامی مزایایی که استفاده از ابر رایانه‌ها برای شما ایجاد می‌کند، باید بدانید که تهیه یک ابر رایانه برای شرکت یا سازمان خودتان، امری ساده نیست. خرید یک ابر رایانه مانند خرید یک رایانه معمولی نبوده و هزینه‌ها و سختی‌های خاص خودش را دارد. از سوی دیگر نگهداری و تعمیر ابر رایانه‌ها نیازمند دانش تخصصی و پرداخت هزینه‌های سنگینی است. مشکلاتی که باعث می‌شود بسیاری از افراد از خیر استفاده از ابر رایانه‌ها بگذرند.

اما صبر کنید، همیشه راهی هست! در این میان شرکت‌های زیادی هستند که برای پیشبرد اهداف سایر سازمان‌ها، دست به کرایه ابر رایانه می‌زنند. بدین صورت شما به‌جای اینکه برای انجام پژوهش‌ها و پردازش اطلاعات خودتان بخواهید یک ابر رایانه بخرید، می‌توانید با هزینه‌های بسیار کمتری دست به اجاره ابر رایانه بزنید. شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر یکی از بهترین شرکت‌هایی است که به کمک آن می‌توانید یک ابر رایانه کرایه کنید!

شبیه‌سازان امیرکبیر یکی از پیشروترین شرکت‌های خدمات شبیه‌سازی بوده که ابر رایانه‌های خود را با قیمت‌های بسیار کمتری نسبت به سایر رقبا در اختیار سازمان‌ها، افراد و نهادهای مختلف قرار می‌دهد. برای کرایه یک ابر رایانه کافی است تا با مشاورین شبیه‌سازان امیرکبیر تماس بگیرید تا به‌صورت کامل شما را در این امر راهنمایی کنند.( gpu جی پی یو)

جدول زمانی ابررایانه‌ها ساخته شده در جهان

این‌جا جدولی از سریع‌ترین ابررایانه‌های رکورددار همه منظورهٔ موجود در دنیا با سال کسب رکوردشان را می‌بینید. منبع عناوینی که سال ثبتشان قبل از سال ۱۹۹۳ است مختلف است اما برای عناوین بعد از سال ۱۹۹۳ از فهرست پانصد کامپیوتر برتر دنیا استفاده کرده‌ایم.

Year Supercomputer Peak speed Location
۱۹۴۲ Atanasoff–Berry Computer (ABC) ۳۰ OPS دانشگاه ایالتی آیووا، Ames, Iowa، USA
TRE Heath Robinson ۲۰۰ OPS Bletchley Park
۱۹۴۴ Flowers Colossus ۵ kOPS Post Office Research StationDollis HillUK
۱۹۴۶ UPenn انیاک
(before 1948+ modifications)
۱۰۰ kOPS آبردین پروو گراوند، مریلند، مریلند، USA
۱۹۵۴ IBM NORC ۶۷ kOPS U.S. Naval Proving GroundDahlgren، ویرجینیا، USA
۱۹۵۶ MIT TX-۰ ۸۳ kOPS Massachusetts Inst. of TechnologyLexington، ماساچوست، USA
۱۹۵۸ IBM AN/FSQ-۷ ۴۰۰ kOPS ۲۵ U.S. Air Force sites across the continental USA and 1 site in کانادا (۵۲ computers)
۱۹۶۰ UNIVAC LARC ۲۵۰ kFLOPS آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۱۹۶۱ IBM 7030 “Stretch” ۱٫۲ MFLOPS آزمایشگاه ملی لاس آلاموس، نیومکزیکو، USA
۱۹۶۴ CDC ۶۶۰۰ ۳ MFLOPS آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۱۹۶۹ CDC ۷۶۰۰ ۳۶ MFLOPS
۱۹۷۴ CDC STAR-۱۰۰ ۱۰۰ MFLOPS
۱۹۷۵ Burroughs ILLIAC IV ۱۵۰ MFLOPS مرکز پژوهشی ایمز ناسا، کالیفرنیا، USA
۱۹۷۶ Cray-۱ ۲۵۰ MFLOPS آزمایشگاه ملی لاس آلاموس، نیومکزیکو، USA (80+ sold worldwide)
۱۹۸۱ CDC Cyber ۲۰۵ ۴۰۰ MFLOPS (numerous sites worldwide)
۱۹۸۳ Cray X-MP ۹۴۱ MFLOPS آزمایشگاه ملی لاس آلاموسآزمایشگاه ملی لارنس لیورمورBattelleبوئینگ
۱۹۸۴ M-۱۳ ۲٫۴ GFLOPS Scientific Research Institute of Computer Complexes، مسکو، USSR
۱۹۸۵ Cray-۲ ۳٫۹ GFLOPS آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۱۹۸۹ ETA۱۰-G/۸ ۱۰٫۳ GFLOPS دانشگاه ایالتی فلوریدا، فلوریدا، USA
۱۹۹۰ NEC SX-۳/۴۴R ۲۳٫۲ GFLOPS NEC Fuchu Plant, Fuchu، ژاپن
۱۹۹۳ Thinking Machines CM-۵/۱۰۲۴ ۶۵٫۵ GFLOPS آزمایشگاه ملی لاس آلاموسآژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا
فوجیتسو Numerical Wind Tunnel ۱۲۴٫۵۰ GFLOPS National Aerospace Laboratory، توکیو، ژاپن
اینتل Paragon XP/S ۱۴۰ ۱۴۳٫۴۰ GFLOPS آزمایشگاه ملی سندیا، نیومکزیکو، USA
۱۹۹۴ فوجیتسو Numerical Wind Tunnel ۱۷۰٫۴۰ GFLOPS National Aerospace Laboratory، توکیو، ژاپن
۱۹۹۶ Hitachi SR۲۲۰۱/۱۰۲۴ ۲۲۰٫۴ GFLOPS دانشگاه توکیو، ژاپن
Hitachi/تسوکوبا، ایباراکی CP-PACS/۲۰۴۸ ۳۶۸٫۲ GFLOPS Center for Computational Physics، دانشگاه تسوکوبا، تسوکوبا، ایباراکی، ژاپن
۱۹۹۷ اینتل ASCI Red/۹۱۵۲ ۱٫۳۳۸ TFLOPS آزمایشگاه ملی سندیا، نیومکزیکو، USA
۱۹۹۹ اینتل ASCI Red/۹۶۳۲ ۲٫۳۷۹۶ TFLOPS
۲۰۰۰ IBM ASCI White ۷٫۲۲۶ TFLOPS آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۲۰۰۲ NEC Earth Simulator ۳۵٫۸۶ TFLOPS Earth Simulator Center، یوکوهاما-shi، ژاپن
۲۰۰۴ IBM Blue Gene/L ۷۰٫۷۲ TFLOPS U.S. Department of Energy/IBM، USA
۲۰۰۵ ۱۳۶٫۸ TFLOPS U.S. Department of Energy/U.S. National Nuclear Security Administration،
آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۲۸۰٫۶ TFLOPS
۲۰۰۷

شبیه‌سازان امیرکبیر مفتخر است که با نازل‌ترین قیمت‌ها، انواع خدمات تخصصی شبیه‌سازی و پردازشی را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. از سوی دیگر سرعت بسیار بالای سیستم‌های این شرکت، اجاره انواع مختلف سیستم‌های رایانه‌ای و ابر رایانه‌ای، سیستم‌های رایانش ابری، سرورهای محاسباتی و پردازش مجازی و… تنها بخشی از خدمات این شرکت است.

همچنین شما می‌توانید از خدمات پس از فروش شبیه‌سازان امیرکبیر استفاده کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ایجاد هر نمونه سوالی، می‌توانید با پشتیبانی این شرکت در ارتباط باشید.

نتیجه‌گیری

قدرت و سرعت ابر رایانه‌های به ‌قدری بالا بوده که انجام محاسبات و پردازش اطلاعاتی که امکان انجام آن با سیستم‌های معمولی وجود ندارد را در کسری از ثانیه انجام خواهد داد. از این‌رو شرکت‌ها و سازمان‌های بسیار زیادی که نیازمند انجام چنین پردازش‌هایی هستند، به استفاده و اجاره ابر رایانه روی می‌آورند. شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه کرایه انواع ابر رایانه‌ها بوده که آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

 

لیست ابر رایانه ها جهان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه فردوسی مشهد 

مرکز ابررایانه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی 

مرکز ابر رایانه دانشگاه شریف 

مرکز ابر رایانه دانشگاه حکیم سبزواری 

مرکز ابر رایانه دانشگاه اراک 

مرکز ابررایانه دانشگاه کردستان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه کاشان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه قم 

مرکز ابر رایانه دانشگاه صنعتی شاهرود 

مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه شیراز 

مرکز ابر رایانه دانشگاه شهید چمران اهواز 

مرکز ابررایانه دانشگاه سمنان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه بین المللی امام خمینی 

مرکز ابر رایانه دانشگاه ارومیه 

مرکز ابر رایانه دانشگاه علم و صنعت 

مرکز ابر رایانه دانشگاه تهران 

درباره مرکز داده چه می‌دانید 

کامپیوتر مجازی چیست

hpc چیست 

پردازش ابری 

رایانش ابری 

مزایا و معایب پردازش موازی 

سرور محاسباتی چیست 

سیستم های موازی – هوش شبیه سازی 

پردازش موازی

مزایای برتر رایانش ابری 

قدرتمندترین ابر رایانه های جهان 

پردازش موازی 

محاسبات موازی 

سرور محاسباتی چیست

لیست ابر رایانه های ایران

فناوری ابر رایانه چیست 

سرعت پردازنده چگونه محاسبه می شود 

سرعت پردازنده چیست و چرا اهمیت دارد 

سیستم موازی چیست 

hpc چیست 

انواع ابر کامپیوترها 

نکاتی برای خرید سرور محاسباتی

قیمت خرید ابر کامپیوتر 

ابر رایانه چیست

اجاره سوپر کامپیوتر 

اجاره کامپیوتر قوی 

اجاره سیستم پردازش موازی 

اجاره یک ابر کامپیوتر

رایانش سریع چیست؟

چه-کامپیوتری برای پایتون مناسب است

پردازش موازی در پایتون python 

مزایا و معایب پردازش موازی

پردازش سریع

انواع ابر رایانه ها

کاربرد پردازش موازی 

خرید ابر رایانه

قیمت یک ابر رایانه

اجاره سرور HPC 

پردازش سریع 

کلاستر 

سوپرکامپیوتر

پردازش فوق سریع 

سرور پردازش موازی چیست 

آزمایشگاه پردازش موازی

اجاره کامپیوتر- ارزان 

رایانش ابری

پردازش فوق سریع 

ابر رایانه 

درباره اجاره سرور محسباتی چه باید بدانیم؟

تعرفه رایانش ابری

آزمایشگاه محاسباتی

سیستم مورد نیاز شبیه سازی

پردازش موازی ارزان

حداقل سیستم مورد نیاز برای گوسین 

سیستم مورد نیاز برای لمپس lamps 

پردازش موازی در متلب 

حداقل سیستم مورد نیاز برای شبیه سازی FEM 

حداقل سیستم مورد نیاز برای comsol کامسول

سیستم مورد نیاز برای انسیس ansys

پردازش موازی در متلب 

کامپیوتر قوی برای نرم افزار اباکوس abaqus ✔️

پردازش موازی و پایگاه های داده موازی 

خرید کامپیوتر قوی 

محاسبات موازی 

سیستم پردازش سنگین و تأخیر کم در شبکه‌های حسگر بی‌سیم 

اجاره سرور محاسباتی 

اجاره سیستم کامپیوتری 

اجاره کامپیوترهای قدرتمند محاسباتی

اجاره کامپیوتر در تهران 

کلاستر کامپیوتری 

آشنایی با کامپیوتر محاسباتی قوی 

کامپیوتر محاسباتی قدرتمند 

روش آسان‌سازی پردازش داده با استفاده از عملیات محاسبات سنگین 

تدوینی به‌صرفه‌تر با اجاره کامپیوتر تدوین 

بررسی تأثیر رم در سرعت رندر 

 معرفی 6 کارت گرافیک برتر برای رندر 

تعرفه اجاره سیستم‌های تخصصی مهندسی و پردازش سریع GPU 

همه چیز در مورد سیستم ‌های پردازش گرافیکی و اجاره آنها 

مر کز محاسبات شبیه سازان امیرکبیر

نحوه درخواست اجاره کامپیوتر محاسباتی

شماره تماس:✔️ 09021145350  ✔️ 02188769296

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

لیست اجاره کامپیوترهای قدرتمند محاسباتی