5/5 - (4 امتیاز)

مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان یک مرکز جهانی

قدرت ابررایانه هرروز در جهان در حال افزایش است. به هر میزان که ابررایانه‌ها در زندگی ما رواج یابند سبک و سیاق کار و مشاغل تغییر می‌کند. در حال حاضر نیز قدرت در دست ابررایانه‌هاست. مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان نیز در راستای همین قدرت‌نمایی دنیای رایانه راه‌اندازی شده است. وجود چنین مرکزی بر قدرت و توان دانش‌پژوهان بیش‌ازپیش می‌افزاید. زمانی که کار ما به پردازش‌های سنگین می‌رسد نیاز به ابررایانه مشهود می‌شود.

استفاده از ابررایانه در گام اول برای کارهای علمی و مهندسی که دارای محاسبات پیچیده و سریع است موردنیاز است و در گام‌های بعدی می‌توان آن را جهت افزایش سرعت انجام بسیاری از کارها تعمیم داد؛ بنابراین اولین هدف از راه‌اندازی سرور محاسباتی دانشگاه صنعتی اصفهان رفع موانع سر راه تولید و توسعه علم بوده است.

باید در نظر گرفت که ارائه راهکار راه‌اندازی مرکز پردازش سریع دانشگاه صنعتی اصفهان در پی چالش ضعف‌های دنیای سنتی پدیدار شد. پاسخگویی به نیازهای دنیای مدرن نیز بایستی با ارائه راهکارهای همسو با این دوران ارائه شود. ابررایانه نیز پاسخ منطقی به‌سرعت روبه رشد دنیای مدرن بوده است. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ابررایانه پایه‌های زندگی انسانی

ابررایانه پایه‌های زندگی انسانی

موارد کاربرد ابررایانه‌ها

هدف این محتوا کمک به افرادی است که می‌خواهند از خدمات مرکز محاسبات سریع دانشگاه صنعتی اصفهان بهره‌مند شوند، اما دانستن کاربردهایی که ابررایانه‌ها دارند ما را نسبت به اهمیت این ماشین قدرتمند محاسباتی آگاه‌تر می‌کند؛ بنابراین در این قسمت به شرح مختصری از کاربردهایی که ابررایانه‌ها در زندگی ما دارند می‌پردازیم، کاربردهایی که شاید ما نسبت به نقش ابررایانه در آن آگاه نیستیم.

برخی از این کاربردها به این شرح است پیش‌بینی نقطه ورود گردباد به خشکی و پیش‌بینی تأثیر زلزله که این دو مورد می‌توانند در کاهش حجم خسارات نقش بسزایی داشته باشند. زمانی که این موارد پیش‌بینی می‌شوند و حجم خسارت برآورد می‌شود، اگر راهکار پیشگیرانه وجود داشته باشد قابل‌ارائه است و در غیر این صورت راهکاری برای کاهش خطرات جانی در نظر گرفته می‌شود؛ بنابراین سامانه پردازش سریع HPC دانشگاه صنعتی اصفهان می‌تواند بسیار مفید باشد.

موارد دیگر کاربرد شامل مدل‌سازی مولکول‌ها، شبیه‌سازی فیزیکی به‌عنوان‌مثال وضعیت هواپیما در تونل باد، انفجارات هسته‌ای علاوه بر این موارد همجوشی هسته‌ای و رمزنگاری است. آزمایشگاه مرکز ابررایانش ملی شیخ بهایی در حد توان مجموعه پاسخگویی مسائل است. در صورت تمایل برای کسب آگاهی در مورد خدمات مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان می‌توانید با شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر در ارتباط باشید.

شبیه‌سازی با سامانه پردازش سریع HPC دانشگاه صنعتی اصفهان

امکان شبیه‌سازی‌ها جایگزینی مناسب برای آزمایشات تجربی است و می‌تواند تمام جوانب آزمایشات تجربی را پوشش دهد. جایگزینی شبیه‌سازی‌ها با آزمایشات تجربی در حد قابل‌توجهی هزینه‌های موردنظر را کاهش می‌دهد. این در شرایطی است که به دلیل بسیاری از محدودیت‌هایی که بر سر راه آزمایشات تجربی وجود دارد امکان رشد علم و توسعه آن تا حدودی از بین می‌رود.

شبیه‌سازی یک مدل انتزاعی است که باهدف بازتولید رفتار یک سیستم انجام می‌شود. این در حالی است که ابررایانه‌ها این مانع بزرگ را بر سر راه پژوهش‌های علمی برداشته‌اند. وجود آزمایشگاه پردازش موازی و شبکه‌ای دانشگاه صنعتی اصفهان گامی به سمت جلو در جهت سرعت بخشیدن به آزمایشات علمی با معادل‌سازی آن‌ها با شبیه‌سازی ابررایانه‌ای است. از زمانی که اولین ابررایانه ملی دانشگاه صنعتی اصفهان راه‌اندازی شده است، تأثیرات قابل‌توجهی بر شرایط دانش‌پژوهان در اصفهان و دانشگاه‌های آن گذاشته است.

فراهم شدن امکان اجاره سیستم پردازش موازی و سریع دانشگاه صنعتی اصفهان فرصت مناسبی را در اختیار افراد و گروه‌های مختلف علمی و پژوهشی می‌گذارد تا بتوانند ایده‌های خود را محک بزنند. البته در این فرصت که مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان در اختیار پژوهشگران نهاده است اولویت‌بندی بر اساس موضوعات پژوهشی صورت می‌گیرد.

← مرکز محاسبات سریع شبیه‌سازان امیرکبیر  →

اینجا کلیک کنید!

مرکز ابررایانه دانشگاه شیخ بهایی

ارتباط هوش مصنوعی با ابررایانه

ابررایانه‌ها و به‌طورکلی دنیای کدهای صفر و یک تحولی در زندگی‌ها ایجاد کرده است که عامل به وجود آورنده آن پژوهشگران به کمک ابررایانه بوده است. ابررایانه باعث شده است که هوش مصنوعی نیز با سرعتی بیش‌ازپیش در حال گسترش باشد. هوش مصنوعی یک کمک بزرگ به زندگی افراد در دنیای صنعتی امروز است به دلیل اینکه انسان دارای توانایی‌های محدودی است اما سرعت توسعه بسیار بیشتر از توان انسانی است.

هوش مصنوعی به کمک ابررایانه‌ها بیشتر توسعه می‌یابد و این توسعه جایگزین برخی از فعالیت‌هایی می‌شود که انسان را به‌زحمت می‌اندازد. هوش مصنوعی ساختاری مبنی بر سیستم عصبی مغز انسان دارد و همین الگوبرداری باعث شده است که هرروز رشد بیشتری را از آن شاهد باشیم. هرچند که بر اساس آزمون تورینگ حوزه هوش مصنوعی هنوز هیچ ماشینی قدرت رقابت با انسان را نیافته است.

آزمایشگاه پردازش موازی و شبکه‌ای دانشگاه صنعتی اصفهان کمک بزرگی است به رشد هر چه بیشتر هوش مصنوعی و همچنین در کنترل قرار دادن نوجوانان که هوش قابل‌توجهی در زمینه‌های رباتیک و هوش مصنوعی دارند. اگر تنها مزیت ابررایانه شناخت استعدادهای نسل جدید جوانان ایرانی باشد، باز هم مرکز محاسبات سریع دانشگاه صنعتی اصفهان به هدف والایی دست‌یافته است.

 

معرفی مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان

توانایی بالای مرکز پردازش سریع دانشگاه صنعتی اصفهان را به دست آوردن جایگاه 160 جهانی تأیید می‌کند. ایران علاوه بر این جایگاه یک جایگاه بالاتر را توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر به دست آورده که این جایگاه معادل 108 است. اولین ابررایانه ملی دانشگاه صنعتی اصفهان نیز آغازگر راه جدیدی به‌سوی علم و تکنولوژی بوده است.

سرور محاسباتی دانشگاه صنعتی اصفهان را می‌توان درصورتی‌که ایده خاصی دارید اجاره کنید و آزمایشات خود را به انجام برسانید. تعرفه‌های ارائه خدمات و نحوه دسترسی به این مرکز توسط شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر امکان‌پذیر است. می‌توانید تماس بگیرید و اطلاعات لازم خود را دریافت کنید. تعرفه‌ها نیز برای گروه‌های مختلف شامل تخفیفاتی می‌شوند، اما جهت آگاهی نسبت به این موارد بایستی با شرکت شبیه‌سازان تماس بگیرید.


اجاره ابر رایانه   →

اینجا کلیک کنید

سخن پایانی

مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان به‌عنوان یکی از قدرتمندترین پایگاه‌های ابررایانه‌ای ایران خدمات زیادی برای ارائه به مخاطبان که عموماً پژوهشگران و صنعتگران‌اند عرضه می‌کند. درصورتی‌که تمایل به استفاده از خدمات مرکز سوپر کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان دارید، به‌راحتی می‌توانید با مرکز شبیه‌سازان امیرکبیر در تماس بوده و نسبت به نحوه دسترسی به خدمات آگاهی پیدا کنید.

امکان اجاره سیستم پردازش موازی و سریع دانشگاه صنعتی اصفهان یک فرصت است که در اختیار افراد قرار داده شده است. امید است که این فرصت به رشد هر چه بیشتر جایگاه علمی افراد توانمند ایرانی و جایگاه ایران کمک کند. به دست آوردن جایگاه در جهان توسط ابررایانه اصفهان افتخاری است که این مرکز برای ایران به ارمغان آورده و  بنابراین تلاش در خصوص ارتقا بیشتر جایگاه توسط آزمایشگاه مرکز ابر رایانش ملی شیخ بهایی همچنان ادامه دارد.

ابررایانه تیتان، بزرگ‌ترین ابررایانه

ابررایانه تیتان، بزرگ‌ترین ابررایانه

سؤالات متداول

در این قسمت تلاش بر این بوده که برخی از سؤالات مهمی که ممکن است برای شما پیش بیاید فارغ از مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان پاسخ کوتاه و مختصر داده شود. سؤالات مطرح شده در این قسمت می‌تواند ارائه‌دهنده اطلاعاتی کلیدی باشد که خود زمینه یک پژوهش حسابی را فراهم آورد.

ابررایانه‌ها در چه دوره‌ای پدیدار شدند؟

اولین ابررایانه‌ها در سطح جهان در دهه 1960 میلادی طراحی شد و پس‌ازآن نیز تلاش‌ها برای گسترش توان ابر کامپیوترها در کشورهای مختلف آغاز شد.

اولین ابررایانه‌ ایران در چه سالی راه‌اندازی شد؟

سال 1389 استارت فعالیت ابررایانه در ایران شد. بهره‌برداری از این ابررایانه توسط مرکز پردازش‌های فوق سریع دانشگاه صنعتی امیرکبیر صورت گرفت.

بزرگ‌ترین ابررایانه جهان کدام است؟

تیتان بزرگ‌ترین ابررایانه است که در مرکز پژوهشی ناسا به‌عنوان سرور مرکزی عمل می‌کند.

اجاره ابر رایانه   →

اینجا کلیک کنید

کلمات کلیدی:

مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان ، اولین ابررایانه ملی دانشگاه صنعتی اصفهان، آزمایشگاه مرکز ابررایانش ملی شیخ بهایی، مرکز پردازش سریع دانشگاه صنعتی اصفهان، مرکز سوپر کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان، سامانه پردازش سریع HPC دانشگاه صنعتی اصفهان، ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان، مرکز محاسبات سریع دانشگاه صنعتی اصفهان، سرور محاسباتی دانشگاه صنعتی اصفهان، آزمایشگاه پردازش موازی و شبکه‌ای دانشگاه صنعتی اصفهان، اجاره سیستم پردازش موازی و سریع دانشگاه صنعتی اصفهان

مر کز محاسبات شبیه سازان امیرکبیر

نحوه درخواست اجاره کامپیوتر محاسباتی

شماره تماس:✔️ 09021145350  ✔️ 02188769296

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

لیست اجاره کامپیوترهای قدرتمند محاسباتی 

با توجه ‌به تمامی مزایایی که استفاده از ابر رایانه‌ها برای شما ایجاد می‌کند، باید بدانید که تهیه یک ابر رایانه برای شرکت یا سازمان خودتان، امری ساده نیست. خرید یک ابر رایانه مانند خرید یک رایانه معمولی نبوده و هزینه‌ها و سختی‌های خاص خودش را دارد. از سوی دیگر نگهداری و تعمیر ابر رایانه‌ها نیازمند دانش تخصصی و پرداخت هزینه‌های سنگینی است. مشکلاتی که باعث می‌شود بسیاری از افراد از خیر استفاده از ابر رایانه‌ها بگذرند.

اما صبر کنید، همیشه راهی هست! در این میان شرکت‌های زیادی هستند که برای پیشبرد اهداف سایر سازمان‌ها، دست به کرایه ابر رایانه می‌زنند. بدین صورت شما به‌جای اینکه برای انجام پژوهش‌ها و پردازش اطلاعات خودتان بخواهید یک ابر رایانه بخرید، می‌توانید با هزینه‌های بسیار کمتری دست به اجاره ابر رایانه بزنید. شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر یکی از بهترین شرکت‌هایی است که به کمک آن می‌توانید یک ابر رایانه کرایه کنید!

شبیه‌سازان امیرکبیر یکی از پیشروترین شرکت‌های خدمات شبیه‌سازی بوده که ابر رایانه‌های خود را با قیمت‌های بسیار کمتری نسبت به سایر رقبا در اختیار سازمان‌ها، افراد و نهادهای مختلف قرار می‌دهد. برای کرایه یک ابر رایانه کافی است تا با مشاورین شبیه‌سازان امیرکبیر تماس بگیرید تا به‌صورت کامل شما را در این امر راهنمایی کنند.( gpu جی پی یو)

جدول زمانی ابررایانه‌ها ساخته شده در جهان

این‌جا جدولی از سریع‌ترین ابررایانه‌های رکورددار همه منظورهٔ موجود در دنیا با سال کسب رکوردشان را می‌بینید. منبع عناوینی که سال ثبتشان قبل از سال ۱۹۹۳ است مختلف است اما برای عناوین بعد از سال ۱۹۹۳ از فهرست پانصد کامپیوتر برتر دنیا استفاده کرده‌ایم.

Year Supercomputer Peak speed Location
۱۹۴۲ Atanasoff–Berry Computer (ABC) ۳۰ OPS دانشگاه ایالتی آیووا، Ames, Iowa، USA
TRE Heath Robinson ۲۰۰ OPS Bletchley Park
۱۹۴۴ Flowers Colossus ۵ kOPS Post Office Research StationDollis HillUK
۱۹۴۶ UPenn انیاک
(before 1948+ modifications)
۱۰۰ kOPS آبردین پروو گراوند، مریلند، مریلند، USA
۱۹۵۴ IBM NORC ۶۷ kOPS U.S. Naval Proving GroundDahlgren، ویرجینیا، USA
۱۹۵۶ MIT TX-۰ ۸۳ kOPS Massachusetts Inst. of TechnologyLexington، ماساچوست، USA
۱۹۵۸ IBM AN/FSQ-۷ ۴۰۰ kOPS ۲۵ U.S. Air Force sites across the continental USA and 1 site in کانادا (۵۲ computers)
۱۹۶۰ UNIVAC LARC ۲۵۰ kFLOPS آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۱۹۶۱ IBM 7030 “Stretch” ۱٫۲ MFLOPS آزمایشگاه ملی لاس آلاموس، نیومکزیکو، USA
۱۹۶۴ CDC ۶۶۰۰ ۳ MFLOPS آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۱۹۶۹ CDC ۷۶۰۰ ۳۶ MFLOPS
۱۹۷۴ CDC STAR-۱۰۰ ۱۰۰ MFLOPS
۱۹۷۵ Burroughs ILLIAC IV ۱۵۰ MFLOPS مرکز پژوهشی ایمز ناسا، کالیفرنیا، USA
۱۹۷۶ Cray-۱ ۲۵۰ MFLOPS آزمایشگاه ملی لاس آلاموس، نیومکزیکو، USA (80+ sold worldwide)
۱۹۸۱ CDC Cyber ۲۰۵ ۴۰۰ MFLOPS (numerous sites worldwide)
۱۹۸۳ Cray X-MP ۹۴۱ MFLOPS آزمایشگاه ملی لاس آلاموسآزمایشگاه ملی لارنس لیورمورBattelleبوئینگ
۱۹۸۴ M-۱۳ ۲٫۴ GFLOPS Scientific Research Institute of Computer Complexes، مسکو، USSR
۱۹۸۵ Cray-۲ ۳٫۹ GFLOPS آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۱۹۸۹ ETA۱۰-G/۸ ۱۰٫۳ GFLOPS دانشگاه ایالتی فلوریدا، فلوریدا، USA
۱۹۹۰ NEC SX-۳/۴۴R ۲۳٫۲ GFLOPS NEC Fuchu Plant, Fuchu، ژاپن
۱۹۹۳ Thinking Machines CM-۵/۱۰۲۴ ۶۵٫۵ GFLOPS آزمایشگاه ملی لاس آلاموسآژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا
فوجیتسو Numerical Wind Tunnel ۱۲۴٫۵۰ GFLOPS National Aerospace Laboratory، توکیو، ژاپن
اینتل Paragon XP/S ۱۴۰ ۱۴۳٫۴۰ GFLOPS آزمایشگاه ملی سندیا، نیومکزیکو، USA
۱۹۹۴ فوجیتسو Numerical Wind Tunnel ۱۷۰٫۴۰ GFLOPS National Aerospace Laboratory، توکیو، ژاپن
۱۹۹۶ Hitachi SR۲۲۰۱/۱۰۲۴ ۲۲۰٫۴ GFLOPS دانشگاه توکیو، ژاپن
Hitachi/تسوکوبا، ایباراکی CP-PACS/۲۰۴۸ ۳۶۸٫۲ GFLOPS Center for Computational Physics، دانشگاه تسوکوبا، تسوکوبا، ایباراکی، ژاپن
۱۹۹۷ اینتل ASCI Red/۹۱۵۲ ۱٫۳۳۸ TFLOPS آزمایشگاه ملی سندیا، نیومکزیکو، USA
۱۹۹۹ اینتل ASCI Red/۹۶۳۲ ۲٫۳۷۹۶ TFLOPS
۲۰۰۰ IBM ASCI White ۷٫۲۲۶ TFLOPS آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۲۰۰۲ NEC Earth Simulator ۳۵٫۸۶ TFLOPS Earth Simulator Center، یوکوهاما-shi، ژاپن
۲۰۰۴ IBM Blue Gene/L ۷۰٫۷۲ TFLOPS U.S. Department of Energy/IBM، USA
۲۰۰۵ ۱۳۶٫۸ TFLOPS U.S. Department of Energy/U.S. National Nuclear Security Administration،
آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۲۸۰٫۶ TFLOPS
۲۰۰۷

شبیه‌سازان امیرکبیر مفتخر است که با نازل‌ترین قیمت‌ها، انواع خدمات تخصصی شبیه‌سازی و پردازشی را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. از سوی دیگر سرعت بسیار بالای سیستم‌های این شرکت، اجاره انواع مختلف سیستم‌های رایانه‌ای و ابر رایانه‌ای، سیستم‌های رایانش ابری، سرورهای محاسباتی و پردازش مجازی و… تنها بخشی از خدمات این شرکت است.

همچنین شما می‌توانید از خدمات پس از فروش شبیه‌سازان امیرکبیر استفاده کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ایجاد هر نمونه سوالی، می‌توانید با پشتیبانی این شرکت در ارتباط باشید.

نتیجه‌گیری

قدرت و سرعت ابر رایانه‌های به ‌قدری بالا بوده که انجام محاسبات و پردازش اطلاعاتی که امکان انجام آن با سیستم‌های معمولی وجود ندارد را در کسری از ثانیه انجام خواهد داد. از این‌رو شرکت‌ها و سازمان‌های بسیار زیادی که نیازمند انجام چنین پردازش‌هایی هستند، به استفاده و اجاره ابر رایانه روی می‌آورند. شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه کرایه انواع ابر رایانه‌ها بوده که آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

 

لیست ابر رایانه ها جهان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه فردوسی مشهد 

مرکز ابررایانه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی 

مرکز ابر رایانه دانشگاه شریف 

مرکز ابر رایانه دانشگاه حکیم سبزواری 

مرکز ابر رایانه دانشگاه اراک 

مرکز ابررایانه دانشگاه کردستان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه کاشان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه قم 

مرکز ابر رایانه دانشگاه صنعتی شاهرود 

مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه شیراز 

مرکز ابر رایانه دانشگاه شهید چمران اهواز 

مرکز ابررایانه دانشگاه سمنان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه بین المللی امام خمینی 

مرکز ابر رایانه دانشگاه ارومیه 

مرکز ابر رایانه دانشگاه علم و صنعت 

مرکز ابر رایانه دانشگاه تهران 

درباره مرکز داده چه می‌دانید 

کامپیوتر مجازی چیست

hpc چیست 

پردازش ابری 

رایانش ابری 

مزایا و معایب پردازش موازی 

سرور محاسباتی چیست 

سیستم های موازی – هوش شبیه سازی 

پردازش موازی

مزایای برتر رایانش ابری 

قدرتمندترین ابر رایانه های جهان 

پردازش موازی 

محاسبات موازی 

سرور محاسباتی چیست

لیست ابر رایانه های ایران

فناوری ابر رایانه چیست 

سرعت پردازنده چگونه محاسبه می شود 

سرعت پردازنده چیست و چرا اهمیت دارد 

سیستم موازی چیست 

hpc چیست 

انواع ابر کامپیوترها 

نکاتی برای خرید سرور محاسباتی

قیمت خرید ابر کامپیوتر 

ابر رایانه چیست

اجاره سوپر کامپیوتر 

اجاره کامپیوتر قوی 

اجاره سیستم پردازش موازی 

اجاره یک ابر کامپیوتر

رایانش سریع چیست؟

چه-کامپیوتری برای پایتون مناسب است

پردازش موازی در پایتون python 

مزایا و معایب پردازش موازی

پردازش سریع

انواع ابر رایانه ها

کاربرد پردازش موازی 

خرید ابر رایانه

قیمت یک ابر رایانه

اجاره سرور HPC 

پردازش سریع 

کلاستر 

سوپرکامپیوتر

پردازش فوق سریع 

سرور پردازش موازی چیست 

آزمایشگاه پردازش موازی

اجاره کامپیوتر- ارزان 

رایانش ابری

پردازش فوق سریع 

ابر رایانه 

درباره اجاره سرور محسباتی چه باید بدانیم؟

تعرفه رایانش ابری

آزمایشگاه محاسباتی

سیستم مورد نیاز شبیه سازی

پردازش موازی ارزان

حداقل سیستم مورد نیاز برای گوسین 

سیستم مورد نیاز برای لمپس lamps 

پردازش موازی در متلب 

حداقل سیستم مورد نیاز برای شبیه سازی FEM 

حداقل سیستم مورد نیاز برای comsol کامسول

سیستم مورد نیاز برای انسیس ansys

پردازش موازی در متلب 

کامپیوتر قوی برای نرم افزار اباکوس abaqus ✔️

پردازش موازی و پایگاه های داده موازی 

خرید کامپیوتر قوی 

محاسبات موازی 

سیستم پردازش سنگین و تأخیر کم در شبکه‌های حسگر بی‌سیم 

اجاره سرور محاسباتی 

اجاره سیستم کامپیوتری 

اجاره کامپیوترهای قدرتمند محاسباتی

اجاره کامپیوتر در تهران 

کلاستر کامپیوتری 

آشنایی با کامپیوتر محاسباتی قوی 

کامپیوتر محاسباتی قدرتمند 

روش آسان‌سازی پردازش داده با استفاده از عملیات محاسبات سنگین 

تدوینی به‌صرفه‌تر با اجاره کامپیوتر تدوین 

بررسی تأثیر رم در سرعت رندر 

 معرفی 6 کارت گرافیک برتر برای رندر 

تعرفه اجاره سیستم‌های تخصصی مهندسی و پردازش سریع GPU 

همه چیز در مورد سیستم ‌های پردازش گرافیکی و اجاره آنها