5/5 - (7 امتیاز)

تدوینی به‌صرفه‌تر با اجاره کامپیوتر تدوین

در این مطلب قصد داریم مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه‌ها را برای اجاره کامپیوتر تدوین، اجاره سیستم رندرینگ و اجاره سرور gpu پیش روی شما بگذاریم. در عصر تکنولوژی استفاده از کامپیوتر و کاربرد آن بسیار بالا رفته است. همین‌طور مشاغل و کار‌های کامپیوتر بسیار متنوع و زیاد هستند. یکی از شغل یا کار‌های جذاب با کامپیوتر، تدوین است. تدوین عکس، تدوین موزیک و تدوین فیلم در دسته تدوین قرار می‌گیرند. ازاین‌رو شاید شما نیز به کار‌های تدوین یا ادیت علاقه‌مند شده باشید.

ولی یکی از موانع در راه تبدیل‌شدن به تدوینگر، احتیاج به یک سیستم قدرتمند است. در صورتی که کمی اطلاعات در این زمینه داشته باشید حتماً می‌دانید برای تهیه سیستم مناسب جهت تدوین هزینه بسیار بالایی باید پرداخت کنید. یکی از راه‌های کاهش هزینه برای تدوین اجاره کامپیوتر تدوین است. حال در ادامه ما به شما این راه‌حل مناسب و کم‌هزینه‌تر را معرفی کرده و آن را بررسی می‌کنیم.

بررسی مشخصات سیستم مناسب تدوین

همان‌طور که گفته شد یا خودتان اطلاع دارید، برای انجام کار‌ها یا پروژه‌های تدوین مانند تدوین فیلم یا عکس به سیستم بسیار قوی نیاز دارید. این سیستم باید از نظر کارت گرافیک بسیار قدرتمند باشد. همچنین علاوه بر داشتن کارت گرافیک بسیار قدرتمند، رم و سی‌پی‌یو با ظرفیت و توان بالا احتیاج است.

در صورتی که بخواهید کار‌ها و یا پروژه‌های تدوین موزیک انجام بدهید به کارت صدا مناسب این کار نیز احتیاج پیدا می‌کنید؛ بنابراین برای خرید یا جمع‌کردن چنین سیستم با مشخصات و ویژگی‌های تدوین، باید مبلغ بالایی را هزینه کنید. البته این مبلغ بالا فقط برای سیستم هزینه می‌شود و شما برای خرید تجهیزات دیگر باید هزینه‌های بسیار دیگری نیز پرداخت کنید.

حال ما برای شما یک پیشنهاد داریم که آن نیز این است به اجاره کامپیوتر تدوین روی بیاورید. در ادامه این راه‌حل را بیشتر معرفی کرده و به بررسی آن می‌پردازیم.

فردی در حال تدوین فیلم

اجاره کامپیوتر تدوین، راه‌حلی بهتر برای تهیه سیستم مناسب تدوین

کمی قبل‌تر بررسی کردیم و فهمیدیم تهیه سیستم مناسب تدوین هزینه بسیار زیادی برمی‌دارد. یکی از راه‌ها و روش‌ها برای صرفه‌جویی در هزینه برای انجام کار‌های تدوین، اجاره کامپیوتر تدوین است. شما با اجاره کامپیوتر تدوین یا اجاره سیستم تدوین می‌توانید در هزینه تهیه سیستم مناسب تدوین صرفه‌جویی کنید. در کشور ما به دلایل مختلف قطعات الکترونیکی و سخت‌افزارهای کامپیوتری بسیار قیمت بالایی به خود گرفته‌اند.

ولی در صورتی که شما سیستم مناسب تدوین اجاره کنید، هزینه‌های شما کمتر می‌شوند. جهت اجاره کامپیوتر تدوین با سیستم مناسب تدوین پلن‌های مختلفی وجود دارند. شما می‌توانید ظرفیت رم، تعداد هسته‌‌های پردازشی و همچنین میزان ظرفیت هارددیسک را طبق نیاز خود از پلن‌های موجود انتخاب کنید.

یکی از قطعات بسیار مهم در سیستم‌های تدوین، کارت گرافیک است. در صورتی که سیستم مناسب تدوین یا حتی سیستم مناسب رندرینگ را از شرکت شبیه سازان امیرکبیر اجاره کنید، کارت گرافیک در بیشتر سیستم‌ها از مدل quadro در نظر گرفته شده است.

نمونه‌ای از سیستم مناسب تدوین موزیک همراه با وسایل

← مرکز محاسبات سریع →

اینجا کلیک کنید!

معرفی شرکت جهت اجاره کامپیوتر تدوین یا اجاره ابررایانه

در زمینه اجاره سیستم یا اجاره ابررایانه شرکت‌های متنوع و متفاوتی فعالیت می‌کنند. یکی از این شرکت‌ها، شرکت شبیه سازان امیرکبیر است. شما می‌توانید برای اجاره کردن انواع سیستم‌ها مانند اجاره سیستم رندرینگ، اجاره سیستم تدوین و حتی اجاره سرور gpu با این شرکت همکاری کنید. همچنین شما می‌توانید ابر رایانه نیز از این شرکت اجاره کنید.

به طور مثال ظرفیت رم در پلن‌های اجاره در شرکت شبیه سازان امیرکبیر از 16 گیگابایت تا 128 گیگابایت قابل انتخاب است. تعداد ترد‌ها یا همان تعداد هسته‌های پردازشی از 24 تا 56 ترد پلن‎ها برای انتخاب موجود هستند. ظرفیت داخلی یا همان ظرفیت هارددیسک از 292 گیگابایت شروع می‌شود و حتی تا 2/7 ترابایت نیز برای شما قابل انتخاب است.

البته در برخی از پلن‌ها، هارددیسک از نوع ssd نیز ارائه می‌شود. قیمت پلن‌ها نسبت به مقدار انتخابی این ویژگی‌ها و مدت‌زمان اجاره متغیر است؛ بنابراین شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت‌ها و جزئیات دقیق پلن‌ها به سایت شرکت به آدرس https://shabihsazan.com/ مراجعه کنید.

شبیه‌سازان امیرکبیر مفتخر است که با نازل‌ترین قیمت‌ها، انواع خدمات تخصصی شبیه‌سازی و پردازشی را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. از سوی دیگر سرعت بسیار بالای سیستم‌های این شرکت، اجاره انواع مختلف سیستم‌های رایانه‌ای و ابر رایانه‌ای، سیستم‌های رایانش ابری، سرورهای محاسباتی و پردازش مجازی و… تنها بخشی از خدمات این شرکت هستند.

اجاره سیستم مناسب تدوین

اجاره سیستم مناسب تدوین

کلام آخر و جمع‌بندی گفته‌ها

کار‌های تدوین مانند تدوین فیلم، تدوین آهنگ و تدوین تصویر به یکی از جذاب‌ترین رشته و شاخه‎های کامپیوتر تبدیل شده است. احتمالاً بسیاری از افراد به این شاخه علاقه‌مند شده‌اند ولی به علت بالا بودن هزینه خرید سیستم مناسب تدوین پشیمان شده باشند.

یک راه‌حل به‌صرفه‌تر و ارزان‌تر این است که با شرکت شبیه سازان امیرکبیر ارتباط برقرار کرده و از آن‌ درخواست اجاره کامپیوتر تدوین داشته باشند. همچنین افراد می‌توانند پلن‌ها اجاره ابر رایانه این شرکت را اجاره کنند و از آن برای کار‌هایی مانند رندرینگ، تدوین و… استفاده کنند.

شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر پلن‌های بسیار گوناگون جهت اجاره ابر رایانه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پلن‌های مختلف این شرکت دارای تعداد هسته پردازشی متفاوت، ظرفیت حافظه اصلی متفاوت و ظرفیت هارددیسک مختلف است. قیمت پلن‌ها بر اساس این ویژگی‌ها و مدت‌زمان اجاره تعیین می‌شوند.

همچنین سیستم‌های مناسب تدوین و رندر با کارت گرافیک quadro عرضه می‌شوند. همچنین سیستم عامل سیستم اجاره شده را خود شما تعیین می‌کنید. شما می‌توانید یکی از سیستم عامل‌ها (ویندوز، لینوکس یا ویندوز سرور) را جهت نصب روی سیستم اجاره شده، انتخاب کنید.

نمونه‌ای از ابر رایانه

سؤالات متداول

 در ادامه به چند سؤال از بیشتر از ما توسط افراد پرسیده می‌شود را آورده‌ایم و پاسخ کوتاه ولی جامع نیز به آن داده‌ایم. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

  1. چرا کامپیوتر مناسب تدوین اجاره کنم؟

همان‌طور که در چند قسمت این مقاله بررسی کردیم، برای خرید سیستم مناسب تدوین هزینه بالایی را باید پرداخت کنید. ولی با اجاره کامپیوتر تدوین می‌توانید در این هزینه صرفه‌جویی کنید.

  1. آیا واقعاً پلن‌های ارائه شده برای تدوین مناسب هستند؟

در صورتی که به پلن‌ها نگاه انداخته باشید، می‌بینید که با ویژگی‌های متفاوتی هرکدام ارائه شده‌اند؛ بنابراین شما می‌توانید سیستم موردنیاز خود را از بین پلن‌های موجود انتخاب کنید تا بیشترین بهره‌وری را داشته باشید.

  1. چطور می‌توانم کامپیوتر مناسب تدوین اجاره کنم؟

کمی قبل‌تر شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر را به شما معرفی کردیم. شما می‌توانید با این شرکت تماس گرفته یا به سایت این شرکت به آدرس https://shabihsazan.com/ مراجعه کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت نیز می‌توانید به سایت شرکت مراجعه کنید.

با توجه ‌به تمامی مزایایی که استفاده از ابر رایانه‌ها برای شما ایجاد می‌کند، باید بدانید که تهیه یک ابر رایانه برای شرکت یا سازمان خودتان، امری ساده نیست. خرید یک ابر رایانه مانند خرید یک رایانه معمولی نبوده و هزینه‌ها و سختی‌های خاص خودش را دارد. از سوی دیگر نگهداری و تعمیر ابر رایانه‌ها نیازمند دانش تخصصی و پرداخت هزینه‌های سنگینی است. مشکلاتی که باعث می‌شود بسیاری از افراد از خیر استفاده از ابر رایانه‌ها بگذرند.

اما صبر کنید، همیشه راهی هست! در این میان شرکت‌های زیادی هستند که برای پیشبرد اهداف سایر سازمان‌ها، دست به کرایه ابر رایانه می‌زنند. بدین صورت شما به‌جای اینکه برای انجام پژوهش‌ها و پردازش اطلاعات خودتان بخواهید یک ابر رایانه بخرید، می‌توانید با هزینه‌های بسیار کمتری دست به اجاره ابر رایانه بزنید. شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر یکی از بهترین شرکت‌هایی است که به کمک آن می‌توانید یک ابر رایانه کرایه کنید!

شبیه‌سازان امیرکبیر یکی از پیشروترین شرکت‌های خدمات شبیه‌سازی بوده که ابر رایانه‌های خود را با قیمت‌های بسیار کمتری نسبت به سایر رقبا در اختیار سازمان‌ها، افراد و نهادهای مختلف قرار می‌دهد. برای کرایه یک ابر رایانه کافی است تا با مشاورین شبیه‌سازان امیرکبیر تماس بگیرید تا به‌صورت کامل شما را در این امر راهنمایی کنند.( gpu جی پی یو)

جدول زمانی ابررایانه‌ها ساخته شده در جهان

این‌جا جدولی از سریع‌ترین ابررایانه‌های رکورددار همه منظورهٔ موجود در دنیا با سال کسب رکوردشان را می‌بینید. منبع عناوینی که سال ثبتشان قبل از سال ۱۹۹۳ است مختلف است اما برای عناوین بعد از سال ۱۹۹۳ از فهرست پانصد کامپیوتر برتر دنیا استفاده کرده‌ایم.

YearSupercomputerPeak speedLocation
۱۹۴۲Atanasoff–Berry Computer (ABC)۳۰ OPSدانشگاه ایالتی آیووا، Ames, Iowa، USA
TRE Heath Robinson۲۰۰ OPSBletchley Park
۱۹۴۴Flowers Colossus۵ kOPSPost Office Research StationDollis HillUK
۱۹۴۶UPenn انیاک
(before 1948+ modifications)
۱۰۰ kOPSآبردین پروو گراوند، مریلند، مریلند، USA
۱۹۵۴IBM NORC۶۷ kOPSU.S. Naval Proving GroundDahlgren، ویرجینیا، USA
۱۹۵۶MIT TX-۰۸۳ kOPSMassachusetts Inst. of TechnologyLexington، ماساچوست، USA
۱۹۵۸IBM AN/FSQ-۷۴۰۰ kOPS۲۵ U.S. Air Force sites across the continental USA and 1 site in کانادا (۵۲ computers)
۱۹۶۰UNIVAC LARC۲۵۰ kFLOPSآزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۱۹۶۱IBM 7030 “Stretch”۱٫۲ MFLOPSآزمایشگاه ملی لاس آلاموس، نیومکزیکو، USA
۱۹۶۴CDC ۶۶۰۰۳ MFLOPSآزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۱۹۶۹CDC ۷۶۰۰۳۶ MFLOPS
۱۹۷۴CDC STAR-۱۰۰۱۰۰ MFLOPS
۱۹۷۵Burroughs ILLIAC IV۱۵۰ MFLOPSمرکز پژوهشی ایمز ناسا، کالیفرنیا، USA
۱۹۷۶Cray-۱۲۵۰ MFLOPSآزمایشگاه ملی لاس آلاموس، نیومکزیکو، USA (80+ sold worldwide)
۱۹۸۱CDC Cyber ۲۰۵۴۰۰ MFLOPS(numerous sites worldwide)
۱۹۸۳Cray X-MP۹۴۱ MFLOPSآزمایشگاه ملی لاس آلاموسآزمایشگاه ملی لارنس لیورمورBattelleبوئینگ
۱۹۸۴M-۱۳۲٫۴ GFLOPSScientific Research Institute of Computer Complexes، مسکو، USSR
۱۹۸۵Cray-۲۳٫۹ GFLOPSآزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۱۹۸۹ETA۱۰-G/۸۱۰٫۳ GFLOPSدانشگاه ایالتی فلوریدا، فلوریدا، USA
۱۹۹۰NEC SX-۳/۴۴R۲۳٫۲ GFLOPSNEC Fuchu Plant, Fuchu، ژاپن
۱۹۹۳Thinking Machines CM-۵/۱۰۲۴۶۵٫۵ GFLOPSآزمایشگاه ملی لاس آلاموسآژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا
فوجیتسو Numerical Wind Tunnel۱۲۴٫۵۰ GFLOPSNational Aerospace Laboratory، توکیو، ژاپن
اینتل Paragon XP/S ۱۴۰۱۴۳٫۴۰ GFLOPSآزمایشگاه ملی سندیا، نیومکزیکو، USA
۱۹۹۴فوجیتسو Numerical Wind Tunnel۱۷۰٫۴۰ GFLOPSNational Aerospace Laboratory، توکیو، ژاپن
۱۹۹۶Hitachi SR۲۲۰۱/۱۰۲۴۲۲۰٫۴ GFLOPSدانشگاه توکیو، ژاپن
Hitachi/تسوکوبا، ایباراکی CP-PACS/۲۰۴۸۳۶۸٫۲ GFLOPSCenter for Computational Physics، دانشگاه تسوکوبا، تسوکوبا، ایباراکی، ژاپن
۱۹۹۷اینتل ASCI Red/۹۱۵۲۱٫۳۳۸ TFLOPSآزمایشگاه ملی سندیا، نیومکزیکو، USA
۱۹۹۹اینتل ASCI Red/۹۶۳۲۲٫۳۷۹۶ TFLOPS
۲۰۰۰IBM ASCI White۷٫۲۲۶ TFLOPSآزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۲۰۰۲NEC Earth Simulator۳۵٫۸۶ TFLOPSEarth Simulator Center، یوکوهاما-shi، ژاپن
۲۰۰۴IBM Blue Gene/L۷۰٫۷۲ TFLOPSU.S. Department of Energy/IBM، USA
۲۰۰۵۱۳۶٫۸ TFLOPSU.S. Department of Energy/U.S. National Nuclear Security Administration،
آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور، کالیفرنیا، USA
۲۸۰٫۶ TFLOPS
۲۰۰۷

شبیه‌سازان امیرکبیر مفتخر است که با نازل‌ترین قیمت‌ها، انواع خدمات تخصصی شبیه‌سازی و پردازشی را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. از سوی دیگر سرعت بسیار بالای سیستم‌های این شرکت، اجاره انواع مختلف سیستم‌های رایانه‌ای و ابر رایانه‌ای، سیستم‌های رایانش ابری، سرورهای محاسباتی و پردازش مجازی و… تنها بخشی از خدمات این شرکت است.

همچنین شما می‌توانید از خدمات پس از فروش شبیه‌سازان امیرکبیر استفاده کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ایجاد هر نمونه سوالی، می‌توانید با پشتیبانی این شرکت در ارتباط باشید.

نتیجه‌گیری

قدرت و سرعت ابر رایانه‌های به ‌قدری بالا بوده که انجام محاسبات و پردازش اطلاعاتی که امکان انجام آن با سیستم‌های معمولی وجود ندارد را در کسری از ثانیه انجام خواهد داد. از این‌رو شرکت‌ها و سازمان‌های بسیار زیادی که نیازمند انجام چنین پردازش‌هایی هستند، به استفاده و اجاره ابر رایانه روی می‌آورند. شرکت شبیه‌سازان امیرکبیر یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه کرایه انواع ابر رایانه‌ها بوده که آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

 

لیست ابر رایانه ها جهان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه فردوسی مشهد 

مرکز ابررایانه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی 

مرکز ابر رایانه دانشگاه شریف 

مرکز ابر رایانه دانشگاه حکیم سبزواری 

مرکز ابر رایانه دانشگاه اراک 

مرکز ابررایانه دانشگاه کردستان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه کاشان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه قم 

مرکز ابر رایانه دانشگاه صنعتی شاهرود 

مرکز ابررایانه دانشگاه صنعتی اصفهان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه شیراز 

مرکز ابر رایانه دانشگاه شهید چمران اهواز 

مرکز ابررایانه دانشگاه سمنان 

مرکز ابر رایانه دانشگاه بین المللی امام خمینی 

مرکز ابر رایانه دانشگاه ارومیه 

مرکز ابر رایانه دانشگاه علم و صنعت 

مرکز ابر رایانه دانشگاه تهران 

درباره مرکز داده چه می‌دانید 

کامپیوتر مجازی چیست

hpc چیست 

پردازش ابری 

رایانش ابری 

مزایا و معایب پردازش موازی 

سرور محاسباتی چیست 

سیستم های موازی – هوش شبیه سازی 

پردازش موازی

مزایای برتر رایانش ابری 

قدرتمندترین ابر رایانه های جهان 

پردازش موازی 

محاسبات موازی 

سرور محاسباتی چیست

لیست ابر رایانه های ایران

فناوری ابر رایانه چیست 

سرعت پردازنده چگونه محاسبه می شود 

سرعت پردازنده چیست و چرا اهمیت دارد 

سیستم موازی چیست 

hpc چیست 

انواع ابر کامپیوترها 

نکاتی برای خرید سرور محاسباتی

قیمت خرید ابر کامپیوتر 

ابر رایانه چیست

اجاره سوپر کامپیوتر 

اجاره کامپیوتر قوی 

اجاره سیستم پردازش موازی 

اجاره یک ابر کامپیوتر

رایانش سریع چیست؟

چه-کامپیوتری برای پایتون مناسب است

پردازش موازی در پایتون python 

مزایا و معایب پردازش موازی

پردازش سریع

انواع ابر رایانه ها

کاربرد پردازش موازی 

خرید ابر رایانه

قیمت یک ابر رایانه

اجاره سرور HPC 

پردازش سریع 

کلاستر 

سوپرکامپیوتر

پردازش فوق سریع 

سرور پردازش موازی چیست 

آزمایشگاه پردازش موازی

اجاره کامپیوتر- ارزان 

رایانش ابری

پردازش فوق سریع 

ابر رایانه 

درباره اجاره سرور محسباتی چه باید بدانیم؟

تعرفه رایانش ابری

آزمایشگاه محاسباتی

سیستم مورد نیاز شبیه سازی

پردازش موازی ارزان

حداقل سیستم مورد نیاز برای گوسین 

سیستم مورد نیاز برای لمپس lamps 

پردازش موازی در متلب 

حداقل سیستم مورد نیاز برای شبیه سازی FEM 

حداقل سیستم مورد نیاز برای comsol کامسول

سیستم مورد نیاز برای انسیس ansys

پردازش موازی در متلب 

کامپیوتر قوی برای نرم افزار اباکوس abaqus ✔️

پردازش موازی و پایگاه های داده موازی 

خرید کامپیوتر قوی 

محاسبات موازی 

سیستم پردازش سنگین و تأخیر کم در شبکه‌های حسگر بی‌سیم 

اجاره سرور محاسباتی 

اجاره سیستم کامپیوتری 

اجاره کامپیوترهای قدرتمند محاسباتی

اجاره کامپیوتر در تهران 

کلاستر کامپیوتری 

آشنایی با کامپیوتر محاسباتی قوی 

کامپیوتر محاسباتی قدرتمند 

روش آسان‌سازی پردازش داده با استفاده از عملیات محاسبات سنگین 

تدوینی به‌صرفه‌تر با اجاره کامپیوتر تدوین 

بررسی تأثیر رم در سرعت رندر 

 معرفی 6 کارت گرافیک برتر برای رندر 

تعرفه اجاره سیستم‌های تخصصی مهندسی و پردازش سریع GPU 

همه چیز در مورد سیستم ‌های پردازش گرافیکی و اجاره آنها 

مر کز محاسبات شبیه سازان امیرکبیر

نحوه درخواست اجاره کامپیوتر محاسباتی

شماره تماس:✔️ 09021145350  ✔️ 02188769296

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

لیست اجاره کامپیوترهای قدرتمند محاسباتی