اجاره کامپیوتر قوی

چه در حال گشت و گذار در وب باشید، چه در حال فتح جدیدترین و بهترین بازی یا تحقیق برای یک پروژه بزرگ باشید، Rent-A-Center رایانه یا تبلت مورد نیاز خود را دارد. ما مجموعه وسیعی از رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ و تبلت‌های پیشرفته داریم و دانش لازم را برای کمک به شما در یافتن رایانه مناسب داریم. به‌علاوه، در Rent-A-Center، برای شروع موج‌سواری، پخش جریانی، بازی و اشتراک‌گذاری روی یک رایانه جدید اجاره‌ای، دیگر نگران اعتبار نیستید.

دسته بندی کامپیوتر ما:

لپ تاپ ها

دسکتاپ ها

قرص

آنچه باید در مورد رایانه های رومیزی ما بدانید:

در Rent-A-Center، ما انتخاب مورد نظر شما و دانش مورد نیاز شما برای بدست آوردن یک کامپیوتر رومیزی عالی برای خانواده خود را داریم. از همه کاره قدرتمند گرفته تا جدیدترین و بهترین ها در بازی، رایانه های رومیزی ما همه را پوشش می دهند. اگر مطمئن نیستید که به چه چیزی نیاز دارید، ما می توانیم در مورد آن کمک کنیم. همکاران ما می توانند به شما کمک کنند تا ویژگی ها را مرتب کنید و رایانه رومیزی اجاره ای را پیدا کنید که نه تنها در زندگی شما جای می گیرد، بلکه روی میز شما نیز قرار می گیرد! رایانه‌های رومیزی کاملاً جدید و نام تجاری را در Rent-A-Center خریداری کنید و می‌توانید گزینه پرداخت انعطاف‌پذیری را انتخاب کنید که با بودجه شما مطابقت دارد تا بتوانید همین امروز رایانه خود را به خانه ببرید.

← مرکز محاسبات سریع شبیه‌سازان امیرکبیر  →

اینجا کلیک کنید!

به قابل حمل نیاز دارید؟ درباره لپ تاپ های ما بیشتر بدانید:

با یکی از لپ‌تاپ‌های اجاره‌ای ما، هر کجا که می‌روید، بهره‌وری خود را همراه داشته باشید. Rent-A-Center با برندهایی مانند Dell و HP که می‌شناسید و به آنها اعتماد دارید، آنچه را که برای گشت و گذار، پخش جریانی، اشتراک‌گذاری و کار در هر کجا که می‌روید، در اختیار دارد. لپ‌تاپ ما با داشتن جدیدترین پردازنده‌های Inspiron و کارت‌های گرافیک NVIDIA می‌تواند بازی‌های مورد علاقه‌تان، یک پروژه بزرگ یا حتی پخش فیلم مورد علاقه‌تان را انجام دهد. ما می توانیم به شما کمک کنیم لپ تاپ کامل خود را پیدا کنید و حتی امروز آن را به خانه ببرید!

آیا می خواهید یک تبلت را امتحان کنید؟ ما هم اینها را داریم:

با یکی از تبلت‌های اجاره‌ای ما که دارای جدیدترین و بهترین ویژگی‌ها است، بهره‌وری خود را قابل حمل کنید. می‌توانید استریم کنید و موج‌سواری کنید و هر جا که می‌روید در ارتباط بمانید. با مارک‌هایی مانند Lenovo، می‌دانید که عملکردی خواهید داشت که می‌توانید روی آن حساب کنید، و با ضمانت بدون نگرانی ما، می‌دانید اعتبار مشکلی ندارد.

چرا اجاره کامپیوترهای شخصی راه خوبی است:

ما نه تنها بردن لپ تاپ، تبلت یا رایانه رومیزی به خانه را آسان می کنیم، بلکه بررسی ویژگی ها و یافتن رایانه شخصی مناسب برای شما و خانواده تان را نیز آسان می کنیم. شما به ما بگویید چه ویژگی هایی برای شما مهم هستند و ما کامپیوتر مناسب و گزینه پرداخت مناسب را با توجه به بودجه شما پیدا خواهیم کرد. ما حتی کالای شما را برای مدت زمان قراردادتان تعمیر یا ارائه می کنیم و شما می توانید هر زمان که بخواهید با جدیدترین و بهترین ها مبادله کنید. ضمانت بدون نگرانی ما به شما کمک می کند تا کامپیوتر مورد نظر خود را با گزینه پرداختی که نیاز دارید به دست آورید.