IBM Rational Rose Enterprise

IBM Rational Rose Enterprise

5/5 - (1 امتیاز)

نرم افزار IBM Rational Rose Enterprise پشتیبانی از مدل سازی را برای توسعه برنامه های کاربردی فراهم می کند و با تعدادی از فناوری های اجرایی همکاری می کند. این نرم افزار انتخاب شما برای یک محیط مدل سازی است که از یک طیف انعطاف پذیر از فن آوری های اجرایی ، از جمله

جئومتری اکسپرشنز – Geometry Expressions

Rate this post

یکی از نرم افزارهای موجود جهت عملیات رسم شکلهای هندسی ، بیان قضایا و فرمولها و در بیشتر موارد حل آنها میباشد به محض اجرا نرم افزار ، صفحه کاری آن آماده دریافت اشیا مورد نظر ما میباشد .

تری آردی پلنیت – 3rd PlanIt

5/5 - (1 امتیاز)

  یکی از قدرتمندترین نرم افزارهایی می باشد که در زمینه شبیه سازی سه بعدی مسیر و ریل های راه آهن ساخته و عرضه شده است. شما با استفاده از این برنامه براحتی می توانید مسیرهای راه آهن و مترو را با بهترین کیفیت طراحی کنید. این برنامه این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با کمک ابزارهای موجود و طرح های آماده در برنامه عمل شبیه سازی را انجام دهید.

سیگما پلات – SigmaPlot

Rate this post

برنامه SigmaPlot یک برنامه کاملا حرفه ای جهت رسم نمودار و آنالیز داده ها می باشد که در مقایسه با برنامه Excel بسیار قویتر و دارای ابزار بیشتری است. این نرم افزار مؤثرترین روش رسم نمودار برای تجزیه و تحلیل داده ها است.

انجام پروژه امیرا ویزیج ایمیجینگ Amira Visage Imaging

ویسیج ایمیجینگ امیرا – Visage Imaging Amira

5/5 - (1 امتیاز)

  نرم افزاری برجسته که حتی بیش از خواسته های مورد نیاز شما برای کار با داده های تصویری بالینی و یا کلینیکی، داده های هسته ای، تصاویر میکروسکپی الکترونی یا اپتیکی، مدل‌های مولکولی، شبیه سازی داده‌ها روی مدل‌های عناصر محدود و همه نوع از تصاویر چند بعدی، بردارها، داده های هندسی و …می‌باشد.

VSG Avizo

Rate this post

Avizo یک نرم افزاری است که به کاربران امکان می دهد تجسم و محاسبه تعاملی را بر روی مجموعه داده های سه بعدی انجام دهند. رابط Avizo بر روی برنامه نویسی بصری مدل شده است. کاربران داده ها و مؤلفه های ماژول را که در یک نمایش نمودار تعاملی (به نام استخر) یا در نمای درخت

اینسپریشن – Inspiration

Rate this post

 نرم افزاری حرفه ای و محبوب در زمینه طراحی و ویرایش نمودار های گرافیکی می باشد. با توجه به اینکه استفاده از نرم افزار های تخصصی برای طراحی و ویرایش نمودار های گرافیکی بسیار پیچیده است استفاده از این ابزار می تواند فوق العاده کمک کند تا بتوان در زمینه های آموزشی از نمودارهای گرافیکی بهره گرفت.

انجام پروژه اوپال کالک OpalCalc

اوپال کالک – OpalCalc

Rate this post

 نوع جدید از ماشین حساب برای ویندوز بعنوان دفترچه یادداشت و واژه پرداز قابل استفاده میباشد. یکی از تفاوت های این ماشین حساب نبود صفحه کلید اعداد میباشد و اعداد را باید به صورت دستی وارد نرم افزار کنید و تعداد استفاده از دستورها و تعداد خطهای جهت محاسبات نا محدود میباشد. استفاده از محاسبات طولانی و سنگین ، متغیرها ، واحدها ، تبدیل ارز ذخیره سازی محاسبات و چاپ آنها و رنگبندی اعداد و فرمول ها و… از امکانات این نرم افزار کم حجم میباشد.

اف ایکس گراف – Efofex FX Graph

Rate this post

Efofex FX Graph با این برنامه می توانید به بهترین سرعت ممکن شکل توابع مورد نیاز خود را بدست آورید. این برنامه می تواند توابع ریاضی را برای شما رسم کرده و دامنه این توابع را برای شما مشخص کنید. می توانید در محیط کاربری زیبای آن فرمول های خود را تایپ کرده و شگل و گراف آن را تحویل بگیرید.

اف ایکس استات – Efofex FX Stat

5/5 - (1 امتیاز)

برنامه Efofex FX Stat بر خلاف سایر نرم افزارهای مشابه به دو نکته کلیدی مهم توجه فراوان گردیده است . نخست آنکه نحوه فرمول نویسی در آن بسیار ساده طراحی گردیده است و اکثر فرمول های جبری حتی پیچیده را به سادگی می توان به آن وارد نمود . و سپس آنکه مشکل مقیاس یا Scale در آن تقریبا به طور اتوماتیک بر طرف گردیده است که یکی مشکلات بزرگ کار با نرم افزارهای رسم توابع ریاضی می باشد .

اف ایکس اکویشن – Efofex FX Equation

Rate this post

Efofex FX Equation برنامه ای ساده برای تایپ و نوشتن معادلات پیچیده ریاضی در رایانه شما می باشد که می توانید به وسیله ی آن پیچیده ترین معادلات را به آسانی بنویسید. اگر شما دارای دانش زیادی در علم ریاضی نیستید نگران نباشید زیرا با این برنامه قادر خواهید بود فقط با داشتن اندکی دانش از علوم ریاضی پیچیده ترین معادلات را نوشته و چاپ کنید .

پروکن – PROKON

5/5 - (1 امتیاز)

PROKON یکی از نرم افزار های تحلیل و طراحی سازه است که طراحی و جزییات بیش از 40 طرح مختلف را پشتیبانی می کند. اولین برنامه PROKON در سال 1989 منتشر شد و امروزه در بیش از 80 کشور جهان استفاده می شود. این نرم افزار مناسب کارهای طراحی و حزییات است، اما قدرت اصلی آن به خاطر ادغام تنگاتنگ نرم افزار های تحلیل و طراحی می باشد.

اف ایکس کالک – fx-Calc

Rate this post

هنگامی که بحث از ماشین حساب مهندسی به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار fx-Calc اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه ماشین حساب مهندسی است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود.

کالک تیپ پرو – Schoettler CalcTape Pro

2/5 - (1 امتیاز)

CalcTape یک ماشین حساب متفاوت برای سیستم عامل ویندوز است. این ماشین حساب بر خلاف ماشین حساب پیش فرض ویندوز امکانات زیادی را در اختیار شما قرار میدهد. به عنوان مثال اینجا تمامی نتایج میانی حتی برای محاسبات پیچیده ذخیره میشود. در هر مرحله ای از محاسبه شما میتوانید با تغییر نتایج قبلی، نتیجه نهایی را تصحیح کنید.

جول کد پرو – JewelCAD Pro

Rate this post

JewelCAD یک نرم افزار سه بعدی برای طراحی و مدلسازی جواهر و بدلیجات است. این نرم افزار ابزارهای مدلسازی قدرتمندی را برای طراحی هنری و مدرن زیورآلات در اختیار شما قرار می دهد و به شما اجازه می دهد تا به شکل آزادانه طرح های دلخواه خود را ایجاد نمایید. ابزارهای این برنامه کاملا کاربردی و انعطاف پذیر می باشند و امکان ساخت هر نوع طرح سه بعدی جواهرات را فراهم می کنند.

سفارش انجام پروژه مسترکم Mastercam

Mastercam

Rate this post

Mastercam (همچنین MasterCAM) مجموعه ای از کاربردهای تولید رایانه (CAM) و برنامه های نرم افزاری CAD / CAM است.
مجموعه جامع ابزارهای از پیش تعریف شده Mastercam – شامل کانتور ، مته ، جیب ، صورت ، آسیاب پوست ، حکاکی ، سرعت زیاد سطح ، چند محوره پیشرفته و بسیاری موارد

انجام پروژه اتودسک ریکپ AutoDesk RECAP

Autodesk ReCap Pro

Rate this post

Autodesk ReCap Pro به طراحان و مهندسان کمک می کند تا قدرت ضبط واقعیت را با اندازه گیری بهتر ، نشانه گذاری پیشرفته ، همکاری بیشتر ، جستجو و ثبت خودکار به دست آورند.

نیومکا فاین مارین – NUMECA FINE/Marine

Rate this post

NUMECA Fine/Marine یک محیط نرم افزاری CFD یکپارچه برای شبیه سازی جریانهای تک فاز و چندفاز در اطراف هر نوع کشتی، قایق یا قایق بادبانی می باشد. رابط کاربری گرافیکی قدرتمند و سفارشی نرم افزار ، کاربر را به کل فرایند شبیه سازی هدایت می کند و ویژگی های اختصاصی دریایی را با هم ادغام می کند

کلکولس – Kalkules

Rate this post

Kalkules نام یک ابزار جدید و رایگان برای افرادی است که می‌خواهند تمامی نیازهای خود در زمینه محاسبات ریاضی را بدون نیاز به ماشین حساب واقعی انجام دهند.  یکی از بهترین ابزارهای مخصوص برای انجام انواع محاسبات ریاضی با قابلیت وارد کردن فرمول، پرانتز و … است که می‌تواند حتی پیچیده‌ترین معادلات را نیز برای شما حل کند.

CSI Bridge

Rate this post

مدل سازی ، تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های پل برای ایجاد نهایی در ابزارهای مهندسی کامپیوتری در CSiBridge ادغام شده اند. سهولت انجام همه این کارها باعث می شود که CSiBridge کاربردی ترین نرم افزار موجود در بازار باشد.

Edraw MindMaster

Rate this post

MindMaster یک نرم افزار نقشه برداری متقاطع و چند منظوره است که به تازگی توسط Edrawsoft منتشر شده است. این برنامه راه حل های موثر پیاده سازی نقشه درون ذهن  ، مدیریت دانش ، برنامه ریزی تجاری ، یادداشت برداری و مدیریت پروژه را فراهم می کند.

انجام پروژه رد کراب کلکولیتور RedCrab Calculator

ردکراب کلکولیتور – RedCrab Calculator

Rate this post

نرم افزار RedCrab Calculator یک ماشین حساب بسیار قدرتمند است که دانشجویان و اساتید رشته های مهندسی که با محاسبات سنگین ریاضی سروکار دارند را در فرایند رسیدن به پاسخ بسیار کمک می نماید. این نرم افزار با حالت تمام صفحه قابل استفاده است و به کمک پنجره ویرایشگر آن کاربران قادر خواهند بود تا در این پنجره ی فرایند هایی مانند عبارت ها و فرمول های ریاضی را وارد و ویرایش کنند و نتایج را مشاهده نمایند.

مت مجیک پرو ادیشن – MathMagic Pro Edition for Adobe InDesign

Rate this post

MathMagic Pro Edition for Adobe InDesign از نظر هر کس که نیاز به تایپ و ویرایش مطلبی دارد سخت ترین کارها در زمینه نوشتن با سیستم ها و خصوصاً نرم افزار های مجموعه آفیس تایپ فرمول های ریاضیات می باشد که بسیار زمان بر بوده و نیاز به ابزار حرفه ای در این زمینه دارد.

ادینا سیستم – ADINA System

Rate this post

ADINA System یک نرم افزار چند منظوره و جامع برای تحلیل و آنالیز المانهای محدود، سازه‌ها و جریان سیالات و مایعات به شکلی تعاملی و با ساختاری شبیه‌سازی شده می‌باشد. ADINA System جهت تحلیل مسائل چندگانه فیزیک (multiphysics) مانند تعامل سیالات و جامدات و سازه‌های مکانیکی-حرارتی و برخی از مسائل تحلیلی غیرخطی نیز می‌توان استفاده کرد.

FX Draw Tools

Rate this post

FX Draw Tools نام جدیدی برای FX MathPack است. – FX Draw یک محیط نقشه کشی جامع طراحی کرده است که به طور خاص برای معلمان ریاضیات طراحی شده است. ابزارهای تخصصی برای ترسیم (و طرح آزاد) تقریباً در مورد هر چیزی (از نظر ریاضی) قابل تصور وجود دارد.

انجام پروژه گلوبال مپر Global Mapper

گلوبال مپر – Global Mapper

5/5 - (1 امتیاز)

یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در علوم نقشه برداری و GIS است. این برنامه کاربرد آسانتری نسبت به سایر برنامه های نقشه برداری و GIS دارد.