توکا – TUKA

4.7/5 - (4 امتیاز)

TUKA3D نرم افزاری پیشرفته برای طراحی سه بعدی پوشاک در صنعت مد است. با ابن نرم افزار میتوانید مدل مناسب مجازی خود را سفارشی کنید ، نمونه هایی از لباس مجازی شبیه به زندگی بسازید و ارائه های خیره کننده ای را برای خریداران ، خرده فروشان یا حتی مشتریان ایجاد کنید.

نرم افزار طراحی لباس

کلو استندالون – CLO Standalone

5/5 - (1 امتیاز)

نرم افزار CLO3D یک نرم افزار طراحی سه بعدی مد می باشد که به شبیه سازی پوشاک می پردازد.این برنامه به شما اجازه ایمپورت کردن و دوختن الگوهای 2D CAD بروی یک مدل مجازی سفارشی (آواتار) می دهد. در این نرم افزار تمامی مراحل طراحی لباس از طراحی الگوی اولیه گرفته تا دوخت و دوز و تغییر متریال و در نهایت تنظیم اندازه و رنگ بندی و … میتوانید انجام دهید.

طوبی کارپت دیزاین – Tooba Carpet Design

5/5 - (1 امتیاز)

این برنامه طراحی تابلو فرش ،طراحی فرش سنتی و ماشینی، بافت فرش ، رنگرزی و آماده سازی را برای شما آسان می کند و در کنار برنامه های ویرایش عکس به شما کمک می کند تا نقشه های فرش زیبا بیافرینید و از بافت آنها لذت ببرید .

انجام پروژه امبرد Embird

ایمبرد استودیو – Embird Studio

5/5 - (2 امتیاز)

نرم افزاری حرفه ای برای گلدوزی از طریق کامپیوتر است. این برنامه با پشتیبانی از 70 فرمت مختلف فایل گلدوزی و همچنین تعداد 20 عدد دستگاه های ماشین دوزی به عنوان یکی از برترین برنامه های گلدوزی و طراحی روی پارچه میباشد.

بوریا کارپت دیزاینر – Booria Carpet Designer

5/5 - (1 امتیاز)

نرم‌افزار طراحى فرش بوریا، تخصصى‌ترین و منحصربه‌فردترین نرم‌افزار طراحى فرش است که قادر است همزمان تمامى احتیاجات طراحان حرفه‌اى فرش ماشینى و دستباف را برآورده نماید. صدها کاربر در بیش از ۳۶ کشور جهان، گواه بر توانایى‌هاى منحصربه‌فرد این نرم‌افزار در سطح بین‌المللى است.

امبریلیانس استیچ آرتیست – Embrilliance StitchArtist

Rate this post

StitchArtist برنامه ای برای ایجاد طرح های گلدوزی است. شما قادر خواهید بود از آثار هنری موجود یا هر طرح دیگری استفاده کنید ؛ شکل ها را کنترل کنید ، نوع و ویژگی های کوک را تنظیم کنید ، و StitchArtist کوک ها را برای شما ایجاد می کند.

انجام پروژه ای اف آی اپیتکس EFI Opitex

اپتیتکس – Optitex

5/5 - (2 امتیاز)

 نرم افزاری قدرتمند جهت شبيه‌ سازی لباس كه تلفيقي از آخرين لباسهای مد روز و دنيای مجازي است. اين سيستم با در نظر گرفتن تمامي سلائق كاربر، لباس مورد نظر او را به صورت مجازي شبيه‌سازي مي‌كند، كاربران اين ابزار مي‌توانند لباس مورد نظر خود را بدون تعويض لباس كه اصولا زمان‌بر و دشوار است، امتحان كنند.

واسترالایا – Vastralaya

5/5 - (1 امتیاز)

Vastralaya نرم افزاری برای بازرگانان پارچه ، فروشگاههای پوشاک ، نمایشگاههای Readymade ، آژانس پارچه یا مدیریت توزیع است. با استفاده از ماژول های Power Packed آن ، کار تجارت شما دوباره تعریف شده و به شما در مدیریت مشاغل کمک می کند.