شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه گمز GAMS

انجام پروژه گمز – انجام پروژه GAMS – انجام پروژه با نرم افزار گمز 

اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم‌افزار گمز خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، به جای درستی اومدید!

در اینجا می‌توانید پروژه نرم‌افزار گمز خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشه.

GAMS

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های خود با نرم‌افزار گمز، می‌توانید درخواست خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در قسمت پایین صفحه ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

چرا شبیه‌سازان امیرکبیر؟

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می‌باشد.  هسته‌ی فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می‌نماید. بهترین قیمت‌ها و متخصصان در زمینه‌ی شبیه سازی گمز GAMS را می‌توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره‌ی کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند، به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا با شماره‌ی ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

بعضی از سایت‌ها با نام جعلی دانشگاه‌های معتبر همانند دانشگاه شریف، اقدام به اخذ پروژه می‌نمایند ولی پروژه‌ای تحویل نمی‌دهند و پول مالباختگان را به یغما می‌برند. جهت جلوگیری از این امر بهتر است پول خود را تنها به سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر که مکان مشخصی دارند واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه‌سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست‌کنندگان می‌توانند به صورت حضوری و با هماهنگی قبلی جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comسیستم مدل سازی جبری عمومی (GAMS) یک سیستم مدل سازی سطح بالا برای بهینه سازی ریاضی است. GAMS برای مدل سازی و حل مشکلات بهینه سازی خطی ، غیرخطی و مخلوط عدد صحیح طراحی شده است. این سیستم برای برنامه های پیچیده و بزرگ در مقیاس مدل سازی مناسب است و به کاربر امکان می دهد مدل های قابل توجهی با قابلیت نگهداری را ایجاد کند که با شرایط جدید سازگار باشد. این سیستم برای استفاده در سیستم عامل های مختلف رایانه ای موجود است. مدل ها از یک سکو به سکو دیگر قابل حمل هستند.

GAMS اولین زبان مدل سازی جبری (AML)  بود و از نظر رسمی شبیه به زبان های برنامه نویسی نسل چهارم است که معمولاً استفاده می شود. GAMS حاوی یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) است و به گروهی از حلالهای بهینه سازی شخص ثالث متصل است. از جمله این حل کننده ها حل کننده های بارون ، COIN-OR ، CONOPT ، CPLEX ، DICOPT ، Gurobi ، MOSEK ، SNOPT ، SULUM و XPRESS هستند.

GAMS به کاربران اجازه می دهد تا نوعی الگوریتم ترکیبی را با ترکیب حلال های مختلف پیاده سازی کنند. مدل ها در بیانیه های جبری مختصر و قابل خواندن توسط انسان توصیف شده است. GAMS از محبوب ترین قالب های ورودی برای سرور NEOS است.  اگرچه در ابتدا برای برنامه های کاربردی مربوط به اقتصاد و علوم مدیریت طراحی شده است ، اما جامعه ای از کاربران با سوابق مختلف مهندسی و علوم دارد.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *