آموزش cst - انجام پروژه cst

انجام پروژه سی اس تی CST

انجام پروژه سی اس تی – انجام پروژه CST – انجام پروژه با نرم افزار سی اس تی

اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم‌افزار سی اس تی خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، به جای درستی اومدید!

در اینجا می‌توانید پروژه نرم‌افزار سی اس تی خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشه.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های خود با نرم‌افزار سی اس تی، می‌توانید درخواست خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در قسمت پایین صفحه ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

چرا شبیه‌سازان امیرکبیر؟

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می‌باشد.  هسته‌ی فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می‌نماید. بهترین قیمت‌ها و متخصصان در زمینه‌ی شبیه سازی سی اس تی CST را می‌توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره‌ی کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند، به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا با شماره‌ی ذیل تماس حاصل فرمایید

ما چه نوع پروژه های cst رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه cst مخابرات 

انجام پروژه cst میدان های الکترومغناطیس

انجام پروژه cst میدان های امواج

انجام پروژه cst دانشجویی و صنعتی

انجام پروژه cst الکترونیک 

انجام پروژه cst هسته ای و شتابدهندههشدار 

بعضی از سایت‌ها با نام جعلی دانشگاه‌های معتبر همانند دانشگاه شریف، اقدام به اخذ پروژه می‌نمایند ولی پروژه‌ای تحویل نمی‌دهند و پول مالباختگان را به یغما می‌برند. جهت جلوگیری از این امر بهتر است پول خود را تنها به سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر که مکان مشخصی دارند واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه‌سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست‌کنندگان می‌توانند به صورت حضوری و با هماهنگی قبلی جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن  02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comDassault Systèmes Simulia Corp. یک شرکت مهندسی رایانه (CAE) است. این شرکت که قبلاً با نام Abaqus Inc. و قبلاً Hibbitt ، Karlsson & Sorensen، Inc. (HKS) شناخته می شد ، در سال 1978 توسط دیوید هیبیت ، بنت کارلسون و پل سورنسن تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در Providence ، Rhode Island است.

در اکتبر 2005 ، Dassault Systèmes شرکت Abaqus ، Inc را به دست آورد.  و Simulia را اعلام کرد ، این نام تجاری شامل همه راه حل های شبیه سازی DS ، از جمله برنامه های کاربردی Abaqus و Catia Analysis. Dassault Systèmes Simulia Corp. یک شخص حقوقی است که شامل برند Simulia Dassault Systèmes می باشد.

CST Studio Suite یک ابزار الکترومغناطیسی محاسباتی است که توسط Dassault Systèmes Simulia ساخته شده است. این شامل چندین روش شبیه سازی مختلف ، از جمله روش ادغام محدود (FIT) ، روش المان محدود (FEM) ، ماتریس خط انتقال (TLM) ، روش چند مرحله ای سریع چند مرحله ای (MLFMM) و ذرات درون سلول (PIC) ، و همچنین حل کننده های چند فیزیک برای حوزه های دیگر فیزیک با پیوند به الکترومغناطیس. 

سلف CST Studio Suite ، MAFIA [(حل معادلات ماکسول با الگوریتم یکپارچه سازی محدود)) ، توسط CST ، یک اسپین آف دانشگاه از TU Darmstadt که در سال 1992 تأسیس شد برای فروش تجاری روش FIT که ابتدا در سال 1977 ابداع شد فروخته شد. توماس ویلند.  اگرچه این نرم افزار در ابتدا برای آزمایشگاه های شتاب دهنده ذرات توسعه داده شد ، در مهندسی مایکروویو کاربرد پیدا کرد ، بنابراین FIT در سال 1998 در استودیوی مایکروویو CST (CST MWS) اجرا شد ، که در سال 2005 به CST Studio Suite تبدیل شد.  CST در سال 2016 توسط Dassault Systèmes به دست آمد و از آن زمان CST Studio Suite محصولی از Simulia است. 

دامنه زمان FIT از یک تکنیک مشبک اختصاصی به نام تقریب مرز کامل (PBA) برای نشان دادن سطوح منحنی در یک مش شش ضلعی استفاده می کند ، همچنین یک حل کننده FEM دامنه فرکانس نیز وجود دارد.  روش های دیگر شامل MLFMM و حل کننده اشعه مرزی تیراندازی EM است. همچنین حل کننده های چند فیزیکی مانند PIC ، ویکفیلد ، مکانیک حرارتی و ساختاری وجود دارد. 

ابزارهای طراحی رایانه (CAD) و موتور هندسه سه بعدی در CST Studio Suite مبتنی بر هسته ACIS است. شتاب سخت افزاری توسط هر دو پردازنده گرافیکی Nvidia و Intel Xeon Phi ارائه شده است. 

به عنوان ابزاری برای طراحی الکترومغناطیسی ، CST Studio Suite اکثراً در صنایعی مانند ارتباطات از راه دور ، دفاع ، اتومبیل ، هوافضا ، الکترونیک و تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.  یکی از برنامه های CST Studio Suite طراحی و قرار دادن آنتن ها و سایر رادیو فرکانس ها است. اجزای سازنده.  سیستم های آنتن موجود در مدار سیاره BepiColombo Mercury Planetary با استفاده از CST Studio Suite برای بررسی الگوی تابش و تداخل الکترومغناطیسی احتمالی آنها توسعه داده شدند. 

سازگاری الکترومغناطیسی (EMC) – آنالیز و کاهش اثر تداخل و اثرات محیطی الکترومغناطیسی – کاربرد دیگری است ، زیرا شبیه سازی اجازه می دهد تا موضوعات بالقوه در مراحل طراحی زودتر شناسایی شود تا اینکه آزمایش فیزیکی به تنهایی انجام شود.  مشابه ، مجموعه CST استودیو نیز مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل یکپارچگی سیگنال – کیفیت انتقال سیگنال برقی – روی تخته های مدار چاپی و سایر الکترونیک ها.
 

 
 
 
 

 
 
 
 

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *