Microsoft SQL Server

Microsoft SQL Server

Microsoft SQL Server 2016 SP2 x64 Web / Standard / Enterprise Core / Enterprise / Developer مایکروسافت اس کیو ال سرور 2016 جدیدترین نسخه از نرم افزار اس کیو ال سرور عرضه شده از سوی کمپانی مایکروسافت است. Microsoft SQL Server یکی از معروف ترین شیوه های ارتباطی جهت نگهداری داده ها در بانک های اطلاعاتی است که از سوی کمپانی مایکروسافت عرضه گردیده است. بانک های اطلاعاتی ، از مجموعه ای از جداول و سطر و ستون ها تشکیل شده اند که در آنان ، اطلاعات مربوط به نرم افزارها و یا سرویس ها ذخیره می گردند. اگر شما هم از طراحان اپلیکیشن های دات نت یا ASP.Net باشید ، احتمالا به خوبی با عملکرد نرم افزار مدیریت بانک اطلاعاتی مایکروسافت اس کیو ال سرور آشنایی دارید. با نصب این نرم افزار بر روی سیستم شخصی تان می توانید اطلاعات برنامه نوشته شده را به آن ارسال و یا تقاضایی را ارسال و داده هایی را دریافت کنید.

شاید در واقعیت حس نکنید ، اما عملکرد بسیاری از سرویس های اینترنتی و یا نرم افزارهایی که به طور روزمره از آنان استفاده می کنید ، وابستگی بسیاری به بانک های اطلاعاتی دارند. تمامی اطلاعاتی که شما پس از ثبت نام در یک سایت و یا اعمال تنظیمات در یک نرم افزار ذخیره سازی می کنید ، در بانک اطلاعاتی ذخیره می گردند. اس کیو ال سرور هم می تواند به صورت محلی و هم می تواند به صورت شبکه ای مورد استفاده قرار گیرد و امکان ارسال و دریافت اطلاعات را برایتان فراهم می کند. اولین نسخه از این نرم افزار ، در سال 2005 از سوی مایکروسافت عرضه گردید ، از این رو اگر بخواهیم یک تاریخچه از نسخه های مختلف این نرم افزار را معرفی کنیم می توانیم به ترتیب SQL Server 2005 ، SQL Server 2008 ، SQL Server 2008 R2 ، SQL Server 2012 ، SQL Server 2014 و اکنون عرضه نسخه نهایی SQL Server 2016 اشاره کرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Microsoft SQL Server را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Microsoft SQL Server :

  • دارا بودن ابزار مدیریت حرفه ای و یکپارچه داده های بانک های اطلاعاتی
  • امنیت حرفه ای و بسیار پیشرفته در مقایسه با نسخه های قبلی
  • امکان نگهداری داده ها به صورت محلی و تحت شبکه
  • مدیریت حرفه ای بانک ها ، جداول و فیلد هاکلمات کلیدی : مایکروسافت اس کیو ال سرور ، Microsoft SQL Server ، دانلود SQL Server ، دانلود اس کیو ال سرور استاندارد ، دانلود اس کیو ال سرور ، معرفی نرم افزار SQL ServerMicrosoft SQL Server