شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه گراف پد پریسم GraphPad Prism

انجام پروژه گراف پد پریسم – انجام پروژه GraphPad Prism – انجام مدل سازی با نرم افزار GraphPad Prism –  انجام پروژه با نرم افزار گراف پد پریسم – انجام مدل سازی با نرم افزار گراف پد پریسم – انجام پروژه با نرم افزار GraphPad Prism


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار GraphPad Prism خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار GraphPad Prism خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار GraphPad Prism  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های GraphPad Prism خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه گراف پد پریسم GraphPad Prism

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی گراف پد پریسم GraphPad Prism را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

  آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

  تلفن 02188769296

  پیامک 09022113687

  Shabihsazanak@gmail.com  GraphPad Software Inc. یک شرکت خصوصی کالیفرنیا است. آنها نرم افزارهای علمی را منتشر می کنند ، از جمله:

  GraphPad Prism نمودار علمی دو بعدی ، آمار زیستی را با توضیحات و برازش منحنی از طریق رگرسیون غیرخطی (ویندوز و مک) ترکیب می کند.
  GraphPad InStat دانش آموزان و دانشمندان را از طریق آمار اولیه زیست (ویندوز) راهنمایی می کند.
  GraphPad StatMate محاسبات قدرت و اندازه نمونه را انجام می دهد (ویندوز).
  GraphPad QuickCalcs مجموعه ای از ماشین حساب های آماری (رایگان و مبتنی بر وب) است.

  GraphPad Prism یک نرم افزار تجاری نمودار سازی و آمار 2 بعدی علمی تجاری است که برای کامپیوترهای ویندوز و مکینتاش موجود است.

  گزینه های جایگزین GraphPad Prism SciDAVis و رابط های R.

  امکانات
  راهنمایی آماری را برای تازه کارها فراهم می کند.
  در صورت انجام تجزیه و تحلیل مناسب ، چک لیست های تجزیه و تحلیل بررسی می شوند.
  رگرسیون غیرخطی با بسیاری از گزینه ها (حذف پرت ها ، مقایسه مدل ها ، مقایسه منحنی ها ، برهم زدن منحنی های استاندارد و غیره).
  لینک های زنده هنگام ویرایش یا جایگزینی داده ها ، Prism به طور خودکار نتایج و نمودارها را به روز می کند.
  گزینه های تجزیه و تحلیل در هر زمان قابل بررسی و تغییر است.
  میله های خطای خودکار. داده های خام (تکرارها) را می توان وارد کرد و سپس به صورت میانگین با SD ، SEM یا فاصله اطمینان رسم کرد.

  GraphPad InStat یک نرم افزار آماری علمی تجاری است که برای رایانه های ویندوزی و مکینتاش در دسترس است.

  1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
   آرمان افتخارنیاکانی گفته:

   با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
   موفق و سربلند باشید…

   پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *