شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه مولتی سیم MultiSim

انجام پروژه مولتی سیم – انجام پروژه MultiSim – انجام مدل سازی با نرم افزار MultiSim –  انجام پروژه با نرم افزار مولتی سیم – انجام مدل سازی با نرم افزار مولتی سیم – انجام پروژه با نرم افزار MultiSim


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار MultiSim خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار MultiSim خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار MultiSim  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های MultiSim خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه مولتی سیم MultiSim

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی مولتی سیم MultiSim را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comNI Multisim (سابقاً MultiSIM) یک برنامه شبیه سازی شماتیک الکترونیکی است که بخشی از مجموعه برنامه های طراحی مدار ، همراه با NI Ultiboard است. Multisim یکی از معدود برنامه های طراحی مدار برای به کار بردن شبیه سازی نرم افزار مبتنی بر SPICE اصلی برکلی است. Multisim در ابتدا توسط شرکتی به نام Electronics Workbench ساخته شده بود ، که اکنون بخشی از ابزارهای ملی است. Multisim شامل شبیه سازی میکروکنترلر (که قبلاً با نام MultiMCU شناخته می شد) و همچنین ویژگی های واردات و صادرات یکپارچه به نرم افزار طرح مدار چاپی مدار در مجموعه ، NI Ultiboard است.

Multisim به طور گسترده در آکادمی و صنعت برای آموزش مدارها ، طراحی شماتیک الکترونیکی و شبیه سازی SPICE استفاده می شود.

Multisim در ابتدا با نام Electronic Workbench شناخته می شد و توسط شرکتی به نام Interactive Image Technologies ایجاد شده است. در آن زمان عمدتاً به عنوان ابزاری آموزشی برای آموزش تکنسین الکترونیک و برنامه های مهندسی الکترونیک در دانشکده ها و دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گرفت. National Instrument این نسخه قدیمی از Multisim را با ویژگی های توسعه یافته برای آموزش الکترونیک حفظ کرده است.

در سال 1999 ، Multisim پس از ادغام شرکت اصلی با Ultimate Technology ، یک شرکت نرم افزاری چیدمان PCB ، با Ultiboard ادغام شد.

در سال 2005 ، فن آوری های تعاملی تصویر توسط گروه ملی ابزارهای الکترونیکی Workbench Group به دست آمد و Multisim به NI Multisim تغییر نام داد.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *