شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه ماسک اپتیمیزیشن تولز Mosek Optimization Tools

انجام پروژه ماسک اپتیمیزیشن تولز – انجام پروژه Mosek Optimization Tools – انجام مدل سازی با نرم افزار Mosek Optimization Tools –  انجام پروژه با نرم افزار ماسک اپتیمیزیشن تولز – انجام مدل سازی با نرم افزار ماسک اپتیمیزیشن تولز – انجام پروژه با نرم افزار Mosek Optimization Tools


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار Mosek Optimization Tools خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار Mosek Optimization Tools خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار Mosek Optimization Tools  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های Mosek Optimization Tools خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه ماسک اپتیمیزیشن تولز Mosek Optimization Tools

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی ماسک اپتیمیزیشن تولز Mosek Optimization Tools را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

  آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

  تلفن 02188769296

  پیامک 09022113687

  Shabihsazanak@gmail.com  MOSEK یک بسته نرم افزاری برای حل مشکلات بهینه سازی ریاضی غیر خطی خطی ، مختلط عددی ، درجه دوم ، عدد صحیح مختلط ، محدودیت درجه دو ، مخروطی و محدب است. تأکید در MOSEK بر حل مشکلات پراکنده در مقیاس بزرگ ، به ویژه بهینه ساز نقطه داخلی برای خطی ، مخروطی درجه دوم (معروف به برنامه نویسی مخروطی مرتبه دوم) و نیمه مشخص (با نام مستعار برنامه نویسی نیمه نهایی) است. این نرم افزار به ویژه در حل مشکلات اخیر بسیار کارآمد است.

  ویژگی خاص بهینه ساز داخلی MOSEK این است که براساس مدل به اصطلاح همگن ساخته شده است. این نشان می دهد که MOSEK می تواند به طور قابل اعتماد وضعیت غیرقابل تحقق اولیه و / یا دوگانه را همانطور که در چندین مقاله منتشر شده ثبت شده است ، تشخیص دهد.

  این نرم افزار توسط Mosek ApS ، یک شرکت دانمارکی که در سال 1997 توسط Erling D. Andersen تاسیس شد ، تولید شده است. دفتر آن در کپنهاگ ، پایتخت دانمارک واقع شده است.

  علاوه بر بهینه ساز داخلی MOSEK شامل:

  بهینه ساز اولیه و دوگانه ساده برای مشکلات خطی.
  بهینه ساز عدد صحیح مختلط برای مشکلات خطی ، درجه دوم و مخروطی.
  در نسخه 9 ، Mosek پشتیبانی از مخروطهای نمایی و قدرت  را در حلگر خود ارائه داد. این نرم افزار همچنین رابط  را به زبان های C ، C # ، Java و Python فراهم می کند. بیشتر سیستم های عمده مدل سازی با MOSEK سازگار هستند ، نمونه هایی از این موارد: AMPL و GAMS است. MOSEK همچنین می تواند از ابزارهای معروف مانند MATLAB و زبان برنامه نویسی R / محیط نرم افزار استفاده شود. با نسخه دوم ، نسخه منسوخ بسته Rmosek از سرور CRAN در دسترس است ، نسخه به روز توسط Mosek ApS ) ، CVX و YALMIP ارائه می شود.

  1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
   آرمان افتخارنیاکانی گفته:

   با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
   موفق و سربلند باشید…

   پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *