شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه دیانا اف ای ای Diana FEA

انجام پروژه دیانا اف ای ای – انجام پروژه Diana FEA – انجام مدل سازی با نرم افزار Diana FEA –  انجام پروژه با نرم افزار دیانا اف ای ای – انجام مدل سازی با نرم افزار دیانا اف ای ای – انجام پروژه با نرم افزار Diana FEA


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار Diana FEA خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار Diana FEA خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار Diana FEA می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های Diana FEA خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه دیانا اف ای ای Diana FEA

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی دیانا اف ای ای Diana FEA را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comDIANA (از آنالایزر DIsplacing) یک حلال تجزیه و تحلیل عناصر محدود (FEA) است که تجزیه و تحلیل اساسی و پیشرفته ساختارهای مختلف را انجام می دهد. DIANA FEA BV (قبلاً TNO DIANA BV) این نرم افزار را توسعه می دهد و با فروشندگان مختلف ، آن را در سراسر جهان توزیع می کند مجموعه ای از مدل های مواد ، کتابخانه های عناصر ، و روش های تجزیه و تحلیل درون بسته قابلیت انعطاف پذیری DIANA را فراهم می آورد. مهندسان از DIANA برای طراحی و تحلیل سدها و حوضچه ها ، تونل ها و سازه های زیرزمینی ، نفت و گاز ،  سازه های تاریخی و سازه های بتونی بزرگ استفاده کرده اند.  برخی از تجزیه و تحلیل های تخصصی موجود در DIANA برای این زمینه های استفاده شامل تجزیه و تحلیل لرزه ای ،  تجزیه و تحلیل آتش و بتن سخت کننده جوان است.

در سال 1972 ، TNO (سازمان تحقیقات علمی کاربردی هلند) کدی را تألیف کرد که در نهایت اساس نرم افزار DIANA FEA BV “DIANA” را تشکیل می داد.  ایده اولیه ایجاد کد داخلی برای کار مشاوره در زمینه مکانیک بتن و مهندسی عمران بود. این کد بر اساس روش جابجایی ساخته شده و با نام “DIANA” ، مخفف آنالایزر DIsplaction قرار گرفت. تا سال 1975 ، DIANA می تواند خیلی سریع تجزیه و تحلیل ها را انجام دهد و به طور فزاینده ای به دلیل قابلیت هایش شناخته می شود.

در اکتبر 2002 سومین کنفرانس جهانی DIANA  در توکیو برگزار شد.

در سال 2002 ، TNO TNO DIANA BV را به منظور ترکیب فعالیت های تجاری و فنی و توجه به نیازهای کاربران DIANA در سراسر جهان تأسیس کرد. بنابراین ، در اوایل سال 2003 ، TNO DIANA BV فعالیتهای فنی را در زمینه تحقیقات و ساخت و سازهای ساختمانی TNO ، بازاریابی و فروش شرکت DIANA Analysis BV به عهده گرفت. همچنین صاحب Femsys شد.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *