Rate this post
انجام پروژه Altium Designer

Aldec Active

ALDEC ACTIVE

.Aldec, Inc یک شرکت اتوماسیون طراحی الکترونیکی خصوصی مستقر در هندرسون، نوادا است که نرم افزار و سخت افزار مورد استفاده را در ایجاد و تأیید طرح های دیجیتالی با هدف فن آوری های FPGA و ASIC فراهم می کند.

Aldec به عنوان عضوی از انجمنهای استاندارد Accellera و IEEE، به طور فعال در فرایند تهیه استانداردهای جدید و به روزرسانی استانداردهای موجود شرکت می کند (به عنوان مثال VHDL ، SystemVerilog). شرکت Aldec موتور شبیه سازی HDL را برای سایر ابزارهای EDA مانند Altium Designer و نسخه ویژه ابزارهای خود با فروشندگان نرم افزار FPGA مانند Lattice فراهم می کند.

Active-HDL نرم افزاری مبتنی بر ویندوز برای ساخت، طراحی و شبیه سازی آرایه های دریچه ای برنامه پذیر میدانی (FPGA) در محیط های تیمی است. محیط یکپارچه طراحی Active-HDL مجموعه کاملی از ابزار های طراحی گرافیکی و شبیه سازی چند زبانه (با پشتیبانی از راست به چپ) برای توسعه سریع و بررسی و اصلاح طراحی های FPGA در اختیار شما می گذارد. مدیریت جریان طراحی در نرم افزار، بیش از 120 ابزار برای ایجاد اتوماسیون های طراحی الکترونیکی (EDA) و FPGA را در زمان وارد کردن طراحی، شبیه سازی، ترکیب و پیاده سازی جریانات فرا می‌خواند و به تیم اجازه می دهد تا در تمام فرایند توسعه FPGA، در یک پلتفرم مشترک باقی بمانند. Active-HDL از تمام دستگاه های FPGA پیشرو در صنعت از جمله Altera، Atmel، Lattice، Microsemi، Quicklogic و Xilinx پشتیبانی می کند.

ویژگی های نرم افزار Active-HDL :

  • مدیریت طراحی تیمی و متحد : حفظ یکنواختی در میان تیم های محلی یا از راه دور
  • مدیریت جریان EDA/FPGA قابل تنظیم : ایجاد ارتباط با بیش از 120 ابزار فروشندگان برای نگهداری تیم در یک پلتفرم مشترک
  • گسترش سریع طراحی ها با متون، نمودار ها و دستگاه حالت
  • توزیع یا ارائه IP ها به صورت ایمن تر و قابل اعتماد تر با رمزنگاری سازگار و استاندارد
  • شبیه ساز قدرتمند و چند زبانه کرنل مشترک با پشتیبانی از VHDL، Verilog، SystemVerilog و SystemC
  • اطمینان از کیفیت و اعتبار کد با استفاده از اشکال زدایی گرافیکی تعاملی و ابزارهای کیفیت کد

Aldec Active HDLکلمات کلیدی : آلدک اکتیو ، Aldec Active ، دانلود نرم افزار aldec active ، دانلود aldec active ، دانلود aldec ، دانلود نرم افزار aldec ، معرفی نرم افزار aldec ، کاربرد aldec 


Aldec Active