ABAQUS

معرفی سایت‌های آموزش اباکوس

فامکس

https://famex.ir/

سایتی متشکل از آموزش های رایگان و غیر رایگان، پرسش و پاسخ، کلاس و کارگاه آموزشی و در خواست تدریس یک بخش خاص.

3ds

/https://3ds.ir

این سایت مرجعی برای نرم افزار های مکانیکی می باشد که آباکوس هم جزو آن می باشد. بخش آباکوس شامل آموزش مقدماتی، آموزش پیشرفته و مثال های کاربردی می باشد.

مکتب خونه

maktabkhooneh.org

یکی از سایت های آموزش مجازیست که در زمینه ی نرم افزار های مکانیک از جمله آباکوس مقدماتی فعالیت می کند. شما می توانید با پرداخت هزینه در این دوره ها شرکت نمایید و از فیلم ها استفاده کنید.

فرادرس

faradars.org

یکی دیگر از سایت های مفید در زمینه آموزش نرم افزار، سایت فرادرس است. این سایت نیز بخشی از سایت خود را به آموزش نرم افزار آباکوس مقدماتی اختصاص داده که شما می توانید از طریق هزینه ای جزئی این دوره آموزشی را تهیه فرمایید.

دوره ها

2reha.ir

دوره ها یکی از سایت های دیگر آموزش مجازی این نرم افزار است.همچنین شما میتوانید از طریق این سایت به ایجاد دوره جدید و آموزش نرم افزار بپردازید.

پینیون

pinion.ir

پینینون جزو سایت هایی است که در زمینه قبول پروژه های متفاوت اقدام می کند.که آباکوس هم جزو این نرم افزار می باشد. شما می توانید در این سایت ثبت نام کنید و پروژه در خواستی خود ار ثبت کنید.

اینیجی یار

engiyar.ir

اینچی یار نیز یکی از سایت هاییست که در زمینه آموزش مجازی و بصورت تخصصی نرم افزار آباکوس اقدام کرده. شما از طریق این میتوانید در دوره های آموزشی این نرم افزار ثبت نام کرده و از دوره استفاده نمایید.این سایت شامل دوره های مقدماتی،پیشرفته و صحت سنجی میباشد.

دیجی آموز

digiamooz.com

شما می توانید از طریق دیجی آموز در دوره های مجازی آموزش آباکوس اقدم نمایید که در  8 جلسه آموز ش داده می شود.

آباکوس فایل

abaqusfile.ir

اگر به دنبال آموزش نرم افزار بصورت مجازی می باشید سایت آباکوس فایل را از دست ندهید. به جرات می توان گفت یکی از تخصصی ترین سایت ها در راستای آموزش نرم افزار آباکوس می باشد. شما می توانید از طریق پرداخت هزینه از این سایت و محتوای آن استفاده نمایید.

آباکوس 7

7abaqus.com

یکی دیگر از سایت هایی که به آموزش نرم افزار آبکوس بصورت تخصصی پرداخته ، سایت 7 آباکوس می باشد که در این سایت بخش های مختلف این نرم افزار را مورد بررسی قرار داده.

1،2،3 پروژه

123project.ir

1،2،3 پروژه شما با موفقیت انجام شد. سایت 1.2.3 پروژه ، سایتی برای انجام پروژه های شماست. با ورود به این سایت می توانید از تعرفه های انجام پروژه و زمان تقریبی اطلاع پیدا کنید و در نهایت پروژه خود را ثبت و نهایی کنید.

وانیار

vanyaar.com

وانیار، رابط بین کارفرمایان و متخصصان است. کارفرمایان از طریق سامانه پروژه خود را ثبت می کنند و پروژه از طریق سامانه در اختیار با تجربه ترین متخصصین از سراسر کشور قرار می گیرد. همچنین شما میتوانید از طریق این سایت از مشاوره های تخصصی استفاده نمایید.

 

360 پروژه

360project.ir

گروه 360 پروژه آمادگی کامل جهت انجام پروژه آباکوس به صورت تخصصی و با توجه به اطلاعات، زمان و میزان هزینه مد نظر شما را دارد. تنها کافیست درخواست انجام پروژه آباکوس خود را از طریق بخش ثبت سفارش ما ارسال نمایید. در 360 پروژه انجام پروژه آباکوس توسط کارشناسان مجرب به صورت رقابتی انجام می پذیرد و این امر انتخاب بهترین مجری و برخورداری از مناسب ترین قیمت را تضمین می نماید.
کارشناسان تیم انجام پروژه آباکوس 360 پروژه پس از بررسی پروژه، اقدام به ارائه پیشنهاد فنی و مالی با توجه به خواسته های شما می نمایند. لذا خواهشمند است اطلاعات پروژه آباکوس خود را با توضیحات کامل در بخش ثبت سفارش بیان نمایید. همچنین می توانید در صورت فوری بودن سفارش با آی دی تلگرام مندرج در سایت در ارتباط باشید.

حامی پیپر

hamipaper.ir

انجام پروژه مهندسی مکانیک در تمامی زمینه ها توسط کارشناسان مجرب با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری (دانشجویی دکتری) قابل انجام می باشد.

انجام پروژه مکانیک نیاز به کارشناس کارپشته و با تجربه دارد. از طرفی هر کار پروژه نیاز به پشتیبانی قوی توسط فرد انجام دهنده را دارد. حامی پیپر آماده ارائه این خدمات می باشد.

متلب پروژه

matlabprozhe.com

شما در این سایت میتوانید پروژه های خود را جهت اجرا ثبت کنید و سفارش دهید.

برای سفارش انجام پروژه های آباکوس باید سفارش خود را از طریق فرم ثبت سفارش ارسال کنید یا می توانید شما میتوانید با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

آباکوس سیویل

abaquscivil.com

آباکوس سیویل سایتی است که بحث آباکوس را بصورت تخصصی و ریز مورد بررسی قرار می دهد.

طرح پردازان

tarhpardazan.com

آموزش مجازی و آنلاین آباکوس ABAQUS (مقدماتی)

یکی دیگر از سایت هایی که در زمینه ی آباکوس فعالیت می کند سایت طرح پردازان است.

این دوره بصورت کاملا آنلاین با حضور استاد و بکمک وبینار ادوبی کانکت Adobe Connect به مدت 25 ساعت برگزار میگردد. فیلم ضبط شده کلاس پس از پایان، در پنل دانشجویان قرار میگیرد. درپایان دوره، با پاسخ دادن به سوالات آزمون تستی بصورت آنلاین و دریافت نمرات تکالیف از استاد، گواهینامه اتمام دوره صادر میگردد.

پایا آیتی

payait.com

موسسه آموزشی پایا آیتی به آموزش حضوری پرداخته است و شما می توانید از طریق پرداخت هزینه از دوره های حضوری استفاده نمایید. این دوره ها بصورت خصوصی و در طی 1.5 ماه تدریس می شود.

این دوره همراه با جزوه،پذیرایی رایگان، ارائه نرم افزار و آموزش 100 درصد کاربردی می باشد.

انجمن آباکوس1

abaqus.fem.ir

اولین مرکز آموزش تخصصی نرم افزار آباکوس ABAQUS در ایران می باشد

جهت هماهنگی و رزرو در کلاس های آباکوس با شماره مستقیم 09126764127 تماس حاصل فرمایید(مهندس حافظی کیا) و یا تلفن های ثابت 22614426 – 22037408 تماس حاصل فرمایید.

فرانش

faranesh.com

فرانش یکی دیگر از سایت های مشهور در زمینه آموزش مجازی می باشد که بصورت تخصصی نیز به آموزش آباکوس نیز پرداخته است.

فرانش شامل محتوای جزئی و کلی از آموزش در زمینه آباکوس مانندآموزش مدل‌سازی قاب دوبعدی، تحلیل خرپای دو بعدی،تحلیل تیر دو سر گیردار بتن مسلح و … پرداخته است

که شما می توانید از طریق پرداخت هزینه از این دوره ها استفاده نمایید

انجمن آباکوس2

abaqusfem.com

اگر به دنبال سایتی برای برای آموزش مجازی آباکوس هستید می توانید به سایت آباکوس فرم یر بزنید و از طریق پرداخت هزینه از امکانت این سایت بهره ببرید و در دوره آموزشی آن ثبت نام کنید.

راه نو

raheno.org

راه نو یکی دیگر از موسساتی است که در زمینه ی آموزش بصورت دوره های حضوری پرداخته. این دوره شامل دو بخش مقدماتی و پیشرفته، شبیه‌سازی شکل دهی فلزات در آباکوس،مکانیک آسیب و شکست،

است که شما می توانید در هرکدام بصورت جداگانه ثبت نام فرمایید.

متلبی

matlabi.ir

متلبی سایتی است که در زمینه دریافت پروژه اقدام میکند و شما می توانید پروژه های خود را در این سایت ثبت نمایید. همچنین این سایت زمینه استخدام برای آباکوس را فراهم کرده که شما می توانید از طریق ثبت نام درخواست خود را ارسال نمایید

ایران مدرس

teaching.iranmodares.com

ایران مدرس سایتی است که به معرفی مدرسان در زمین های مختلف پرداخته است. شما می توانید با ورود به این سایت و رفتن به بخش آباکوس اطلاعات مدرسان مختلف را پیدا کنید و با آنها جهت تدریس ارتباط بگیرید.

گروه آموزشی فتحی

fathitraininggroup.com

گروه آموزشی فتحی بصورت گسترده در زمینه آباکوس فعالیت کرده که شما میتوانید به سایت مراجعه نموده و در هر قسمتی که مشکل دارید با پرداخت هزینه آن دوره را یاد بگیرید

مدیا درس

mediadars.com

مدیا درس سایتی همچون بقیه سایت های آموزش مجازی است که شما از طریق پرداخت هزینه می توانید از دوره های آموزشی استفاده نمایید.

مکانیک لرنینگ

mechaniclearning.ir

درباره سایت مکانیک لرنینگ می توان گفت سایتی جامع در زمینه آموزش نرم افزار، دریافت پروژه و برگزاری دوره می باشد.یکی از مزیت های این سایت قسمتی بودن آموزش ها می باشد شما می توانید با توجه به نیازتان بخش مورد نظر را خریداری نمایید.

نرم افزار 5

narmafzar5.ir

نرم افزار 5 سایتی است که در زمینه آموزش مجازی آباکوس فعالیت کرده و شما از طریق پرداخت هزینه می توانیددی وی دی این دوره را دریافت نمایید

بروزستان

beroozsanat.ir

یکی از نیاز های شما در آباکوس یادگیری روش لینک کردن این نرم افزار با نرم افزار متلب است که سایت بروز صنعت به این آموزش پرداخته. شما می توانید از طریق پرداخت هزینه از این دوره استفاده نمایید.

شبیه سازی پروژه شریف

sharifprojectsim.com

شبیه سازی پروژه شریف سایتی است که در زمینه دریافت و قبول پروژه قدم برداشته و فعالیت می کند شما می توانید از طریق این سایت ثبت در خواست انجام دهید تا پروژه شما انجام شود

گروه آموزشی هیرمند

hdiust.com

سایت آموزشی هیرمند در زمینه آموزش مجازی نرم افزار های مهندسی فعالیت می کند که شما برای دریافت این آموزش می توانید با پرداخت هزینه این دوره را تهیه فرمایید.

3 پاسخ
 1. علیرضا
  علیرضا گفته:

  سلام
  ممنون بابت معرفی وبسایت‌ها. البته من اخیرا دوره‌ی سابروتین‌نویسی آباکوس را از وبسایت کلاسیوم تهیه کردم که در لیستتان ندیده بودم، اما بنظرم کیفیت خوبی داشت.
  موفق باشید

  پاسخ
 2. حبیب الله
  حبیب الله گفته:

  سلام
  سایت 3ds.ir آدرسش رو عوض کرده شده umec.ir … آدرس قبلی کار نمیکنه اصلاح کنید که بچه ها بتونن استفاده کنن
  سایت femex و umec واقعا سایت های خیبلی خوبی واسه آموزش آباکوس هستن

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *