CST Studio Suite

CST Studio Suite 2019 دانلود نرم افزار مهندسی آنالیز و طراحی الکترومغناطیس سی اس تی استودیو سوئیت ، یک نرم افزار شبیه سازی الکترومغناطیسی حرفه ای است که از دقت نهایی بسیار بالایی برخوردار است و مجموعه ای از ابزارهای کارآمد برای شبیه سازی طرح های الکترومغناطیسی را فراهم می کند. این نرم افزار انواع ابزارهای قدرتمند و محیطی کارآمد را فراهم می کند که گردش کار را بهبود می بخشد و بهره وری را بهبود می بخشد.این برنامه قدرتمند می تواند در طراحی ، مدل سازی ، کنترل ، مونتاژ و نصب دستگاه های الکترومغناطیسی کمک کند. با دستگاهها و مدارهای مختلف به صورت سه بعدی و همچنین شبیه سازی گردش کار به صورت الکترومغناطیسی کار کنید.

 CST Studio Suite 2019.0.3 SP3 مجموعه ای از ابزارهای یکپارچه برای مونتاژ و مدل سازی سیستم را فراهم می کند و همچنین باعث می شود تا کاربران با بهینه سازی مدارها مقابله کنند. برای سفارشی کردن جزئیات مختلف از ابزارهای مختلف به همراه چندین رابط ، پارامتر استفاده کنید. به طور خلاصه ، این یک برنامه قابل اعتماد برای شبیه سازی مدارهای الکترومغناطیسی با تنظیمات و تنظیمات مختلف است.
قابلیت های نرم افزار CST Studio Suite 2019.0.3 SP3:

برنامه قدرتمند برای شبیه سازی الکترومغناطیسی
کاربرد ساده و شهودی مطابق با استانداردهای CST
دقت بسیار عالی و سطح نهایی عملکرد را ارائه می دهد
مجموعه ای قدرتمند از ابزارها برای دستیابی به طرح های الکترومغناطیسی
طیف های مختلف تصویری استاتیک طیف را طراحی و بهینه سازی کنید
با مدلهای مختلف کار کنید و تمام کارهای طراحی ، مونتاژ و کنترل را بر عهده بگیرید
دستگاه ها و مدارهای الکترومغناطیسی را در ویژگی های سه بعدی و شبیه سازی انجام دهید
چرخه های توسعه کوتاه تر با ویژگی های نمونه سازی مجازی
ویژگی های بهینه سازی محصول و چندین حالت آزمایش
ابزارهای مختلف ، سفارشی سازی پارامترها و اتصال خودکار سرور OLE
کلمات کلیدی : سی اس تی استودیو سوئیت – CST Studio Suite ، دانلود نرم افزار cst studio suite ، دانلود نرم افزار استودیو سوییت ، کاربرد نرم افزار استودیو سوئیت ، معرفی نرم افزار سی اس تی استودیو سوییت