DIALux

DIALUX

نرم افزار دیالوکس یکی از محبوب ترین و البته حرفه ای ترین نرم افزار ها در زمینه طراحی و مدیریت میزان روشنایی در سازه های انسانی می باشد که بدلیل طراحی یکپارچه، سادگی، دقت و ظرافت بالای کاری، جزء نرم افزار های شناخته شده قرار گرفته است. در ابتدا نرم افزار دیالوکس تنها در نسخه DIALux تنها موجود بود ولی در ادامه کار، این شرکت نسخه DIALux evo را عرضه کرد که در آن با استفاده از الگوریتم های برنامه نویسی سرعت نرم افزار دیالوکس افزایش پیدا کرده و کاربر زمان کمتری را برای “رندر-پردازش” کردن پروژه ها صرف می کند البته باید در نظر داشته باشید که به ازای این سرعت تعدادی توابع را از دست خواهید داد هرچند که بصورت غیر مستقیم توصیه خود شرکت نیز استفاده از نسخه evo می باشد.

به نظر شما کدام ورژن آینده توسعه بهتری دارد؛ DIALux یا DIALux evo ؟

با توجه به بروزرسانی های متعدد و البته سازماندهی شده نسخه evo به نظر می رسد شرکت سازنده در حال تقویت کردن این ورژن می باشد و احتمالا پس از تکمیل شدن کامل آن شاهد خداحافظی با نسخه معمولی DIALux خواهیم بود.
کلمات کلیدی : دیالوکس ، DIALux ، نرم افزار دیالوکس چیست ، نرم افزار محاسبه روشنایی ، دانلود برنامه دیالوکس برای ویندوز 10 ، نرم افزار طراحی روشنایی
DIALux