Tecplot Focus

Tecplot Focus

Tecplot Focus 2018 R2 2018.2.1.93726 نرم افزار Tecplot Focus شما را قادر می سازد تا به سرعت اقدام به رسم و اندازه گیری دقیق خطوط در حالت های مختلفی نظیر 2 بعدی و 3 بعدی نمایید. این برنامه همچنین به کمک طراحان مکانیک سیالات آمده و به طراحان کمک می کند تا به صورت یکپارچه از این برنامه استفاده کرده و به سرعت بتوانند تمامی نمودار ها را به صورت مشترک و بر روی چندین رایانه رسم نمایند. این نرم افزار دارای بخش های مختلفی می باشد که از جمله آنها می توان به بخش ایجاد، تغییر و تبدیل شرایط داده ها اشاره کرد که کاربران در این بخش می توانند با استفاده از عبارات ریاضی اقدام به ایجاد یا تغییر در داده های خود داده و سپس آنها را ذخیره کرده و یا آنها در در زیر مجموعه سایر داده ها قرار دهند و در نهایت نمودار های خود را با استفاده از این عبارات رسم نمایند.

در بخش ابزار برش کاربران می توانند به صورت تعاملی یک نمودار سه بعدی را رسم کرده و داده های سطحی این نمودار که می تواند مجموعه ای از اعداد، مش ها، خطوط و بردار ها باشند را برش دهند و به قسمت های مختلفی تقسیم نمایند.

ویژگی های نرم افزار Tecplot Focus 2018 :

  • ابزار برش داده ها، اعداد، مش ها، خطوط و بردار ها
  • ابزار تغییر مقادیر سطح iso به صورت تعاملی
  • امکان نمایش متغیرهای اینترپلال و شاخص های سلولی بر اساس سطح انتخابی کاربر
  • امکان اضافه و حذف خطوط یا سطوح کانتور به صورت تعاملی
  • امکان استخراج تعاملی مجموعه یا بخشی از نقاط Polyline در دو حالت 2 بعدی و 3 بعدی
  • امکان ساخت یک الگو برای تنظیمات و داده های برنامه برای استفاده های مجدد از آن


کلمات کلیدی : تک پلات فوکوس – Tecplot Focus ، دانلود نرم افزار tecplot ، دانلود تک پلات ، دانلود نرم افزار تک پلات ، دانلود نرم افزار tecplot ، نرم افزار tecplot چیست