ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

از آنجاییکه کارایی دستگاه های الکترونیکی به رفتار الکترومغناطیس (EM) بستگی دارد، لذا به یک محاسبه درست و سریع از چگونگی طراحی تان نیاز دارید تا برآورد کند که در پیاده سازی دنیای واقعی چگونه است- قبل از اینکه هر گونه نمونه اولیه ای ساخته شود. نتایج شبیه سازی ANSYS HFSS به شما اعتماد نیازتان را می دهد: تکنولوژی بیشترین تعداد جواب های احتمالی را با حداقل دخالت کاربر می دهد. به عنوان ابزار شبیه سازی استاندارد –مرجع برای شبیه سازی فیلد الکترومغناطیس تمام موج سه بعدی ، HFSS برای طراحی قطعات فرکانس بالا و/ یا پرسرعت که در دستگاه های الکترونیکی مدرن استفاده می شود، ضروری و حیاتی است.

مهندسان به کارایی، ظرفیت و صحت کارکرد ANSYS HFSS اعتماد دارند و قطعاتی مانند تراشه های انفعالی تعبیه شده، پکیج های IC، PCB های با اتصال درونی، آنتن ها، قطعات مایکرویو/RF و دستگاه های پزشکی طراحی می کنند.

قدرت نهفته در HFSS در عملیات ریاضی مانند روش عنصر محدود (FEM) و انتگرال، تکنیک شبکه تطبیقی خودکار قرار دارد. این یک شبکه فراهم می کند که با ساختار سه بعدی منسجم است و برای مسائل الکترومغناطیس که حل می کند مناسب است.

با HFSS، فیزیک شبکه را تعریف می کند، نه اینکه شبکه فیزیک را تعریف کند. در نتیجه، می توانید برمباحث طراحی تمرکز کنید به جای اینکه زمان قابل توجهی را در تعببن و ایجاد بهترین شبکه هدر دهید.

مزایای HFSS از تکنولوژی های حل کننده حالت هنر چندگانه، به کاربران اجازه میدهد که بهترین حل کننده را بر طبق نیاز شبیه سازی تطبیق دهند.

هر حل کننده یک فرآیند حل اتوماتیک قدرتمند است که کاربر با تعریف خصوصیات ژئومتریک، مواد و محدوه مورد قبول از فرکانس های راه حل مشخص و تعریف می کند.

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار ANSYS HFSS :

  •  دستیابی طراحی قطعه با سرعت و فرکانس بالا از طریق ابزارهای حالت- هنر در ANSYS
  • ANSYS HFSS بیشترین نتایج صحیح شبیه سازی EM را در هر مرتبه تحویل می دهد.
  • جعبه ابزار حل کننده فرکانس بالای کامل این امکان را می دهد که همزمان در چندین برنامه بتوان شبیه سازی نمود.
  • متعادل نمودن صحت HFSS از رابط کاربری ECAD شما با حل کننده بر اساس نیاز با گزینه های پیشرفته موجود در ابزارهای حل کننده، می توانید بزرگترین و پیچیده ترین مسائل طراحی را انجام دهید.
  • HFSS یک بخش جامع از بسته نصب ANSYS است، که مسائل متعدد فیزیک را به سادگی حل می کند.
  • و…

نکات برنامه‌ی ANSYS HFSS :

  •  این نسخه با کرک کامل ارائه شده و توسط دانلولی نصب و تست شده است.
  • صرفا نسخه‌ی 64 بیتی این برنامه منتشر شده است.
  • محصولات این مجموعه قبلا تحت نام شرکت ansoft ارائه می شده است.

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS

ANSYS HFSS
کلمات کلیدی : انسیس اچ اف اس اس ، ANSYS HFSS ، دانلود نرم افزار اچ اف اس اس ، دانلود اچ اف اس اس ، دانلود hfss ، معرفی نرم افزار ansys hfss ، کاربرد hfss