شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه گلدن سافت ور دیجر Golden Software Didger

انجام پروژه گلدن سافت ور دیجر – انجام پروژه Golden Software Didger – انجام مدل سازی با نرم افزار Golden Software Didger –  انجام پروژه با نرم افزار گلدن سافت ور دیجر – انجام مدل سازی با نرم افزار گلدن سافت ور دیجر – انجام پروژه با نرم افزار Golden Software Didger


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار Golden Software Didger خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار Golden Software Didger خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار  Golden Software Didger می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های Golden Software Didger خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه گلدن سافت ور Golden Software

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی گلدن سافت ور دیجر Golden Software Didger را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comGolden Software LLC یک شرکت آمریکایی خصوصی است که مستقر در گلدن ، کلرادو است. این یک فروشگاه کوچک از GIS و نرم افزارهای علمی را توسعه داده و به بازار عرضه می کند.

در سال 1983 تأسیس شد ، نرم افزار طلایی اولین کسی بود که برنامه های نقشه برداری سطحی سه بعدی و نقشه برداری کانتور را برای رایانه شخصی به بازار عرضه کرد.

پاتریک مادیسون ، یک مربی علوم کامپیوتر CSM و دن اسمیت ، دانشجوی فارغ التحصیل ، در سال 1983 با توسعه یک زبان رابط پرینتر مشارکت کردند و از وضوح کامل موجود برای چاپگرهای ماتریس استفاده کردند.

اولین برنامه تجاری آنها ، PlotCall ، دستورالعمل های پلاتر را به دستورالعمل های ماتریس نقطه ای سازگار با بیش از 20 چاپگر تجاری تبدیل کرد.  این امر بازار گرافیک رایانه و نقشه برداری را به عرصه وسیع تر کاربران با چاپگرهای تجاری ارزان قیمت باز کرد.

بین سالهای 1985 و 1986 ، این شرکت دو برنامه DOS را منتشر کرد: Surfer ، یک برنامه نقشه برداری سطحی و کانتور ، و Grapher ، یک برنامه نقشه کشی صفحه گسترده.

در سال 1990 اولین برنامه Windows خود: MapViewer را منتشر کرد. محصول بعدی آنها ، Didger در سال 1996 عرضه شد.

استریتر ، یک برنامه نقشه برداری مقطع زیرسطحی و مقطع ، و Voxler ، یک نرم افزار تجسم چاه 3D و حجم داده ها ، به ترتیب در سال های 2004 و 2006 شروع به ارسال کرد.

در اکتبر سال 2014 ، مدیر کل Blakelee Mills مدیر عامل شرکت نرم افزار طلایی شد. پاتریک مدیسون رئیس جمهور این شرکت ماند و دن اسمیت همچنان توسعه دهنده اصلی بود.

Golden Software جدیدترین محصول خود ، Raster Tools را در آوریل 2016 منتشر کرد. Raster Tools یک افزودنی برای ArcMap Esri است که مجموعه داده های شایع را از داده های XYZ ایجاد می کند.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *