شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه پی سی آی ژئوماتیکا PCI Geomatica

انجام پروژه PCI Geomatica – انجام پروژه پی سی آی ژئوماتیکا – انجام مدل سازی با نرم افزار پی سی آی ژئوماتیکا –  انجام پروژه با نرم افزار پی سی آی ژئوماتیکا – انجام مدل سازی با نرم افزار PCI Geomatica – انجام پروژه با نرم افزار PCI Geomatica – انجام پروژه پی سی آی جئوماتیکا – انجام مدل سازی با نرم افزار پی سی آی جئوماتیکا –  انجام پروژه با نرم افزار پی سی آی جئوماتیکا – انجام پروژه پی سی آی جئومتیکا – انجام مدل سازی با نرم افزار پی سی آی جئومتیکا –  انجام پروژه با نرم افزار پی سی آی جئومتیکا – انجام پروژه پی سی آی جئومتیکس – انجام مدل سازی با نرم افزار پی سی آی جئومتیکس –  انجام پروژه با نرم افزار پی سی آی جئومتیکس


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار PCI Geomatica خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار PCI Geomatica خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار PCI Geomatica  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های PCI Geomatica خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه پی سی آی ژئوماتیکا PCI Geomatica

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی پی سی آی ژئوماتیکا PCI Geomatica را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comPCI Geomatica یک بسته نرم افزاری رومیزی سنجش از دور برای پردازش داده های مشاهده زمین است که توسط PCI Geomatics طراحی شده است. آخرین نسخه این نرم افزار Geomatica 2018 است. Geomatica در درجه اول با سرعت بیشتر پردازش داده ها انجام می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا تصاویر ماهواره ای و هوایی را در جایی که می توان تجزیه و تحلیل پیشرفته ای انجام داد بارگذاری کنند. Geomatica توسط بسیاری از موسسات آموزشی و برنامه های علمی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است تا تصاویر و روندهای ماهواره ای را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد ، از جمله برنامه GlobeSAR ، برنامه ای که در دهه 1990 توسط مرکز سنجش از راه دور کانادا انجام شد.

نسخه بسیار محبوب Geomatica با عنوان Freeview شناخته می شود که به کاربران امکان بارگیری انواع مختلفی از تصاویر ماهواره ای و همچنین داده های جغرافیایی را می دهد که در قالب های مختلف ذخیره می شوند. این نرم افزار برای بارگیری از طریق وب در دسترس است و چندین هزار بار بارگیری را ثبت کرده است.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *