شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه پی تی سی کرئو ایلوستریت PTC Creo Illustrate

انجام پروژه پی تی سی کرئو ایلوستریت – انجام پروژه PTC Creo Illustrate – انجام مدل سازی با نرم افزار PTC Creo Illustrate –  انجام پروژه با نرم افزار پی تی سی کرئو ایلوستریت – انجام مدل سازی با نرم افزار پی تی سی کرئو ایلوستریت – انجام پروژه با نرم افزار PTC Creo Illustrate


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار PTC Creo Illustrate خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار PTC Creo Illustrate خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار PTC Creo Illustrate  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های PTC Creo Illustrate خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه پی تی سی کرئو ایلوستریت PTC Creo Illustrate

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی پی تی سی کرئو ایلوستریت PTC Creo Illustrate را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comCreo یک خانواده یا مجموعه برنامه هایی با طراحی رایانه (CAD) است که از طراحی محصول برای تولید کنندگان گسسته پشتیبانی می کند و توسط PTC ساخته شده است. مجموعه شامل برنامه هایی است که هرکدام مجموعه مشخصی از قابلیت ها را برای نقش کاربر در توسعه محصول ارائه می دهند.

Creo بر روی ویندوز مایکروسافت اجرا می شود و برنامه هایی را برای ویژگی های پارامتری 3D CAD مدل سازی جامد ، مدل سازی مستقیم 3D ، نمایش های ارتوجی 2 بعدی ، تجزیه و تحلیل عناصر محدود و شبیه سازی ، طراحی شماتیک ، تصاویر فنی و مشاهده و تجسم فراهم می کند.

Creo Elements و Creo Parametric مستقیماً با CATIA ، زیمنس NX / Solidedge و SolidWorks به رقابت می پردازند. مجموعه برنامه های Creo محصولات PTC را که قبلاً با عنوان Pro / ENGINEER ، CoCreate و ProductView شناخته می شدند جایگزین و برنده می کنند. Creo دارای چندین راه حل و ویژگی های بسته نرم افزاری مختلف است. Creo Illustrate نمونه خوبی است.

PTC در سال 2009 توسعه کرئو را آغاز کرد و آن را با استفاده از کد برنامه Project Lightning در PlanetPTC Live ، در لاس وگاس ، در ژوئن 2010 اعلام کرد.  در اکتبر 2010 ، PTC از نام محصول پروژه Project Lightning to Creo پرده برداشت. PTC Creo 1.0 را در ژوئن 2011 منتشر کرد.

برنامه های Creo به زبان های انگلیسی ، آلمانی ، روسی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، ژاپنی ، کره ای ، چینی ساده شده و چینی سنتی در دسترس هستند. میزان محلی سازی از ترجمه کامل محصول (از جمله راهنما) تا فقط رابط کاربری متفاوت است.

Creo بخشی از یک سیستم توسعه محصول گسترده تر است که توسط PTC ساخته شده است. این اتصال به راه حل های دیگر PTC که به توسعه محصول کمک می کند ، از جمله Windchill برای مدیریت چرخه تولید محصول (PLM) ، Mathcad برای محاسبات مهندسی و Arbortext برای نرم افزار انتشار شرکت متصل می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *