شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه ویرو اج کم Vero EdgeCAM

انجام پروژه ویرو اج کم – انجام پروژه Vero EdgeCAM – انجام مدل سازی با نرم افزار Vero EdgeCAM –  انجام پروژه با نرم افزار ویرو اج کم – انجام مدل سازی با نرم افزار ویرو اج کم – انجام پروژه با نرم افزار Vero EdgeCAM


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار Vero EdgeCAM خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار Vero EdgeCAM خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار Vero EdgeCAM  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های Vero EdgeCAM خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه ویرو اج کم Vero EdgeCAM

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی ویرو اج کم Vero EdgeCAM را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comVero Software یک شرکت مستقر در چلتنام ، انگلستان است که در CAD CAM (طراحی و ساخت رایانه به کمک آن) تخصص دارد.

ورو در اکتبر سال 1988 در شمال ایتالیا توسط دون بابز و ازیو گالاردو هنگام ترک الیوتیت تأسیس شد. در اواسط دهه 1990 ، محصولات VISI-CAD و VISI-CAM اولین نفری بودند که از اجرای رایانه هسته Parasolid استفاده کردند.

این شرکت در سال 1997 با نام Deepcredit Limited گنجانیده شد و سپس در سال 1998 قبل از لیست در بازار بورس لندن به عنوان VI Group Plc تغییر نام داد.  در اکتبر 2007 ، این شرکت به نرم افزار Vero تغییر نام داد.

در 11 آگوست 2008 ، Vero Software Plc و شرکتهای تابعه انگلستان Vero UK Limited  و Camtek Limited از محل قبلی خود در Stroud به یک مرکز ترکیبی در Cheltenham ، Gloucestershire نقل مکان کردند.  در سال 2010 و 2014 به نرم افزار Vero “جوایز کوئینز برای شرکت” اعطا شد.

نرم افزار Vero نرم افزاری را برای کمک به فرآیندهای طراحی و تولید ، تهیه و توزیع راه حل های مختلف برای ابزارآلات ، مهندسی تولید ، ورق فلز ، ساخت فلز ، سنگ و صنایع چوب تهیه می کند. مارک های این شرکت شامل Alphacam ، Cabinet Vision ، Edgecam ، Machining STRATEGIST ، PEPS ، Radan، SMIRT، SURFCAM، VISI و WorkNC به همراه سیستم کنترل تولید MRP Javelin می باشد.

این شرکت دارای دفاتر مستقیمی در انگلستان ، آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ، ژاپن ، ایالات متحده ، برزیل ، هلند ، چین ، کره ، اسپانیا و هند است که از طریق شرکت های تابعه خود و شبکه فروش گسترده و گسترده ، محصولات خود را به بیش از 45 کشور جهان عرضه می کند.

Alphacam: یک نرم افزار CAM برای چوب ، سنگ ، کامپوزیت ها و اجزای فلزی از 2-Axis تا 5-Axis NC است.
Cabinet Vision: نرم افزاری برای طراحی ، قیمت ، ارائه و ساخت آن برای کارگران چوبی و کابینت ها است.
Edgecam: یک نرم افزار CAM تولیدی برای فرز ، چرخش و ماشینکاری چرخشی.
Javelin: نرم افزاری برای تولید نرم افزار برنامه ریزی منابع و کنترل تولید است.
Machining Strategist: یک نرم افزار 3D CAM برای زبر و به پایان رساندن مسیرهای ابزار CNC است.
PEPS: یک نرم افزار CAM سه بعدی برای سیم EDM و برنامه نویسی لیزری چند محوره است.
Radan: یک نرم افزار CAD / CAM برای طراحی و برش لیزر ، مشت زدن و خم کردن اجزای ورق فلزی است.
SMIRT: یک مشاهده / CAM و مدیریت فرآیند سه بعدی برای صنعت پرسپولیس ساختن است.
SURFCAM: یک نرم افزار برنامه نویسی CNC برای ماشینکاری 2 محور تا 5 محور است.
VISI: یک نرم افزار CAD / CAM برای صنعت تولید قالب و قالب است.
WorkNC: یک نرم افزار CNC برای ماشینکاری 2D ، 3D و 5-Axis مدل های سطح یا جامد در قالب ، قالب و قالب است

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *