شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه ماشینینگ استراتژیست Machining STRATEGIST

انجام پروژه ماشینینگ استراتژیست – انجام پروژه Machining STRATEGIST – انجام مدل سازی با نرم افزار Machining STRATEGIST –  انجام پروژه با نرم افزار ماشینینگ استراتژیست – انجام مدل سازی با نرم افزار ماشینینگ استراتژیست – انجام پروژه با نرم افزار Machining STRATEGIST


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار Machining STRATEGIST خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار Machining STRATEGIST خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار Machining STRATEGIST می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های Machining STRATEGIST خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه ماشینینگ استراتژیست Machining STRATEGIST

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی ماشینینگ استراتژیست Machining STRATEGIST را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.commachining STRATEGIST یک نرم افزار برنامه CAM است که هم اکنون توسط نرم افزار بین المللی Vero با هدف تولید کدهای G برای دستگاه های CNC 3 محوره به فروش می رسد. این متخصص در ماشینکاری با سرعت بالا است.

این محصول توسط NC Graphics از سال 1995 توسعه یافته است. در سپتامبر 2002 تیم محصول و توسعه توسط نرم افزار بین المللی Vero که در آنجا ادامه دارد خریداری شده است.

NC Graphics از کد منبع استفاده می کند و به توسعه محصول تحت عنوان Depocam ادامه می دهد. از سپتامبر 2002 قابلیت های این دو محصول متفاوت شده است و اکنون تفاوت های زیادی با هم دارند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *