شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه سی اس آی پرفورم تری دی CSI Perform 3D

انجام پروژه سی اس آی پرفورم تری دی – انجام پروژه CSI Perform 3D – انجام مدل سازی با نرم افزار CSI Perform 3D –  انجام پروژه با نرم افزار سی اس آی پرفورم تری دی – انجام مدل سازی با نرم افزار سی اس آی پرفورم تری دی – انجام پروژه با نرم افزار CSI Perform 3D – انجام پروژه سی اس ای پرفورم تری دی – انجام پروژه با نرم افزار سی اس ای پرفورم تری دی – انجام مدل سازی با نرم افزار سی اس ای پرفورم تری دی


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار CSI Perform 3D خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار CSI Perform 3D خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار CSI Perform 3D  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های CSI Perform 3D خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه سی اس آی پرفورم تری دی CSI Perform 3D

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی سی اس آی پرفورم تری دی CSI Perform 3D را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comComputer and Structures، Inc. (CSI) یک شرکت نرم افزاری مهندسی ساختاری و زلزله است که در سال 1975 تاسیس شد  و مستقر در Walnut Creek ، کالیفرنیا با محل دفتر اضافی در نیویورک است.  تجزیه و تحلیل ساختاری و طراحی نرم افزار طراحی CSI شامل SAP2000 ، CSiBridge ، ETABS ، SAFE ، PERFORM-3D و CSiCOL است.

یکی از نرم افزار های Computer and Structure Inc. ، ETABS ، برای ایجاد مدل ریاضی برج خلیفه ، در حال حاضر بلندترین ساختمان جهان ، طراحی شده توسط شیکاگو ، Skidmore مستقر در ایلینویز ، Owings & Merrill LLP (SOM) استفاده شده است.  در بخش تحلیل ساختاری در مقاله خود در ماه دسامبر 2009 مجله مهندس سازه با عنوان طراحی و ساخت بلندترین ساختمان جهان: برج دبی ، از زمان تغییر نام به برج خلیفه ، ویلیام اف. بیکر ، S.E. و جیمز جی پاویلیکوفسکی ، س.E. ذکر کنید که گرانش ، باد و پاسخ لرزه ای با استفاده از ETABS مشخص شد. علاوه بر این ، توانایی غیر خطی هندسی ETABS برای در نظر گرفتن اثر P-Delta فراهم شده است.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *