شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه سیستات سیگما پلات Systat SigmaPlot

انجام پروژه سیستات سیگما پلات – انجام پروژه Systat SigmaPlot – انجام مدل سازی با نرم افزار Systat SigmaPlot –  انجام پروژه با نرم افزار سیستات سیگما پلات – انجام مدل سازی با نرم افزار سیستات سیگما پلات – انجام پروژه با نرم افزار Systat SigmaPlot


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار Systat SigmaPlot خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار Systat SigmaPlot خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار Systat SigmaPlot  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های Systat SigmaPlot خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه سیستات سیگما پلات Systat SigmaPlot

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی سیستات سیگما پلات Systat SigmaPlot را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comSigmaPlot یک بسته نرم افزاری اختصاصی برای نمودار سازی علمی و تجزیه و تحلیل داده ها است. این در Microsoft Windows اجرا می شود.

این نرم افزار می تواند چندین فرمت مانند صفحات گسترده Microsoft Excel را بخواند و همچنین می تواند تبدیل ریاضی و تجزیه و تحلیل آماری را انجام دهد. مجوز محصول واحد تقریباً 1000 دلار هزینه دارد ، اگرچه یک آزمایش 30 روزه رایگان نیز در دسترس است.

SigmaPlot توسط شرکت Jandel برای ویندوز 3.1x توسعه داده شده است و تا نسخه 4.0 توسط آنها نگهداری می شود. در سال 1996 ، شرکت جندل به شرکت SPSS ادغام شد.  SigmaPlot توسط SPSS از طریق نسخه 8 نگهداری می شود. از نسخه 9 ، این نرم افزار متعلق به نرم افزار SYSTAT است. نسخه فعلی 14.x برای ویندوز 2000 تا ویندوز 10 است.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *