شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه سالید تینکینگ اینسپایر SolidThinking Inspire

انجام پروژه سالید تینکینگ اینسپایر – انجام پروژه SolidThinking Inspire – انجام مدل سازی با نرم افزار SolidThinking Inspire –  انجام پروژه با نرم افزار سالید تینکینگ اینسپایر – انجام مدل سازی با نرم افزار سالید تینکینگ اینسپایر – انجام پروژه با نرم افزار SolidThinking Inspire


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار SolidThinking Inspire خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار SolidThinking Inspire خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار SolidThinking Inspire  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های SolidThinking Inspire خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه سالید تینکینگ اینسپایر SolidThinking Inspire

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی سالید تینکینگ اینسپایر SolidThinking Inspire را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comsolidThinking یک شرکت نرم افزاری است که در حال توسعه Evolve ، نرم افزاری سه بعدی برای مدل سازی و ارائه و Inspire ، ابزاری برای تولید مفهوم است.

برادران الکس مززاردو و ماریو مازاردو در سال 1991 با همکاری Guido Quaroni ، معاون اول رئیس جمهور نرم افزار تحقیق و توسعه در استودیوی انیمیشن پیکسار ، پروژه solidThinking را در سال 1991 آغاز کردند. این نرم افزار طراحی در ابتدا برای NEXTSTEP ساخته شده است ، سیستم عامل توسعه یافته توسط NeXT ، و به زودی به عنوان بهترین برنامه جدید در گروه “CAD و 3D” در NeXTLOAD EXPO که در ژوئن 1993 در سانفرانسیسکو برگزار شد ، اهدا شد.

نوشتن مجدد کامل برنامه برای سیستم عامل ویندوز در سال 1998 با انتشار solidThinking 3.0 برای ویندوز به پایان رسید. تاریخچه ساخت و ساز و یک مجموعه ابزار گسترده مدل سازی NURBS اضافات اصلی بودند. یک سال بعد solidThinking برای Mac OS X نیز منتشر شد. امروز همه نسخه های solidThinking به طور همزمان برای Windows و Mac OS X توسعه می یابد.

solidThinking نسخه 8.0 و solidThinking Inspired 8.0 با معرفی مورفوژنز  فناوری تولید فرم ، در سپتامبر 2009 منتشر شدند.

با انتشار 9.0 ، solidThinking به Evolve تبدیل شد و solidThinking Inspired تبدیل به Inspire شد ، هر دو تحت برند solidThinking فروخته می شوند.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *