شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه دی اس سیمولیا سوئیت DS Simulia Suite

انجام پروژه دی اس سیمولیا سوئیت – انجام پروژه DS Simulia Suite – انجام مدل سازی با نرم افزار DS Simulia Suite –  انجام پروژه با نرم افزار دی اس سیمولیا سوئیت – انجام مدل سازی با نرم افزار دی اس سیمولیا سوئیت – انجام پروژه با نرم افزار DS Simulia Suite


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار DS Simulia Suite خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار DS Simulia Suite خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار  DS Simulia Suite می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های DS Simulia Suite خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه دی اس سیمولیا سوئیت DS Simulia Suite

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی دی اس سیمولیا سوئیت DS Simulia Suite را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comDassault Systèmes Simulia Corp. یک شرکت مهندسی رایانه (CAE) است. این شرکت که قبلاً با نام Abaqus Inc. و قبلاً Hibbitt ، Karlsson & Sorensen، Inc. (HKS) شناخته می شد ، در سال 1978 توسط دیوید هیبیت ، بنت کارلسون و پل سورنسن تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در Providence ، Rhode Island است.

در اکتبر 2005 ، Dassault Systèmes شرکت Abaqus ، Inc را به دست آورد.  و Simulia را اعلام کرد ، این نام تجاری شامل همه راه حل های شبیه سازی DS ، از جمله برنامه های کاربردی Abaqus و Catia Analysis. Dassault Systèmes Simulia Corp. یک شخص حقوقی است که مارک Simulia Dassault Systèmes را در بر می گیرد.

مجموعه Abaqus شامل سه محصول اصلی – Abaqus / Standard ، Abaqus / Explict و Abaqus / CAE (محیط کامل Abaqus) است. علاوه بر این ، نسخه های اخیر Abaqus (6.10 به بعد) همچنین شامل Abaqus / CFD برای شبیه سازی های دینامیکی سیال محاسباتی است.  هر یک از این بسته ها ماژول های اضافی و اختیاری را ارائه می دهند که قابلیت های تخصصی مورد نیاز برخی از مشتریان را برطرف می کند.

Abaqus / Standard برای تجزیه و تحلیل عناصر محدود ضمنی سنتی ، از جمله تجزیه و تحلیل استاتیک ، پویا و حرارتی ، تکنیک تجزیه و تحلیل Abaqus را فراهم می کند ، همه از وسیع ترین گزینه های تماس و مواد غیرخطی برخوردار است. Abaqus / Standard همچنین دارای محصولات افزودنی و رابط اختیاری است که به تجزیه و تحلیل حساسیت در طراحی ، مهندسی دریایی و ادغام با نرم افزارهای شخص ثالث می پردازند ، به عنوان مثال. تجزیه و تحلیل قالب گیری تزریق پلاستیک.

Abaqus / Explicit فناوری تجزیه و تحلیل با تمرکز بر پویایی گذرا و تجزیه و تحلیل شبه استاتیک را با استفاده از یکپارچگی زمانی صریح ارائه می دهد ، که در بسیاری از برنامه ها مانند تست قطره ، خرد کردن و فرآیندهای تولید مناسب است.

Abaqus / CAE یک محیط مدل سازی کامل و تجسم را برای محصولات آنالیز Abaqus فراهم می کند. Abaqus / CAE با دسترسی مستقیم به مدل های CAD ، مشبک سازی پیشرفته و تجسم و با دیدی منحصر به فرد نسبت به محصولات آنالیز Abaqus ، محیط مدل سازی مورد نظر برای بسیاری از کاربران Abaqus است.

Abaqus / CFD قابلیت های پیشرفته دینامیکی سیال محاسباتی را با پشتیبانی گسترده برای پیش پردازش و پس از پردازش ارائه شده در Abaqus / CAE فراهم می کند. این قابلیت های شبیه سازی CFD مقیاس پذیر مقیاس پذیر طیف گسترده ای از مشکلات مایع حرارتی و سیال ساختاری غیر خطی همراه است.

سیمولیا
علاوه بر توسعه سبد خرید از قبل موجود Abaqus ، DS همچنین مجموعه های محصول Simulia V5 و V6 را توسعه داده است که می خواهد جنبه مدل سازی و شبیه سازی را در یک ابزار ترکیب کند.

CST Studio Suite یک ابزار الکترومغناطیسی محاسباتی است که توسط Dassault Systèmes Simulia ساخته شده است. این شامل چندین روش شبیه سازی مختلف ، از جمله روش ادغام محدود (FIT) ، روش المان محدود (FEM) ، ماتریس خط انتقال (TLM) ، روش چند مرحله ای سریع چند مرحله ای (MLFMM) و ذرات درون سلول (PIC) ، و همچنین حل کننده های چند فیزیک برای حوزه های دیگر فیزیک با پیوند به الکترومغناطیس.

سلف CST Studio Suite ، MAFIA (“حل معادلات ماکسول با الگوریتم یکپارچه سازی محدود”) ، توسط CST ، یک اسپین آف دانشگاه از TU Darmstadt که در سال 1992 تاسیس شده بود برای فروش تجاری روش FIT که ابتدا در سال 1977 ابداع شد فروخته شد. توماس ویلند.  اگرچه این نرم افزار در ابتدا برای آزمایشگاه های شتاب دهنده ذرات توسعه یافته بود ، اما در مهندسی مایکروویو کاربرد پیدا کرد ، بنابراین FIT در سال 1998 در استودیوی مایکروویو CST (CST MWS) اجرا شد که در سال 2005 به CST Studio Suite تبدیل شد. CST در سال 2016 توسط Dassault Systèmes به دست آمد و از آن زمان CST Studio Suite محصولی از Simulia است.

روش FIT دامنه زمانی از یک تکنیک مشبک اختصاصی به نام تقریب مرز کامل (PBA) برای نشان دادن سطوح منحنی در یک شبکه شش گوشه استفاده می کند ، و همچنین یک حل کننده FEM دامنه فرکانس نیز وجود دارد.  روش های دیگر شامل حل کننده های MLFMM و تیراندازی مرزی مرزی تیراندازی است. همچنین حلالهای چند فیزیکی مانند PIC ، ویکفیلد ، مکانیک حرارتی و ساختاری وجود دارد.

ابزارهای طراحی رایانه (CAD) و موتور هندسه سه بعدی در CST Studio Suite بر اساس هسته ACIS است.  شتاب سخت افزاری توسط GPU های Nvidia و Intel Xeon Phi ارائه شده است.

به عنوان یک ابزار طراحی الکترومغناطیسی ، CST Studio Suite اکثراً در صنایعی از جمله ارتباطات از راه دور ، دفاع ، خودرو ، هوافضا ، الکترونیک و تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.  یکی از برنامه های CST Studio Suite طراحی و قرار دادن آنتن ها و سایر اجزای فرکانس رادیویی است.  سیستم های آنتن در مدار سیاره ای BepiColombo Mercury Planetary با استفاده از CST Studio Suite برای بررسی الگوی تابش و تداخل الکترومغناطیسی احتمالی آنها توسعه یافتند.

سازگاری الکترومغناطیسی (EMC) – آنالیز و کاهش اثرات مداخله و اثرات محیطی الکترومغناطیسی – کاربرد دیگری است ، زیرا شبیه سازی اجازه می دهد تا موضوعات بالقوه در مراحل طراحی زودتر شناسایی شود تا اینکه آزمایش فیزیکی به تنهایی امکان پذیر باشد.  به طور مشابه ، CST Studio Suite همچنین برای تجزیه و تحلیل یکپارچگی سیگنال – کیفیت انتقال سیگنال برقی – روی تخته های مدار چاپی و سایر الکترونیک ها استفاده می شود.

سایر زمینه های تحقیقاتی که CST Studio Suite در آن به کار رفته است شامل فیزیک شتاب دهنده ، الکترومغناطیسی بیولوژیکی ، فناوری نانو و مواد متام می باشد.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *