شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه تورا Tora

انجام پروژه تورا – انجام پروژه Tora – انجام مدل سازی با نرم افزار Tora –  انجام پروژه با نرم افزار تورا – انجام مدل سازی با نرم افزار تورا – انجام پروژه با نرم افزار Tora


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار Tora خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار Tora خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار Tora  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های Tora خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه تورا Tora

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی تورا Tora را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

  آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

  تلفن 02188769296

  پیامک 09022113687

  Shabihsazanak@gmail.com  TOra (جعبه ابزار برای Oracle) یک رابط کاربری گرافیکی توسعه و مدیریت پایگاه داده نرم افزار رایگان است که تحت مجوز عمومی عمومی GNU در دسترس است. این برنامه از یک اشکال زدایی PL / SQL ، یک صفحه کار SQL با برجسته سازی نحوی ، یک مرورگر پایگاه داده و یک مجموعه جامع از ابزارهای مدیریت پایگاه داده برخوردار است.

  علاوه بر پشتیبانی از پایگاه داده اوراکل ، پشتیبانی از پایگاه داده MySQL ، PostgreSQL و Teradata از زمان راه اندازی اولیه اضافه شده است.

  از Qt استفاده می کند و می تواند از کتابخانه qScintilla2 استفاده کند. رابط Oracle از کتابخانه الگو Oracle استفاده می کند.

  TOra در اصل توسط هنریک جانسون و کپی رایت توسط GlobeCom AB نوشته شده است که توسط Quest Software خریداری شده است.

  شروع تبدیل شدن به عنوان پروژه منبع باز در تاریخ 2007-02-17  با نسخه 1.3.15 انجام شد.

  تبدیل QT4 در سال 2009 با نسخه 1.4 انجام شد.

  1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
   آرمان افتخارنیاکانی گفته:

   با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
   موفق و سربلند باشید…

   پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *