شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه ای بی سی فلو چارتر ABC FlowCharter

انجام پروژه ای بی سی فلو چارتر – انجام پروژه ABC FlowCharter – انجام مدل سازی با نرم افزار ABC FlowCharter –  انجام پروژه با نرم افزار ای بی سی فلو چارتر – انجام مدل سازی با نرم افزار ای بی سی فلو چارتر – انجام پروژه با نرم افزار ABC FlowCharter


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار ABC FlowCharter خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار ABC FlowCharter خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار ABC FlowCharter  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های ABC FlowCharter خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه ای بی سی فلو چارتر ABC FlowCharter

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی ای بی سی فلو چارتر ABC FlowCharter را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

  آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

  تلفن 02188769296

  پیامک 09022113687

  Shabihsazanak@gmail.com  ABC FlowCharter یک برنامه فلوچارت است که در اصل از Micrografx، Inc است. علامت تجاری این نرم افزار در 25 آگوست 1989 ثبت شد و در ژانویه 1991 ثبت شد.  همچنین به عنوان Micrografx FlowCharter و iGrafx FlowCharter شناخته می شود.

  نسخه 4.0 ABC FlowCharter در سال 1995 منتشر شد. این نرم افزار یکپارچه سازی نرم افزار ABC ToolKit از Micrografx بود و شامل ابزارها و الگوهای نمودار جدید بود. این نرم افزار مسیریابی هوشمند خطی را اضافه کرد که خطوط اتصال را به طور خودکار در اطراف اشکال دیگر مسیریابی می کرد.  این نرم افزار با یک کامپیوتر IBM 386 با ویندوز 3.1 ، 5 مگابایت رم یک مانیتور VGA و 21 مگابایت فضای دیسک سخت سازگار بود.

  پس از تملك Micrografx توسط شركت كانادايي Corel در سال 2001 ، سپس اين نرم افزار توسط واحد تجاري جداگانه iGrafx كه در سال 2003 تشكيل شد ، نگهداري شد. بسته نرم افزار به “iGrafx FlowCharter 2003” تغيير نام يافت.  از سال 2018 ، نسخه موجود این بسته نرم افزاری در حال حاضر “iGrafx FlowCharter” است.

  1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
   آرمان افتخارنیاکانی گفته:

   با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
   موفق و سربلند باشید…

   پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *