شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه ای ام تی پی آر وی EMPT RV

انجام پروژه ای ام تی پی آر وی – انجام پروژه EMPT RV – انجام مدل سازی با نرم افزار EMPT RV –  انجام پروژه با نرم افزار ای ام تی پی آر وی – انجام مدل سازی با نرم افزار ای ام تی پی آر وی – انجام پروژه با نرم افزار EMPT RV – انجام پروژه ای ام تی پی ار وی – انجام پروژه با نرم افزار ای ام تی پی ار وی – انجام مدل سازی با نرم افزار ای ام تی پی ار وی


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار EMPT RV خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار EMPT RV خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار EMPT RV  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های EMPT RV خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه ای ام تی پی آر وی EMPT RV

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی ای دی اس EMPT RV را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comEMTP مخفف اختصاری برنامه گذرا الکترومغناطیسی است. این یک ابزار نرم افزاری است که توسط مهندسین سیستمهای قدرت برای تحلیل گذرهای الکترومغناطیسی و مشکلات عایق مرتبط استفاده می شود.

EMTP در اواسط دهه 1960 در پایان نامه مهارتی (فوق دکترا) دکتر هرمان دومل در آلمان آغاز شد و با همکاری بسیاری از متخصصان مهندسی برق بهبود یافته است – تلاشی که توسط دکتر دومل (که هم اکنون با دانشگاه بریتانیا کلمبیا انجام می شود) بهبود یافته است. در ونکوور ، بی سی ، کانادا) و دکتر اسکات مایر (از اداره برق بونویل در پورتلند ، اورگان ، ایالات متحده).

دو جریان اصلی از برنامه های EMTP وجود دارد: این جریان که به سادگی با عنوان “EMTP” شناخته می شود ، از توسعه برنامه در BPA سرچشمه می گیرد. نسخه های دیگر از ابتدا نوشته شده است به عنوان مثال ، برنامه های EMTP-ATP و MT-EMTP مبتنی بر نسخه های اصلی BPA و DCG-EMTP هستند. جریان متناوب برنامه های نوع EMTP ممکن است از روشهای جدید عددی و روشهای مدل سازی استفاده کند ، و قابلیتهای بهبود یافته و عملکردهای عددی قابل توجهی را ارائه می دهد. نمونه هایی از این جریان متناوب عبارتند از RTDS Technologies ، PSCAD-EMTDC ، EMTP-RV ، MT-EMTP ، EMTP-ATP ، eMEGAsim و HYPERsim از Opal-RT Technologies.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *