شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه انسیس ماکسول Ansys Maxwell

انجام پروژه انسیس ماکسول – انجام پروژه Ansys Maxwell – انجام مدل سازی با نرم افزار Ansys Maxwell –  انجام پروژه با نرم افزار انسیس ماکسول – انجام مدل سازی با نرم افزار انسیس ماکسول – انجام پروژه با نرم افزار Ansys Maxwell


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار انسیس ماکسول خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار انسیس ماکسول خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار انسیس ماکسول  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های انسیس ماکسول خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه انسیس ماکسول Ansys maxwell

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی انسیس ماکسول Ansys Maxwell را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comAnsys، Inc. یک شرکت عمومی جهانی است که در کانونسبورگ ، پنسیلوانیا مستقر است. این نرم افزار شبیه سازی مهندسی چند فیزیک را برای طراحی ، آزمایش و بهره برداری محصول توسعه داده و به بازار عرضه می کند. انیس در سال 1970 توسط جان سوانسون تأسیس شد. Swanson در سال 1993 علاقه خود را به این شرکت برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران به فروش رساند. Ansys در سال 1996 به NASDAQ رفت. در دهه 2000 ، Ansys با استفاده از سایر شرکتهای طراحی مهندسی ، تعداد بیشماری از شرکتهای طراحی مهندسی را بدست آورد و فن آوری دیگری برای دینامیک سیالات ، طراحی الکترونیک و سایر تحلیل های فیزیک کسب کرد. Ansys در 23 دسامبر 2019 به مؤلفه ای از شاخص NASDAQ-100 تبدیل شد.

Ansys نرم افزار شبیه سازی مهندسی را برای استفاده در چرخه عمر محصول توسعه داده و به بازار عرضه می کند.  نرم افزار آنالیز عناصر محدود مکانیکی Ansys برای شبیه سازی مدل های کامپیوتری سازه ها ، الکترونیک یا اجزای دستگاه برای تجزیه و تحلیل قدرت ، چقرمگی ، کشسانی ، توزیع دما ، الکترومغناطیسی ، جریان سیال و سایر ویژگی ها استفاده می شود. از Ansys برای تعیین چگونگی عملکرد یک محصول با مشخصات مختلف ، بدون ساختن محصولات آزمایشگاهی یا انجام آزمایش های خرابی استفاده می شود. به عنوان مثال ، نرم افزار Ansys ممکن است شبیه سازی نحوه نگهداری یک پل بعد از سالها ترافیک ، چگونه به بهترین روش پردازش ماهی قزل آلا در یک کنسرو برای کاهش ضایعات ، یا نحوه طراحی اسلایدی باشد که از مواد کمتری استفاده می کند بدون آنکه ایمنی را وارد کند.

بیشتر شبیه سازی های Ansys با استفاده از سیستم Ansys Workbench ،که یکی از محصولات اصلی شرکت است انجام می شود.  به طور معمول ، کاربران Ansys ساختارهای بزرگتر را به اجزای کوچکی که هر کدام بصورت جداگانه مدل سازی شده اند ، تجزیه می کنند.  ممکن است کاربر با تعیین ابعاد یک شی ،  و سپس اضافه کردن وزن ، فشار ، دما و سایر خصوصیات بدنی شروع کند. سرانجام ، نرم افزار Ansys حرکات ، خستگی ، شکستگی ، جریان سیال ، توزیع دما ، راندمان الکترومغناطیسی و سایر اثرات را با گذر زمان شبیه سازی و تحلیل می کند.

Ansys همچنین نرم افزاری را برای مدیریت داده ها و تهیه نسخه پشتیبان ، تحقیقات دانشگاهی و تدریس ایجاد می کند. نرم افزار Ansys به صورت اشتراکی سالانه فروخته می شود.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *