شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه انسیس اپتیس لنگ Ansys OptisLang

انجام پروژه انسیس اپتیس لنگ – انجام پروژه Ansys OptisLang – انجام مدل سازی با نرم افزار Ansys OptisLang –  انجام پروژه با نرم افزار انسیس اپتیس لنگ – انجام مدل سازی با نرم افزار انسیس اپتیس لنگ – انجام پروژه با نرم افزار Ansys OptisLang


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار Ansys OptisLang خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار Ansys OptisLang خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار Ansys OptisLang  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های Ansys OptisLang خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه انسیس اپتیس لنگ Ansys OptisLang

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی انسیس اپتیس لنگ Ansys OptisLang را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comoptiSLang یک بستر نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل حساسیت مبتنی بر CAE ، بهینه سازی چند نظمی (MDO) و ارزیابی استحکام است. توسط Dynardo GmbH توسعه یافته است و با شناسایی متغیرهایی که بیشترین کار را در یک هدف بهینه سازی از پیش تعریف شده انجام می دهد ، چارچوبی را برای بهینه سازی طراحی عددی (RDO) و تجزیه و تحلیل تصادفی فراهم می کند. این همچنین شامل ارزیابی استحکام ، یعنی حساسیت نسبت به پراکندگی متغیرهای طراحی یا نوسانات تصادفی پارامترها است.

optiSLang به منظور استفاده از چندین حل کننده برای بررسی مکانیکی ، ریاضی ، فنی و سایر مشکلات سنجش پذیر طراحی شده است. در اینجا optiSLang رابط های مستقیم برای برنامه های خارجی فراهم می کند:

ANSYS
متلب
گنو اوکتاو
برتری داشتن
OpenOffice Calc
پایتون
آباکوس
SimulationX
کاتیا
LS-DYNA
چندپلاس
هر نرم افزاری با تعریف ورودی متنی

از دهه 1980 ، تیم های تحقیقاتی در دانشگاه اینسبروک و Bauhaus-Universität Weimar الگوریتم هایی برای بهینه سازی و تجزیه و تحلیل قابلیت اطمینان را در رابطه با شبیه سازی عناصر محدود تولید می کردند. در نتیجه ، نرم افزار “زبان ساختاری (اسلانگ)” ایجاد شد. در سال 2000 ، مهندسان CAE برای اولین بار از آن برای انجام بهینه سازی و تحلیل استحکام در صنعت خودرو استفاده کردند. در سال 2001 ، Dynardo GmbH در سال 2003 تأسیس شد. بر اساس SLang ، نرم افزار optiSLang به عنوان یک راه حل صنعتی برای تجزیه و تحلیل حساسیت مبتنی بر CAE ، بهینه سازی ، ارزیابی استحکام و تحلیل قابلیت اطمینان راه اندازی شد. در سال 2013 ، نسخه فعلی optiSLang 4 با یک رابط کاربری جدید گرافیکی و رابطهای گسترده به فرایندهای CAE خارجی بازسازی شد.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *