شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه اتودسک نویس ورکس AutoDesk NavisWorks

انجام پروژه اتودسک نویس ورکس – انجام پروژه AutoDesk NavisWorks – انجام مدل سازی با نرم افزار AutoDesk NavisWorks –  انجام پروژه با نرم افزار اتودسک نویس ورکس – انجام مدل سازی با نرم افزار اتودسک نویس ورکس – انجام پروژه با نرم افزار AutoDesk NavisWorks


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار AutoDesk NavisWorks خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار AutoDesk NavisWorks خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار AutoDesk NavisWorks  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های AutoDesk NavisWorks خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه اتودسک نویس ورکس AutoDesk NavisWorks

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی اتودسک نویس ورکس AutoDesk NavisWorks را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comNavisworks (مدتی با عنوان JetStream شناخته می شود) یک بسته بررسی طراحی سه بعدی برای Microsoft Windows است.

Navisworks در درجه اول در صنایع ساختمانی برای تکمیل بسته های طراحی سه بعدی (مانند Autodesk Revit ، AutoCAD و MicroStation) استفاده می شود ، Navisworks به کاربران امکان می دهد مدلهای سه بعدی را باز و ترکیب کنند. در زمان واقعی در اطراف آنها حرکت کنید (بدون امکان WASD). و مدل را با استفاده از مجموعه ای از ابزارها از جمله نظرات ، تغییر مسیر ، دیدگاه و اندازه گیری ها مرور کنید. مجموعه ای از افزونه ها باعث افزایش بسته افزودن تشخیص تداخل ، شبیه سازی زمان 4D ، رندرینگ فوتورالیستی و انتشار PDF می شود.

این نرم افزار در ابتدا توسط شفیلد ، توسعه دهنده مستقر در انگلستان NavisWorks (زیرمجموعه طراحی سبک) ساخته شده است. NavisWorks در تاریخ 1 ژوئن 2007 توسط Autodesk با 25 میلیون دلار خریداری شد.

Navisworks (سابقاً JetStream) در اطراف یک ماژول اصلی به نام Roamer ساخته شده است و دارای تعدادی قابلیت داخلی است:

Roamer – قسمت اصلی این امکان را به کاربران می دهد تا مدل هایی را از طیف وسیعی از قالب های طراحی سه بعدی و اسکن لیزری باز کنند و آنها را در یک مدل سه بعدی ترکیب کنند. کاربران می توانند در زمان واقعی در اطراف مدل حرکت کنند و مدل را با طیف وسیعی از ابزارهای نشانه گذاری بررسی کنند.
ناشر – این به کاربران امکان می دهد تا مدل کامل 3D را در یک پرونده NWD واحد منتشر کنند که توسط هر کسی که از آزادی استفاده می کند ، یک بیننده رایگان است.
Clash Detective –  عملکردی برای فعال کردن تشخیص تداخل. این بدان معنی است که کاربران می توانند بخش هایی از مدل را انتخاب کرده و به دنبال مکان هایی باشند که هندسه در تضاد باشد. این برای یافتن نقص در طرح است.
Renderer  (سابقاً ارائه دهنده) – با استفاده از Renderer ، کاربران می توانند مواد و نورپردازی را بر روی مدل اعمال کرده و تصاویر و انیمیشن های فوتورئالیستی تولید کنند.
کمیت –  با “خاموش کردن” مدل ، کاربران می توانند به طور خودکار تخمین های مواد را انجام دهند ، مساحت ها را اندازه گیری کرده و اجزای ساختمان را بشمارند.
TimeLiner –  شبیه سازی 4D را اضافه می کند تا کاربر بتواند هندسه را به زمان ها و تاریخ ها پیوند داده و ساخت و یا تخریب مدل را با گذشت زمان شبیه سازی کند. همچنین برای وارد کردن داده های کار با نرم افزار برنامه ریزی پروژه (مانند Microsoft Project یا محصولات Primavera) پیوند برقرار می کنید.
Animator –  ویژگی ای که به کاربران امکان می دهد مدل را تحریک کنند و با آن تعامل برقرار کنند.
Scriptter –  این به کاربر امکان می دهد مجموعه ای از اقداماتی را که می خواهد اتفاق بیفتد ، در صورت برآورده شدن برخی شرایط خاص تنظیم کند.

Navisworks Sim شبیه و مدیریت برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از قالب های طراحی فایل برجسته ترین است. قالبهایی که بومی پشتیبانی می شوند شامل:

NavisWorks – .nwd ، .nwf ، .nwc (همه نسخه ها ، بدون سازگاری کامل با عقب)
طراحی اتوکد – .dwg ، .dxf (تا اتوکد 2018)
MicroStation (SE، J، V8، & XM) – .dgn، .prp، prw (حداکثر V7 و V8)
3D Studio Max – .3ds ، .prj (حداکثر 3ds Max 2018)
ACIS SAT – .sat ، .sab (همه ASM SAT ، تا ASM SAT v7)
DWF – .dwf ، .dwfx (همه نسخه ها)
CATIA – .model، جلسه،. ارزان، dlv3، .CATPart، .CATProduct، .cgr (تا v4، & v5)
IFC – .ifc (IFC2X_PLATFORM ، IFC2X_FINAL ، IFC2X2_FINAL ، IFC2X3 ، IFC4)
IGES – * .igs *، * .iges * (همه نسخه ها)
Informatix / MicroGDS – .man ، .cv7 (v10)
مخترع – .ipt، .iam، .ipj (حداکثر Inventor 2018)
CIS / 2 – .stp (STRUCTURAL_FRAME_SCHEMA)
JT Open – .jt (حداکثر v10)
NX – .prt (حداکثر V9)
Revit – .rvt (تا 2011-2018)
RVM – .rvm (حداکثر تا v12.0 SP5)
SketchUp – .skp (v5 تا 2015)
PDS Design Review – .dri (قالب پرونده میراث ، پشتیبانی تا 2007)
STL – .stl (فقط باینری)
VRML – .wrl ، .wrz (VRML1 ، VRML2)
Parasolid – .x_b (تا طرح 26)
FBX – .fbx (FBX SDK 2017)
Pro / ENGINEER – .prt، .asm، .g، .neu (Wildfire v5، Creo Parametric v1-v3)
STEP – .stp، .step (AP214، AP203E3، AP242)
Solidworks – .prt ، .sldprt ، .asm ، .sldasm (2001 ، به علاوه 2015)
PDF – .pdf (همه نسخه ها)
کرگدن – .3dm (حداکثر V5)
جامد لبه – .stp ، .prt
محصولات اضافی که از طریق Autodesk و اشخاص ثالث پشتیبانی می شوند:

Revit
MicroStation
3DS Max
ArchiCAD

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *