شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه اتودسک سیمیولیشن مکانیکال Autodesk Simulation Mechanical

انجام پروژه اتودسک سیمیولیشن مکانیکال – انجام پروژه Autodesk Simulation Mechanical – انجام مدل سازی با نرم افزار Autodesk Simulation Mechanical –  انجام پروژه با نرم افزار اتودسک سیمیولیشن مکانیکال – انجام مدل سازی با نرم افزار اتودسک سیمیولیشن مکانیکال – انجام پروژه با نرم افزار Autodesk Simulation Mechanical


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار Autodesk Simulation Mechanical خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار Autodesk Simulation Mechanical خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار Autodesk Simulation Mechanical  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های Autodesk Simulation Mechanical خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه اتودسک سیمیولیشن مکانیکال Autodesk Simulation Mechanical

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی اتودسک سیمیولیشن مکانیکال Autodesk Simulation Mechanical را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comAutodesk Simulation یک بسته نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل عناصر محدود چندمنظوره عمومی است که ابتدا توسط ALGOR در ژانویه 2009 توسط شرکت Autodesk ساخته و تهیه شده است. در تعدادی از بسته های اصلی مختلف توزیع شده است تا بتواند برنامه های خاصی مانند شبیه سازی رویداد مکانیکی و دینامیک سیالات محاسباتی را تهیه کند.

این نرم افزار تحت نام ALGOR توسط بسیاری از دانشمندان و مهندسان در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت.  این نرم افزار در هوا و فضا پیدا کرده است ،  و نظرات بسیار مطلوبی را دریافت کرده است.

کاربردهای معمولی شامل خمش ، تماس مکانیکی ، حرارتی (انتقال ، انتقال ، تابش) ، دینامیک سیال و چند فیزیک همراه و یا غیرقابل استفاده است.

کتابخانه مدل سازی Autodesk Simulation شامل فلزات و آلیاژها ، پلاستیک ، شیشه ، فوم ، پارچه ، الاستومر ، بتن (با میلگرد) ، خاک و مواد تعریف شده توسط کاربر می باشد.

کتابخانه عناصر Autodesk Simulation به هندسه و نوع آنالیز انجام شده بستگی دارد. این شامل 8 و 4 گره پوسته جامد ، 8 و 4 پوسته گره ، و همچنین عناصر پرتو و میله است.

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *