شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه اتودسک اینونتور AutoDesk Inventor

انجام پروژه AutoDesk Inventor – انجام پروژه اتودسک اینونتور – انجام مدل سازی با نرم افزار اتودسک اینونتور –  انجام پروژه با نرم افزار اتودسک اینونتور – انجام مدل سازی با نرم افزار AutoDesk Inventor – انجام پروژه با نرم افزار AutoDesk Inventor – انجام پروژه اتودسک اینونتر – انجام مدل سازی با نرم افزار اتودسک اینونتر –  انجام پروژه با نرم افزار اتودسک اینونتر


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار AutoDesk Inventor خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار AutoDesk Inventor خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار AutoDesk Inventor  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های AutoDesk Inventor خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه اتودسک اینونتور AutoDesk Inventor

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی اتودسک اینونتور AutoDesk Inventor را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comAutodesk Inventor یک برنامه طراحی رایانه ای است که برای طراحی مکانیکی سه بعدی ، شبیه سازی ، تجسم و اسناد تهیه شده توسط Autodesk طراحی شده است.

Inventor اجازه می دهد تا داده های 2D و 3D در یک محیط واحد ایجاد شود و یک نمایش مجازی از محصول نهایی ایجاد شود که به کاربران این امکان را می دهد تا فرم ، تناسب و عملکرد محصول را قبل از ساختن اعتبار دهند.  Autodesk Inventor شامل ابزارهای مدل سازی پارامتری ، ویرایش مستقیم و آزاد و همچنین قابلیت ترجمه چند CAD و در نقشه های استاندارد DWG آنها است. مخترع از ShapeManager ، هسته مدل سازی هندسی اختصاصی Autodesk استفاده می کند. Autodesk Inventor مستقیماً با SolidWorks ، Solid Edge و Creo رقابت می کند.

آخرین خط تولید Autodesk Inventor عناوین نرم افزاری زیر را شامل می شود:

Autodesk Inventor LT 2020
Autodesk Inventor Professional 2020

1 پاسخ
  1. آرمان افتخارنیاکانی
    آرمان افتخارنیاکانی گفته:

    با تشکر از بچه های دانشگاه امیرکبیر که چنین بستری را فراهم کردند.
    موفق و سربلند باشید…

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *