شبیه سازان امیرکبیر

انجام پروژه آیرون کد IronCAD

انجام پروژه آیرون کد – انجام پروژه IronCAD – انجام مدل سازی با نرم افزار IronCAD –  انجام پروژه با نرم افزار آیرون کد – انجام مدل سازی با نرم افزار آیرون کد – انجام پروژه با نرم افزار IronCAD


اگه دنبال جایی میگردین که پروژه‌های کاری و دانشجویی نرم افزار IronCAD خودتون رو بدون دغدغه و با قیمتی مناسب بهش بسپارید، جای درستی اومدید!

در اینجا می توانید پروژه نرم افزار IronCAD خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

جهت مشاوره و انجام پروژه‌های شبیه‌سازی با نرم افزار IronCAD  می‌توانید درخواست انجام پروژه‌های IronCAD خود را به کمک آیکون سبز رنگ تماس واتساپ در کنار پایین صفحه  ارسال نمایید تا پس از بررسی‌های لازم، در زمان کوتاهی قیمت و زمان انجام پروژه به شما اطلاع داده شود.

انجام پروژه آیرون کد IronCAD

چرا شبیه سازان امیرکبیر

این مجموعه به همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. بهترین قیمت ها و متخصصان در زمینه شبیه سازی آیرون کد IronCAD را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست انجام پروژه و یا درخواست اجاره کامپیوتر سرور محاسباتی قدرتمند   به آدرس ذیل واقع در دانشگاه با هماهنگی قبلی حضور بهم رسانید و یا اینکه با شماره ذیل تماس حاصل فرماییدهشدار 

تعدادی از سایت ها با نام جعلی دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه شریف،  اقدام به اخذ پروژه می نمایند و پروژه ای تحویل نمی دهند و پول افراد را به یغما می برند.  جهت جلوگیری از این امر، بهتر است پول خود را تنها به سازمان ها و شرکت های معتبر که مکان مشخصی دارند، واگذار نمایید. در این راستا لازم به ذکر است که شبیه سازان امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مستقر است و درخواست کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، به صورت حضوری جهت سفارش پروژه حضور بهم رسانند.

شبیه سازان دانشگاه امیرکبیر

آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

تلفن 02188769296

پیامک 09022113687

Shabihsazanak@gmail.comIRONCAD محصولی نرم افزاری برای طراحی 3D و 2D CAD (طراحی به کمک رایانه) است که به طور عمده در بازار طراحی مکانیکی که در ویندوز مایکروسافت اجرا می شود متمرکز است. توسط آتلانتا ، GA مستقر IronCAD LLC توسعه یافته است.

IRONCAD در ابتدا توسط Visionary Design Systems (VDS) مستقر در سانتا کلارا ، کالیفرنیا ساخته شد. این محصول در سال 1998 عرضه شد.  در سال 2001 ، تیم توسعه به سرپرستی دکتر تائو یان هان از VDS (که اکنون به عنوان Alventive شناخته می شود) جدا شد تا IronCAD LLC را برای ادامه توسعه محصول IRONCAD تشکیل دهد.

IronCAD از محصولی به نام Trispectives که توسط 3D Eye ساخته شده است ، یک شرکت آتلانتا است که توسط VDS خریداری شده است.

تمرکز اصلی IRONCAD روی طراحی CAD 3D با استفاده از فناوری مدل سازی جامد است. IRONCAD از هر دو هسته مدل سازی Parasolid و ACIS برای ارائه روش های محاسباتی برای حل محاسبات هندسی مانند محاسبه مخلوط ها و پوسته ها استفاده می کند. کاربران با کشیدن و رها کردن شکل ها و قطعات از کاتالوگ های سه بعدی برای ساخت قطعات و مجامع ، طرح ها را به صورت سه بعدی ایجاد می کنند. آنها سپس از این طرح ها برای ارتباط با سایر کاربران در فرآیند طراحی با استفاده از هر دو مدل سه بعدی و نقشه های 2 بعدی استفاده می کنند. نقشه ها به عنوان مدل 3D بصورت وابسته باقی می مانند ، بنابراین با به روزرسانی مدل ، نقشه ها تغییرات را منعکس می کنند. IRONCAD همچنین از ویرایش مستقیم صورت استفاده می کند و امکان ترکیب ویژگی ها و ویرایش مستقیم صورت را در همان قسمت فراهم می کند.

برای کمک به مردم در یادگیری محصولات ، بسیاری از کاربران برای کمک به مشتریان در آموزش نرم افزار ، کتابهایی را درمورد محصولات IronCAD نوشتند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *