Autodesk Structural Bridge Design

Autodesk Structural Bridge Design

Autodesk Structural Bridge Design محصولی حرفه ای از شرکت محبوب اتودسک برای طراحی پلها و همچنین آنالیز و ارزیابی رفتار آنها در مقابل بارهای اعمالی است. این برنامه همانند سایر نرم افزار اتودسک محیطی آشنا و ساده با قابلیتهای گسترده برای طراحی پلهایی در مقیاس کوچک و متوسط میباشد. این برنامه انعطاف پذیری و کارایی بالایی در طراحی این دسته از پلها دارد و به راحتی میتوان با امکانات این برنامه رفتار پویا و غیر خطی انواع پلهای کابلی، پلهای با عرشه و سایر انواع رایج را ارزیابی کرد.

در این برنامه امکان اعمال انواع بارهای استاتیک و داینامیک در شرایط و سناریوهای مختلف میسر است و در این حوزه جزء برترین برنامه های موجود در بازار محسوب میشود. یکی از مزایای استفاده از این نرم افزار عدم نیاز به ایمپورت و اکسپورت اطلاعات مابین نرم افزارهای مختلف است. یعنی نیازی نیست در یک برنامه طراحی پل را انجام دهید. در برنامه ای دیگر سراغ تحلیل بروید و الی آخر. همه قابلیتهای لازم از طراحی گرفته تا تحلیل در این نرم افزار وجود دارد. یکپارچگی قابلیتها در یک نرم افزار واحد یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این محصول است.

این محصول کدهای آنالیز استانداردی دارد که در هنگام طراحی به صورت هوشمندانه به شما اطلاع داده میشود. تمامی کدچکهای انجام شده در یک شیت جداگانه به همراه اطلاعات و فرمولهای کامل ارائه میشود که امکان تغییر دستی و مشاهده نتایج نیز وجود دارد. اطلاعات این قسمت بر اساس تغییراتی که در طراحی پل انجام میدهید به صورت خودکار برزورسانی میشود. بعد از اتمام طراحی نیز گزارشهایی غنی و کامل در اختیار شما قرار میگیرد که بر اساس آن میتوانید اطلاعات لازم را در اختیار سایر متخصصین قرار دهید. و در نهایت راهنمای کاملی به همراه این برنامه وجود دارد که برای تمامی ابهامات شما پاسخهایی تدارک دیده است.
کلمات کلیدی : اتودسک استراکچرال بریج دیزاین  Autodesk Structural Bridge Design  ، دانلود استراکچرال بریج دیزاین ، دانلود Structural Bridge Design ، دانلود نرم افزار autodesk structural bridge design