MSC APEX IBERIAN LYNX

MSC APEX IBERIAN LYNX

MSC Apex نرم افزار ایجاد مدل های سه بعدی می باشد که برنده جایزه نیز شده است. شما می توانید اجزاء مختلفی را طراحی کنید و را رابط کاربری ساده ای که برنامه در اختیار شما می گذارد، این جزء ها را باهم جور کنید و بهم بچسبانید. سازه هایی مانند جرثقیل های بزرگ، کشتی ها و … به علت داشتن اجزاء بسیار زیاد مدلینگ مشکلی دارند و معمولا از 1000 جزء تشکیل شده اند که کنار هم قرار دادن این اجزاء بسیار زمان بر و هم چنین مشکل می باشد. در نهایت شبیه سازی اینگونه سازه ها معمولا بیش از 1 ماه به درازا می کشد و در نهایت مهندسان با تلاش های مکرری که برای اینگونه شبیه سازی ها می کنند، مجبور می شوند که از شیوه های تقریبی استفاده نمایند.

MSC Apex با معرفی هندسه جدید و رابط کاربری خلاقانه ای که دارد، به مهندسان اجازه می دهد که خیلی از کار ها را به برنامه بسپارند تا به شکل اتوماتیک برایشان انجام شود. با وجود قابلیت های آنالیزی مختلفی که این نرم افزار در اختیار کاربر قرار می دهد، مهندسان می توانند سازه را از جنبه های مختلف بررسی نمایند. به عنوان مثال تبدیل سریع فوریه در برنامه گنجانده شده است تا اطلاعات دینامیکی سازه مورد نظر، توسط مهندس مورد تحلیل و ارزیابی قرار گیرد. سختی، قدرت و ثبات مجموعه های بزرگ به راحتی می تواند توسط این نرم افزار مورد تحلیل و ارزیابی قرار گیرد که باعث صرفه جویی در زمان مهندسان می گردد.

امکانات و ویژگی های نرم افزار MSC Apex :

  • تعریف هندسه جدید، برای طراحی سازه های پیچیده
  • نرم افزاری هوشمند، اتوماتیک کردن برخی از عملیات مهندسی
  • وجود آنالیز های مختلف مانند تبدیل فوریه برای بررسی سازه
  • بررسی سختی، قدرت و ثبات مجموعه های بزرگ
  • امکان کنار هم قرار دادن اجزاء مختلف، با سادگی هر چه بیشتر
کلمات کلیدی : ام اس سی اپکس MSC APEX IBERIAN LYNX، دانلود msc apex iberian lynx، معرفی نرم افزار msc apex iberian lynx، ام اس سی ایبرین لینکس، نرم افزار MSC، MSC