Autodesk Showcase

Autodesk Showcase

Autodesk Showcase توسط Autodesk پیشرو در صنعت طراحی های سه بعدی توسعه داده شده است. اتودسک نرم افزاری فوق العاده برای طراحان، مهندسان و نقشه کشان در طراحی های گوناگون می باشد. طراحی های انجام شده در این برنامه فوق العاده واقع گرایانه می باشد. با استفاده از Showcase کاربران می توانند به سرعت مدل های سه بعدی خود را به مدل های تعاملی برای ویرایش تبدیل کنند که سبب ارزیابی راحت تر مدل ها از نظر زیبایی و توابع مدلینگ می گردد.

شما می توانید طراحی های متعددی را توسط این برنامه انجام دهید، امکان تنظیم مکانی که مدل در آن قرار دارد همراه با تنظیم نور و دیگر ابزار موجود به کاربر در طراحی مورد نظر مدل خود کمک می کند. کاربران این برنامه می توانند تصاویر، فیلم ها و همینطور html5 های خود را در فضای ابری این مجموعه قرار دهند تا مشتریان و کارفرمایان را به خود جذب نمایند. Autodesk به کاربران کمک می کند که تصور کنند و جهانی بهتر را طراحی کرده و بسازند. این نرم افزار توسط طراحان عرصه خودروسازی نیز مورد  استفاده قرار می گیرد و امکان طراحی انواع مدل های سه بعدی پیچیده را فراهم می سازد.

امکانات و ویژگی های نرم افزار Autodesk Showcase :

  • طراحی انواع مدل های سه بعدی مناسب برای مهندسان نقشه کشان و …
  • امکان به اشتراک گذاری طرح های ایجاد شده
  • آزاد سازی خلاقیت و مهارت های کاربران با وجود ابزار مختلف
  • سریع تر کردن و ساده کردن انجام کار ها
  • پشتیبانی از فرمت های CAD برای ویرایش، اصلاح و نمایش
  • انتشار یافته در سال 2017 با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیاکلمات کلیدی : اتودسک شوکیس، دانلود نرم افزار autodesk showcase، معرفی اتودسک شوکیس، کاربرد autodesk showcase، کاربرد اتودسک شوکیس، دانلود اتودسک شوکیس، معرفی autodesk showcase، نرم افزار طراحی مدل های 3 بعدی