CALCULUX

CALCULUX 

نرم‌افزاری طراحی و محاسباتی سیستم‌های روشنایی و نورپردازی می‌باشد.

سیستم‌های روشنایی و نورپردازی اهمیت بالایی دارند . اگر یک سیستم حرفه‌ای نصب شود که تمامی استانداردهای مربوطه در آن رعایت شود می‌تواند در چند زمینه به پروژه کمک کند، پایین آمدن هزینه مصرف انرژی در سالیان متمادی که با بالابودن هزینه انرژی برق این نکته بسیار اهمیت دارد و اگر یک پروژه روشنایی به‌درستی انجام شود و چراغ‌ها و منابع نوری در مکان‌های مناسب و مورد نیاز نصب شوند می‌توانند کمک بسیار زیادی به کم کردن هزینه برق مصرفی کنند .

استفاده از سیستم روشنایی مناسب برای کارخانجات و ادارات هم می‌تواند باعث افزایش کارایی پرسنل و کار آن‌ها شود و هم می‌تواند در برخی پروژه‌ها زیبایی کار را بالا ببرد .

نرم‌افزارهای تخصصی برای طراحی سیستم‌های روشنایی وجود دارند که مهندسین و متخصصین این حوزه از آن‌ها استفاده می‌کنند.

مهندسین برق از نرم‌افزارهایی مثل calculux و Dialux بهره می‌برند که معروف‌ترین نرم‌افزارها در این زمینه است.

Calculux ، نرم‌افزار تخصصی و مهندسی می‌باشد که می‌توانید پروژه مورد نظر خود را با ابعاد و کاربری آن به برنامه اعلام کنید . پروژه شما در محیط برنامه طراحی می‌شود. بعد از آن می‌توانید با استفاده از کتابخانه کاملی که برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد منابع نوری و چراغ‌های مختلف را در طرح و نقشه خود با رعایت کامل استانداردهای بین‌المللی قرار دهید و پس از آن محاسبات موردنیاز برای طراحی و اعلام هزینه‌های جاری و تعداد قطعات موردنیاز را از برنامه خروجی بگیرید .

در این برنامه‌ها می‌توانید منابع نوری و چراغ‌های شرکت‌های مختلف و معتبر تولید کنند را وارد برنامه و کتابخانه برنامه کنید تا با بروزترین اطلاعات طرح خود را ارائه کنید .

همچنین شایان‌ذکر است که نرم‌افزار Calculux، برای طراحی‌های روشنایی‌های محیط‌های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توانید محیط‌های داخلی و محیط‌های خارجی را برای پروژه‌های مختلف با این نرم‌افزار طراحی کنید .
کلمات کلیدی : کلکولوکس ، CALCULUX ،  دانلود نرم افزار calculux ، دانلود calculux ، معرفی نرم افزار calculux ، کاربرد calculux  ، دانلود نرم افزار کلکولوکسCALCULUX