CADDIE

CADDIE

Caddy یک بسته نرم افزاری (draughting (CAD با کمک رایانه برای طراحی 2D و 3D است. این مورد در درجه اول توسط معماران مورد استفاده قرار می گیرد، اما دارای ابزارهایی برای نقشه برداران و مهندسان مکانیک، عمران و ساخت و ساز نیز است. در ابتدا به عنوان یک تابلوی طراحی الکترونیکی، با استفاده از مفاهیم و ابزارهایی که به وضوح مربوط به یک صفحه فیزیکی بودند، طراحی شد.

کادی به دانگل USB احتیاج دارد یا فعال سازی نرم افزار. بدون دانگل یا فعال ساز، این برنامه می تواند به عنوان بیننده و ایستگاه نقشه برای هر نقشه DWG استفاده شود، اما پس از پایان ارزیابی 14 روزه، نمی توان نقشه ها را ذخیره کرد. Caddy در ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7 و ویندوز 8 کار می کند.

Caddy Professional و Caddy آموزشی شامل موارد زیر است:

Caddy – برنامه اصلی ترسیم با ابزارهایی برای ایجاد و ویرایش اشیای متداول مانند خطوط، قوس ها، خطوط ساختمانی، اسپلین ها، بیضی ها، تصاویر، بلوک ها، اشیای اول و غیره.

AEC – ابزارهای هوشمند برای ایجاد و ویرایش 2D و 3D معماری، مهندسی و ساخت اشیاء هوشمند مانند دیوارها، پنجره ها، درها، دهانه ها، صفحات، سقف ها، خرپاها و غیره. این اشیاء هوشمند بسته به منظره نمایش های مختلفی دارند.

DTM – ابزارهای دیجیتال مدل سازی زمین برای ایجاد مدل های TIN از نقاط یا کانتورها. این برنامه شامل ابزارهایی برای ایجاد و دستکاری بخش های طولانی و متقاطع زنده و همچنین کاهش و پر کردن حجم برای توسعه سایت است.

برنامه های Arch – برنامه های خاص کشور با ابزارهای اضافی برای ایجاد و ویرایش اشیاء معماری، مربوط به مناطق خاص. به عنوان مثال، ماژول SA Arch شامل ابزارهایی برای انجام محاسبات کارآمد انرژی SANS 204 است که هم اکنون هنگام ارسال برنامه های ساختمان در آفریقای جنوبی مورد نیاز است.

3D – ابزاری برای ایجاد و دستکاری اهداف اولیه سه بعدی عمومی. علاوه بر این این ماژول دارای بسیاری از ابزارهای مورد نیاز برای کنترل نماهای مختلف 3D و سیستم های مختصات کاربر است.

ابزارهای مکانیکی خودکار برای ایجاد اشیاء مکانیکی معمولی مانند پیچ و مهره، ماشینکاری و نمادهای تحمل هندسی، تیرها و زاویه های فلزی، چرخ دنده ها، پیشرفت های ورق و نمادهای جوشکاری. برنامه 3D جایی است که ابزارهای افزودنی واقع بینانه رندر عکس اختیاری و همچنین ابزارهای صادراتی به PovRay پیدا می شوند.

نظرسنجی – مجموعه ای از ابزارهایی که بطور خاص برای کار با نظرسنجی های ساختمانی پیچیده طراحی شده اند، که بطور غیر معمول برای نیمکره های جنوبی و شمالی قابل استفاده است. این شامل قابلیت هایی برای ارتفاعات نقطه، مختصات قطبی، اتصالات مختصات، منحنی انتقال، درون یابی ارتفاع و همچنین ادغام کامل GPS با استفاده از چندین سیستم مختصات مختلف است.

مدنی – ابزاری برای ایجاد نمادهای رایج مورد استفاده در نقشه های GA، بخش های طولانی، طرح بندی لوله های چرخشی چرخه ها و غیره و همچنین ابزارهایی برای طرح فاضلاب، طوفان آب و برق.

فولاد – ابزاری برای مقاطع استاندارد فولادی BS، مهاربندی، زاویه و پرتو. ایجاد خودکار دستگیره ها، گهواره ها، پله های فلزی، نرده ها و خرپاهای فلزی از جمله ورودی داده های Prokon.

caddie
کلمات کلیدی :‌ کدی ، CADDIE ،‌ دانلود نرم افزار کدی ،‌ دانلود کدی ،‌ دانلود caddie ، دانلود نرم افزار caddie ،‌ دانلود Caddie ، معرفی نرم افزار caddie  ، کاربرد caddie
CADDIE