Home Plan

Home Plan

Home Plan Pro 5.7.2.2 + Portable نام ابزاری حرفه ای جهت طراحی و ترسیم حرفه ای نقشه های ساختمانی است. آیا شما هم دوست دارید که بتوانید خانه رویایی تان را خودتان طراحی کنید؟ هرآنچه برای طراحی نیاز دارید در Home Plan Pro نیز گنجانده شده است. نرم افزار Home Plan Pro به شما این امکان را می دهد که بتوانید طراحی هایی حرفه ای را برای نقشه های ساختمانی در سریع ترین زمان ممکن پیاده سازی کنید. این نرم افزار دارای مجموعه ای از ابزار حرفه ای برای طراحی است که دست شما را در انتخاب آنان باز می گذارد. شما می توانید به دلخواه خود با ماوس ، کیبورد و یا ترکیبی از این دو اقدام به آغاز طراحی پروژه های طراحی خانه ، اتاق ، طراحی معماری و… کنید.

این نرم افزار در مجموع دارای بیش از 500 طرح از پیش آماده شده است که می توانید به کمک آن برای طرح های خود الهام گیری کنید و در عرض چند دقیقه طراحی نقشه های اختصاصی خود را نیز آغاز کنید. این برنامه دارای نمادهایی بسیار برای مبلمان ، روشنایی ها ، لوازم آشپزخانه و… است. شما حتی می توانید عناصری را که در پروژه فعلی خود طراحی کرده اید را ذخیره سازی کنید تا در نقشه های آینده نیز قابل استفاده باشند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Home Plan Pro را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Home Plan Pro :

  •  مکان استفاده از ماوس و کیبورد برای طراحی ها
  • دارا بودن مجموعه از ابزار حرفه ای برای پیاده سازی طرح ها
  • یادگیری آسان و عدم نیاز به تخصص خاص
  • دارا بودن بیش از 500 طرح از پیش آماده شده
  • دارا بودن نمادهای بسیار و مناسب برای وسایل خانه
  • امکان تهیه خروجی در فرمت کد DXF یا PDF

کلمات کلیدی : هوم پلان ، Home Plan ، نرم افزار ساده نقشه کشی دوبعدی ، دانلود home plan ، دانلود نرم افزار هوم پلان ، دانلود نرم افزار نقشه کشی ساختمان برای کامپیوتر ، نرم افزار home plan چیست

Home Plan