Nemetschek SCIA Engineer

Nemetschek SCIA Engineer

Nemetschek SCIA Engineer 2018 18.1.1047 x86 نرم افزاری جدید و پیشرفته در زمینه مدل‌سازی اطلاعات ساختمان (BIM) است که کلیه نیازهای شما مهندسین سازه، عمران، راه و شهرسازی را در راستای طراحی و تحلیل سازه‌ها تحت پوشش قرار می‌دهد. امروزه مدل‌سازی اطلاعات ساختمان، کاربرد گسترده‌ای از طراحی، ساخت و بهره‌برداری و یا حتی مرحله تخریب ساختمان‌ها پیدا کرده است. این فناوری با نمایش دیجیتالی خصوصیات سازه‌های عمرانی، مدیران پروژه را در هر مرحله برای تصمیم‌گیری درست و صحیح یاری می‌کند. با استفاده از راهکار جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما مهندسین فعال در این عرصه در نظر گرفته‌ایم، امکانی برایتان مهیا خواهد بود تا بتوانید با استفاده از تکنولوژی و ابزارهای تخصصی، اقدام به طراحی و تحلیل سازه‌ها و پروژه‌های عمرانی کنید.

با استفاده از این ابزار، شما مهندسی قادر هستید کلیه سازه‌های عمرانی از قبیل پل‌ها، ساختمان‌ها، دفاتر اداری و سایر مراکز را با دقت بالا طراحی کرده و ضمن مدل‌سازی و انجام محاسبات آماری بر روی آن‌ها، پروژه خود را به طور کامل تحت مدیریت قرار دهید. این نرم افزار، کامل‌ترین مجموعه لازم برای طراحی تیر کامپوزیت، تجزیه و تحلیل دیواره‌ها، فولاد و … را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید ضمن آنالیز کلیه عناصر لازم در اجرای پروژه، هزینه‌ها را تا حد ممکن کاهش داده و بهره‌وری اجرایی را بهبود بخشید. هم اکنون می توانید نرم افزار Nemetschek SCIA Engineer را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Nemetschek SCIA Engineer 2018 :

  • دارا بودن ابزاری جامع در راستای تحلیل پیشرفته مواد
  • امکان بهبود بهره‌وری محاسبات و اجرای پروژه‌ها
  • امکان کمک در بهبود فهم و کنترل مدل‌ها
  • مناسب برای جریان‌های کاری مدیریت اطلاعات ساختمان (BIM)
  • سازگاری با ابزار تکلا استراکچرز (Tekla Structures)، ای‌تبز (Etabs) و رویت (Revit)

کلمات کلیدی : نمتسچک اس سی آی ای انجنیر ، Nemetschek SCIA Engineer ، دانلود نرم افزار اس سی آی ای انجینر ، دانلود نمتس چک اینجینیر ، دانلود Nemetschek SCIA Engineer ، دانلود نرم افزار nemetschek scia engineer