انجام پروژه میکرو کد استودیو MicroCode Studio

Micro Code Studio

MICRO CODE STUDIO

MicroCode Studio یک محیط پیشرفته و بصری توسعه یکپارچه (IDE) با قابلیت (In Circuit Debugging (ICD است که به طور خاص برای ME Labs PICBASIC  و PICBASIC PRO designed طراحی شده است.
ویرایشگر اصلی برجسته ویرایش کامل کد شما را با کمک کلمات کلیدی حساس به متن و نکات نحوی ارائه می دهد. اکسپلورر کد به شما امکان می دهد تا به طور خودکار پرش کنید تا پرونده ها، تعریف ها، ثابت ها، متغیرها، نام های مستعار و اصلاح کننده ها، نمادها و برچسب ها را در کد منبع شما درج کنید. برش، کپی، چسباندن و خنثی سازی کامل، همراه با ویژگی های جستجو و جایگزینی از سایر ویژگی های آن است.

از ویژگی های این نرم افزار :

  • به سرعت پرش کنید تا پرونده ها، نمادها، تعریف ها، متغیرها و برچسب ها را با استفاده از پنجره کد Explorer وارد کنید.
  • خطاهای گردآوری و اسمبلر را شناسایی و تصحیح کنید.
  • خروجی سریال را از میکروکنترلر خود مشاهده کنید.
  • کمک حساس به متن مبتنی بر کلید واژه
  • پشتیبانی از MPASM

تنظیم گزینه های کامپایلر ، اسمبلر و برنامه نویس خود بسیار آسان است یا می توانید به MicroCode Studio اجازه دهید این ویژگی را با ویژگی داخلی خود ایجاد کند. خطاهای کامپایل و مونتاژ به راحتی با استفاده از پنجره نتایج خطا قابل شناسایی و تصحیح هستند. فقط روی یک خطای کامپایل کلیک کنید و MicroCode Studio به طور خودکار شما را به خط خط می برد. MicroCode Studio حتی با یک پنجره ارتباط سریال نیز همراه است، به شما امکان می دهد اشکال زدایی و مشاهده خروجی سریال از میکروکنترلر خود را داشته باشید.
کلمات کلیدی :‌ میکرو کد استودیو ، Micro Code Studio ، دانلود نرم افزار micro code studio ، دانلود micro code studio ، معرفی نرم افزار micro code studio ، کاربرد micro code studio ،‌ دانلود میکرو کد استودیوMicro Code Studio