انجام پروژه پیتنی بوس مپ اینفو Pitney Bowes MapInfo

Pitney Bowes MapInfo

Pitney Bowes MapInfo

Pitney Bowes MapInfo Pro  نام یک نرم افزار جدید کامپیوتری به منظور تولید نقشه‌ها و تجزیه و تحلیل داده‌های جغرافیایی با دسترسی به مجموعه‌ای از ابزارهای بسیار مفید و کاربردی است. به کمک این نرم افزار، برنامه‌ریزان سیستم های اطلاعات جغرافیایی قادر خواهند بود نقشه‌های مورد نظر خود را با بهره‌گیری از ویژگی‌های هوشمندانه این برنامه تولید کرده و گزارشاتی دقیق را از آنان تهیه نمایند. این نرم افزار با دارا بودن یک رابط کاربری زیبا و بسیار ساده، کاربران را قادر می‌سازد تا در نهایت سادگی بتوانند به انواع قسمت‌های کاربری این برنامه دسترسی پیدا کنند.

این برنامه شما را قادر می‌سازد که داده‌های جمع‌آوری شده از نرم افزارهای صفحه گسترده و یا فایل‌های CSV را وارد آن کرده و یا برای تجزیه و تحلیل‌های خود از ارتباطات ODBC و FDO بهره بگیرید. به طور کلی توسط این نرم افزار شما می‌توانید در محیطی بسیار زیبا، اقدام به ساخت و یا به اشتراک‌گذاری نقشه‌ها با جزئیات بسیار بالا کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Pitney Bowes MapInfo Pro را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Pitney Bowes MapInfo Pro :

  •  امکان تسلط بر بخش‌های مختلف برنامه به لطف رابط گرافیکی ساده و زیبا
  • قابلیت ساخت و به اشتراک‌گذاری نقشه‌ها با امکانات گسترده
  • امکان تجزیه و تحلیل داده‌های جغرافیایی به شیوه‌ای جدید
  • دارا بودن توابع مختلف برای ایجاد و ویرایش داده‌ها
  • امکان وارد کردن داده‌ها از سایر برنامه‌ها از قبیل اپلیکیشن‌های صفحه گسترده و یا برنامه‌های CAD
  • دارا بودن قابلیت‌های ترسیم اشیاکلمات کلیدی: مپ اینفو، MapInfo، دانلود mapinfo ، نرم افزار ساخت نقشه ، دانلود Mapinfo ، دانلود نرم افزار mapinfo ، دانلود نرم افزار مپ اینفو ، دانلود مپ اینفو ، معرفی نرم افزار mapinfo