Multisim

MULTISIM

NI Multisim نام یک ابزار شناخته شده و قدرتمند در زمینه طراحی مدارات الکترونیکی با شماتیک انواع تجهیزات موجود در دنیای واقعی است که بسیاری از مهندسین رشته برق با آن آشنایی کامل دارند. مولتی‌سیم، ابزاری است که مهندسین رشته برق الکترونیک را قادر می‌سازد تا بتوانند انواع نقشه‌ها و شماتیک‌های مدارات الکتریکی را ترسیم و عملکرد مجموعه آن را شبیه‌سازی کنند. اگر شما نیز از دانش‌آموختگان رشته برق هستید، مولتی‌سیم می‌تواند بسیاری از نیازهای‌تان را به طور کامل پوشش دهد. امکان طراحی مدار، قابلیت به اجرا گذاشتن عملکرد قطعات و آنالیز رفتار آن‌ها از جمله مهم‌ترین قابلیت‌هایی است که با استفاده از ابزار مولتی‌سیم به آن دسترسی خواهید داشت.

رابط گرافیکی این نرم افزار تا حد امکان ساده طراحی شده تا همه افراد صرف‌نظر از مهارت کار با کامپیوتر بتوانند از مزایای مختلف آن بهره‌مند گردد. محیط آشنا برای مهندسین رشته برق، دارا بودن شماتیک‌های استاندارد مربوط به هریک از قطعات در دنیای واقعی، توانایی تحلیل مدارهای الکتریکی و همچنین به اجرا گذاشتن عملکرد مدار در یک محیط شبیه‌سازی شده از دیگر قابلیت‌هایی است که با استفاده از مولتی‌سیم از آنان بهره‌مند خواهید شد. به کمک مولتی‌سیم، مهندسین رشته برق می‌توانند انواع مدارهای الکتریکی را در یک محیط کاربرپسند ترسیم کرده و در مدت زمانی کوتاه، رفتار مدار را در حالت واقعیت پیش‌بینی کنند. مولتی‌سیم ابزاری پرکاربرد و شناخته شده در بین مهندسین است که استفاده از آن را به همه دانش‌آموختگان این رشته پیشنهاد می‌کنیم. هم اکنون می توانید نرم افزار NI Multisim را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار NI Multisim :

  • امکان شبیه‌سازی رفتار انواع مدارات الکتریکی در دنیای واقعی
  • دارا بودن انواع کامپوننت‌ها و تجهیزات رایج در عرصه صنعت برق الکترونیک
  • فراهم‌سازی محیطی زیبا و کاربرپسند برای شاغلین در این حیطه
  • مناسب برای دانشجویان و اساتید دانشگاهی

Multisim

مولتی‌سیم در اصل به وسیله شرکتی به نام الکترونیک وورک‌بنچ ساخته شد که در حال حاضر بخشی از شرکت National Instruments است.

Multisim

Multisimکلمات کلیدی : مولتی سیم ، Multisim ، دانلود نرم افزار مولتی سیم کم حجم ، دانلود نرم افزار multisim ، دانلود برنامه مولتی سیم برای کامپیوتر ، نرم افزار مولتی سیم چیستMultisim