5/5 - (1 امتیاز)

Systat SigmaPlot

Systat SigmaPlots

برنامه SigmaPlot یک برنامه کاملا حرفه ای جهت رسم نمودار و آنالیز داده ها می باشد که در مقایسه با برنامه Excel بسیار قویتر و دارای ابزار بیشتری است. این نرم افزار مؤثرترین روش رسم نمودار برای تجزیه و تحلیل داده ها است. هرچند SigmaPlot یک نرم افزار شیمی نیست ولی برای محققان شیمی که با نمودار و آنالیز داده ها سر و کار دارند می تواند بسیار مفید باشد. البته تمامی محققانی که با داده سروکار دارند SigmaPlot قطعا برای آنها مفید خواهد بود. مهندسان عمران – صنایع – کشاورزی – آمار – زمین شناسی – فیزیک – زیست شناسی – ریاضی و …. و تمام دانشجویان و اساتید می توانند از SigmaPlot برای تحلیل داده هایشان استفاده کنند.

بیاید به بیش از صد هزار پژوهشگر در سراسر جهان بپیوندید که SigmaPlot را به کار می گیرند تا به آسانی بتوانند جزئیات هر نمودار را کنترل و به دلخواه خود تغییرات لازم را بدهند و نیز بتوانند نمودارهای فراوانی که ارزش نشر را دارند بیآفرینند به طوری که نتایج را برای نشریات تکنیکی به وضوح ارائه دهند چه به منظور نمایش و چه به منظور ارائه در وب بیایید و با به کار گیری ابزار تحلیل داده ها از منحنی برازش ماهرانه و شهودی گرفته، تا محاسبات پیشرفته ریاضی بینشی عمیق در داده هایتان به دست آورید. مشاور آماری یعنی SigmaStat را که همراه با SigmaPlot است به کار بگیرید تا خبرگی مشاوری حرفه ای در کارهای آماری را در اختیار داشته باشید. این به صرفه جویی در وقت و پرهیز از اشتباهات آماری می انجامد.

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار SigmaPlot :

– ایجاد سریع نمودار های دقیق

– تجسم ساده داده ها

– بیش از ۱۰۰ نوع جلوه ی ۲ بعدی و۳بعدی

– سفارشی کردن تمام نمودار ها و نقشه ها

– رسم سریع داده های شما با استفاده از قالب های نموداری آماده

– منتشر کردن نقشه ها و نمودار های شما با کیفیت بالا حتی در صفحه ی web

– استفاده از ابزار تحلیل داده ها برای انجام محاسباتی که لازم دارید

– افزایش بازده کار با کنترل به صورت خودکار

– انجام کارهای تکراری و پیچیده به صورت خودکار

– بهره برداری قدرتمند sigma plot از توانایی سایر نرم افزار ها

و…
کلمات کلیدی : سیگما پلات – SigmaPlot ، دانلود Sigmaplot ، دانلود نرم افزار سیگما پلات ، دانلود نرم افزار sigmaPlot ، نرم افزار sigmaPlot  چیست