انجام پروژه سینپتی کد Synapticad

SynaptiCAD Product Suite

SYNAPTICAD PRODUCT SUITE

یک نرم افزار بسیار قدرتمند و حرفه ای در زمینه طراحی مدارهای الکترونیکی می باشد. این برنامه می تواند به عنوان یک دستیار حرفه ای برای تمامی مهندسین برق عمل کرده و نیازهای آنها را برطرف کند. با استفاده از این نرم افزار و با ابزارهای متعددی که در اختیار شما قرار می دهد می توانید مدارهای الکتریکی را طراحی کرده و سپس آنها را تست کنید و از صحت کارهای خود مطمئن شوید.

برنامه SynaptiCAD می تواند برای تمامی دانشجویان و مهندسین برق مورد استفاده قرار بگیرد. زیرا توسط این برنامه امکان ساخت مدارهای الکتریکی به صورت مجازی خواهد بود با این تفاوت که تمامی مراحل قابل تغییر و تست کردن هستند و هرگونه مشکلی در مدارها وجود داشته باشد شما می توانید شناسایی و آنها را دوباره طراحی کنید. در واقع این برنامه بیشتر برای طراحی و ساخت مدارات و آزمایشات مختلف مدارات الکترونیک استفاده می شود.

SynaptiCAD توسط مهندسان برق برای ایجاد ابزار طراحی ساخته شده است و به مهندسان کمک می کند طرح های خود را مورد نقد قرار دهند. قبل از اینکه بتوانید نتایج شبیه سازی را بدست آورید, خود مهندسان هستند که تقریبا تمام طراحی را نادیده گرفته اند. بنیانگذاران تصمیم گرفتند که یک رویکرد بهتر برای ارتباط با ابزارهای طراحی وجود داشته باشد و از این ایده ساده SynaptiCAD را ایجاد کردند. یک شرکت که “ابزار برای تفکر ذهن” ایجاد می کند.

با استفاده از ابزار SynaptiCAD شما می توانید بدون نیاز به تکمیل مدل کل مدار و یا طرحواره، تحلیل و شبیه سازی ایده های طراحی را آغاز کنید. SynaptiCAD بر اساس مهندسی برق، به منظور تولید ابزارهای پیش نویس، که به مهندسان کمک کرد تا به طرح های خود فکر کنند, ایجاد شده است. بنیانگذاران تصمیم گرفتند که رویکردی بهتر برای تأثیر بر ابزار پیشنهادی از ایده ساره SynaptiCAD وجود داشته باشد. کمپانی rlt، که ابزارهایی برای درک و تفکر تولید می کند، این ایده را به ابزار ها وارد کرد.

ابزارهای شامل مجموعه SynaptiCAD :

  • TestBencher Pro : یک ژنراتور آزمایشگاهی گرافیکی است که به طور چشمگیری زمان لازم برای ایجاد و نگهداری آزمایشگاه را کاهش می دهد
  • BugHunter : از محیط گرافیکی SynaptiCAD استفاده می کند و از همه شبیه سازهای اصلی HDL پشتیبانی می کند. این توانایی برای راه اندازی شبیه ساز, ارائه اشکال زدایی تک مرحله, تولید واحد آزمایش سطح آزمایشی, جریان اطلاعات شکل موج و مدیریت پروژه است
  • DataSheet Pro : ویرایشگر نمودار خطی است که محیط های نهایی برای کار های حرفه ای مستند سازی، با پروژه های چندگانه ارائه می دهد.
  • WaveFormer Pro : یک ابزار پیشرفته سریع پیشرفته EDA است که به شما کمک می کند سریعتر و با اشتباهات کمتر طراحی کنید.

کلمات کلیدی : سیناپتی کد پروداکت سوئیت ، SynaptiCAD Product Suite ، دانلود نرم افزار synapticad ، دانلود SynaptiCAD ، معرفی نرم افزار SynaptiCAD ، کاربرد Synapticad