SolidThinking Inspire / Evolve

SolidThinking Inspire / Evolve

 نرم افزاری جامع و قدرتمند جهت طراحی و مدل سازی سه بعدی انواع قطعات صنعتی در محیطی گویا و شبیه‌ سازی شده می‌ باشد. این بسته از دو نرم افزار Evolve و Inspire تشکیل شده است، Evolve نرم افزاری قدرتمند به منظور طراحی و مدل سازی سه بعدی انواع قطعات و محصولات تجاری ( نظیر خودرو، موتور سیکلت، جواهرات، کیف، کفش، ساعت و … ) می باشد که به طراحان، مهندسان و معماران صنعتی کمک می کند تا طرحهای اولیه خود را در محیطی سه بعدی و کاملا شبیه‌ سازی شده مورد تحلیل و بررسی قرار دهند، Inspire نیز تمام عوامل موثر بر وضعیت الگو را به دقت مورد بررسی قرار داده و با توجه به هزینه نهایی مورد نظر، اقدام به بهینه‌ سازی آن می‌ نماید، این بسته نرم افزاری قدرتمند محصولی از شرکت SolidThinking می باشد.نرم افزار SolidThinking از دسته نرم افزار های CAID میباشد.

SolidThinkingنرم افزاری برای مدل سازی سه بعدی و رندرینگ است. با استفاده از این نرم افزار میتوانید محصولاتی مانند خودرو، ساعت، بطری، جواهر و گوشی های همراه را طراحی کنید.

این نرم افزار قابلیت تلفیق طراحی جنبه های زیبایی شناسی، ارگونومی و عملکردی محصولات را دارد که برای طراحی طیف وسیعی از محصولات شامل خودرو، ساعت، بطری، جواهر و گوشی های همراه و… مناسب است.

مدل سازی در این نرم افزار بر اساس سطوح و منحنی های NURBS میباشد. از جمله ویژگی های کاربردی در این نرم افزار، حفظ مراحل کار (History) است که امکان ویرایش تمام مراحل را برای کاربر فراهم میکند.

این نرم افزار قابلیت رندر گیری و متحرک سازی Animation دارد، در حدی که می توان از آن رندرهای Photo realistic گرفت.

مدل سازی سه بعدی و رندرینگ این نرم افزار بر اساس منحنی های NURBS میباشد. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید طرح های خود را در قالب انیمیشن ذخیره کنید.

مهم ترین ویژگی های نرم افزار SolidThinking Inspire Evolve:

  •  مدل سازی سه بعدی و رندرینگ
  •  توسعه یافته برای طراحان صنعتی و مراکز طراحی استایل
  •  مدل سازی بر اساس سطوح و منحنی های NURBS
  •  قابلیت حفظ مراحل کار (History) که امکان ویرایش تمام مراحل را برای کاربر فراهم می کند
  •  قابلیت رندر گیری و متحرک سازی Animation
  •  پشتیبانی از نرم افزار هایی همچون Photorealistic Render Man و Maxwell Render برای رندرینگ

کلمات کلیدی : سالید تینکینگ، solidthinking، دانلود solidthinking، دانلود نرم افزار سالیدثینکینگ اینسپایر، دانلود نرم افزار solidthinking، کاربرد solidthinking، معرفی نرم افزار solidthinking inspire، دانلود solidthinking evolve